Campervan ja nende L-kujulised istmed

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 12:18
#76
ifffff kirjutas:
kaminahi kirjutas: Esimese kriteeriumina soovitan kasutatu puhul läbisõitu kuni 100000, parem veel kui kuni 50000.
Miks sa arvad, et see odomeetri näit matkaautode juures on vähem selline muinasjutuline väärtus kui sõiduautodel? Ikka tehniline seisukord on see mida tuleb vaadata, mitte numbrit auto armatuurlauas.

Hakkasin praegu mõtlema, et matkaka puhul on see läbisõit suht kahe otsaga asi - et kas auto, mis on kasutuses olnud ja uhanud Lõuna-Euroopa kilomeetreid vs auto, mis on väiksema läbisõiduga, sest on siin Eestis talved otsa kusagil nelja tuule käes ja vihma/lume all seisnud.
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 12:37 - 05.01.2020 12:38
#77
Pigem on nii, et uuemapoolsel autol suur läbisõit näitab, et tegemist on olnud esimeses elus rendiautoga. Selliseid "kolhoosimasinaid" üritatakse ostmisel vältida. Sellest see läbisõitude kerimine, et esimesi elusi varjata.

Samas eks muidugi on röögatu vahe, kas autoga on sõidetud mööda euroopa kiirteid, või samapalju mööda auklikke teid. Lõppkokkuvõttes taandub ikkagi kõik sellele, et hinnata tuleb tehnilist seisukorda ja see number mis armatuurlauas ilutseb tahaplaanile jätta. Seda võib ainult uskuda siis kui mõni oma tuttav on selle uuena ostnud.

A24 on ju näha, vaatad sa 5 aastat vana autot või 15 vanust, kõik nad on sõitnud ühepalju.
CNC freesimistööd 3D printimine www.vigurpuit.ee
Viimati muutis: 05.01.2020 12:38 ifffff.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 15:11 - 05.01.2020 15:22
#78
Minu pakutud läbisõidu suurus ei põhine uskumustel ega usaldustel. Vähem sõitnud auto on vähem kulunud ja seda nii toasisus kui tehnikas. Sellise läbisõiduga on üldjuhul ikka hinnatav, kas tegu on juurdekerimisega. Teiseks, vaadake siis 1. Hand pakkumisi. Suured ja kallid autod on sõitnud paarikümne aastaga ka alla 100000 km-i ja see on Kesk Euroopa kohta loogiline, arvestades vahemaid ja kasutust. Sõidetakse ka vaid 100 km kaugusele. Mõteteus on siin võrrelda sõiduautode turuga. Ja kasutatud masinad on üldjuhul paratamatult tekkivate ahvatlustega komplekteeritud, mida uutele peab juurde hakkama ihaldama. Loogiline, et tuleb hinnata tehnilist seisukorda, aga pole mõtet loota, et suur läbisõit midagi juurde sellele annaks.
Aga kui on raha, siis matkaauto hind algab ikka veerand miljonist. Või miljonist :P Seegi loogiline. Aga siis ei arutleta ka L-istmete mugavuse üle.

1.Hand suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?categories=Alcoves&categories=Integrated&categories=PartlyIntegrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.modelDescription=1.hand&pageNumber=2&scopeId=MH&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 05.01.2020 15:22 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 15:28
#79
Tuleb osta auto rootsist, mis on ka uuest peast rootsi registrisse registreeritud (mitte mujalt riigist kasutatuna rootsi toodud)
Siis saad ka internetis kontrollitava tegeliku läbisõidu.

Huvitav nähtus on see, et eestis nagu polekski rendiautode turgu olemas. Vähemalt selline tunne jääb siis, kui auto 24 müügikuulutusi vaadata. Kõik on ontliku eraisiku läbisõiduga, sõltumata sellest, kes müüb.

Muidugi puudub auto24 üldse ka võimalus läbisõidu järgi järjestada. Lihtne on ilmselt ka aru saada, millised firmad kerivad. Kui kuulutuses pole numbrit ja VIN koodi, kas see on laiskus või kavalus?

Täheldasin seda firma puhul, kellele suvel helistasin küsimusega, kas neil mõni auto selleks perioodiks ka vaba on..
Vastuseks oli, esiteks, et kuhu minna tahate? Siis kästi tingimata ära täita ja saata mingi taotlus, et siis nemad vaatavad, milline auto mulle sobib.

Kuna sellise suhtumisea puutusin kokku esimest korda, siis jäigi teadmata, kas neil kahe kuu pärast ka mõni auto vaba oli...

Igatahes on nende 2018 autod samas läbisõidus, mis teise firma 2016 ja 2017 aasta autod. Kusjuures viimasel sel suvel kalendris midagi vaba praktiliselt polnud.
Kumb neist siis nüüd enne müüki keris ?
Mina arvan, et mõlemad ;)
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimati muutis: 05.01.2020 15:36 nootsii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 16:02
#82
Ma viitasin eelkõige ikka eelmises postitatud seletuses läbisõidu kohta.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 16:54
#83
Mida see läbisõit automajal siis tähendab? Kumb on parem, suur või väike? Kes seda läbisõitu ostab ? Mul on täna hoovil 30a vana masin, tegeliku läbisõiduga enne viimast reisi 121 000. Minu käes olnud 13 a, algselt oli 84 000. Kuidas ma saan läbisõitu müüa, kui vanus selline? Aga , et teemasse pihta saada, L kujulised istmed on isendis mugavad, tegelikult ka...lösutades. Vaikselt olen mõelnud ka uuema peale, aga nõded pole sobivat ette toonud seni, peab olema kahele inimesele mõeldud olema, agadeta. Seniks rändan pigem oma kiirabiga, millel sertidega L- kujuline klappiste :) Nõudmised, võimalused ja kompromiss võiks olla tasakaalus.
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 17:09 - 05.01.2020 17:24
#84
Kui viidata eelpoolkinnitatud teadmisi läbisõidu kerimisest, siis palju sina, Alex, oled maha kerinud :P
Kõik võrdlemised on piisavalt segi kommitud. ...küllap siis kõigil oma tõdegi leitud.
Kui inimene soovib reisida lastega, siis on raske talle pakkuda autot, mis "meeldib" vaid kahele ja jne.
Kui meeldib näiteks 60000-ne, aga raha on 20000-le, siis on rahateema, mitte L-teema või läbisõidu teema.

PS
Lastega perele
. Paraku seegi üle 20000 euro. suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=285432508&categories=Alcoves&categories=Integrated&categories=PartlyIntegrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&fuels=DIESEL&isSearchRequest=true&maxLicensedWeight=3500&maxMileage=150000&maxNumberOfBunks=6&minFirstRegistrationDate=2003&minNumberOfBunks=4&minPowerAsArray=101&minPowerAsArray=KW&pageNumber=1&scopeId=MH&sfmr=false&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&action=eyeCatcher&searchId=9f0884b4-0052-8df5-20f1-7ddcb7b9b3bd
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 05.01.2020 17:24 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 19:07
#85
Tegelikult ei ole see mitte niivõrd raha , kui valikute teema. Praeguses turusituatsioonis on paljud asjad ülehinnatud. Kindlasti on ka teised tähele pannud, et mõnede asjade hind jääb samaks. Sama aastaarvuga korralikult hoitud paarikümne tuhandesed paadid on eelmise aastaga võrreldes hinale tuhat otsa saanud. Nii mõnigi on kallim, kui omaaegne ostuhind. Seda nii tootjate hinnatõusudest , kui turu nõudlusest tingitud põhjustel. Olen kindel, et sama on ka suvilaautode turul. Aga se on ainult EU fenomen. Lihtsalt euro maksab vähem ja sellest ka hindade tõus. Imestan endiselt, kuidas sama euroliidu inglismaal sellist tõusu ei ole. Kõik spetsiaalsed kohapeal valmistatud suvilakaubad on neil märksa odavamad. Siit järeldus, õige hinna jaoks on vaja stabiilset raha ja suletud turgu, Valel poolasuvroolpeaksseda turgupiisavalt piirama.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

05.01.2020 19:27
#86
Osta ja arutleda saab selle üle, mis müügil. Valel poolel rooliga autot ei saa aga ka siis osta, soovitada, kui selles head istme oleksid. Õiget hinda oodates kasvavad lapsed suureks, vanainimesed aga üldse kaovad enne :)
Pole kahtlust, et elada saab ka ilma matkakata, aga mis elu see on!
Raivo Koppel
729

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 13:14 - 06.01.2020 13:14
#87
PriitK automüük sai nagu sellegi teema lukustuseks ;)
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 06.01.2020 13:14 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 13:50
#88
Eneselegi üllatusena läks aega kuulutusest tehinguni 22h :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 14:14 - 06.01.2020 14:15
#89
Ei saa öelda, et üllatus oleks olnud, aga eks oli ka õige pakkumine. Kaua ise sellega matkasite ja kui mitmekesi? Uuest tahaks ka kuulata ;)
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 06.01.2020 14:15 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 14:35
#90
Minu käes oli masin 3 aastat. Selle aja jooksul sai väga palju asju välja vahetatud. Tegin seda endale kuna ei paistnud võimalust soetada uuem ja suurem. Nii, et kokku ei hoidnud :) Käisime 4 liikmelise perega Slovakias, Horvaatias ja Itaalias. Lisaks nipet- näpet lähiriikides ja Eestis. Olin masinaga väga rahul, puudus vaid konditsioneer, normaalne kaheinimese voodi, garaaž oli väike ja ma pole suurem asi alkooveni fänn :) Uus on Carado T447 2019a.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 15:12 - 06.01.2020 15:13
#91
Hea on sellise eelmisega alustada ja küll aeg annab arutuse. See, et täna juba konditsioneeri tahta on täiesti loomulik tahtmine.


www.matkaauto.ee/carado-447-matkaauto/
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 06.01.2020 15:13 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 20:58 - 06.01.2020 20:59
#92
Lisan siiagi kolme aastaga saadud äratundmise, et:
PriitK kirjutas: Olin masinaga väga rahul, puudus vaid konditsioneer, normaalne kaheinimese voodi, garaaž oli väike ja ma pole suurem asi alkooveni fänn :).

Täiesti loogiline siis, miks mina selle arusaamiseni sama ajaga jõudsin.
Noh, uueni ei jaksanud...veel :P Küll lugesin palveid, sõrmitsesin palvehelmeid, ...aga ei võetud kuulata. :(
Raivo Koppel
729

Viimati muutis: 06.01.2020 20:59 kaminahi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 22:42
#93
22 tundi on muljetavaldav kiirus.
Müüsin eelmise bussi kahe päevaga ja siis tundus küll, et kiiremini enam vist ei saa.
Aga mina jäin küll alkoveni juurde.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

06.01.2020 22:46
#94
PriitK kirjutas: Eneselegi üllatusena läks aega kuulutusest tehinguni 22h :)

Müü minu oma ka maha, kui Sul nii hästi välja tuleb :D

Võtaks 2020 automaadiga eksemplari asemele.
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

13.01.2020 21:19
#95
www.practicalmotorhome.com/reviews/motorhome/49805-chausson-welcome-711-travel-line Teemaalgatajale sobilik buss kus on mugavad ja reguleeritavad teise rea istmed kuhu saab ka turvatoolid kinnitada , jääb ruumi ka jalgadele
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

13.01.2020 21:49
#96
Lõpuks ometi üks maja, kus normaalsed istmed. Igasuguguse loogika järgi saaks neid lasta ametlikult kinnitada või juurde lisada ka eestis, aga ei.

Vestlusest Avestark tegelastega selgus eelmisel suvel, et nemad paigaldavad normaalseid üksikistmeid matkaautodele lisaks
ainult siis, kui on võimalik kinnitada originaal põranda külge.
Ka siis on parim variant metallpõrand ja kiirkinnitusega istmed siinide külge.

Kahjuks on enamusel aga topeltpõrand ja puidu külge nemad siine ei liimi, sest ARK ei anna selleks nõusolekut.


Saksamaal igatahes nii hull lugu ei ole. Siinid peavad olema ühe istme kohta pikkusega vähemalt 1 meeter ja saab kinnitada ka topeltpõrandale.


Iglismaal sobib ka alla meetri (vist oli 82 või 84cm) ja siin peab olema kinnitatud ka poltidega .

Siit järeldus. Tahad häid istmeid võta arvele mõnes muus riigis ja lase ametlikult ümber teha.
Tuleb ikkagi odavam, kui osta kohe korralike istmetega isend.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

13.01.2020 21:59
#97
Kui uuena osta maksid 1500.- kaubikusse siis. Aga mitte eraldi aga koos nagu kaubikutel ikka. Enamustel tootjatel kes neid istmed teevad on spetsiaalse vahetükid millega need "läbi" topelpõranda raamile kinnituvad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

14.01.2020 12:08 - 14.01.2020 12:18
#98
Tere!

Vastus UrmasV poolt väljapakutud autoelamule www.practicalmotorhome.com/reviews/motorhome/49805-chausson-welcome-711-travel-line .

Ärge võtke allpoolkirjutatut laimukampaaniana mingi autoelamu mudeli vastu, kuid arvan, et enamus teist ei ole seda autoelamut oma silmaga elusast peast näinud. Mina olen, ja ka seestpoolt kõik selle autoelamu nurgad ja nurgatagused läbi käinud. Esmapilgul kui neid teise istmerea reguleeritavaid istmeid nägin, oli tõesti WOW!! Sisenemine autoelamusse oli muidugi lihtne, ruumi tundus palju olevat, kuid edasi reaalne olukord nii lõbus enam ei olnudki. Teise rea istmed olid suhteliselt kõrgel, nii et lühemal inimesel ei tahtnud jalad hästi maha ulatuda ja pikalt istuda jalad rippuvas asendis ei ole just kõige mõnusam. Välja vaadata sai ainult küljepeal olevast väikesest suhteliselt piiratud vaateväljaga aknast, küljeuste aknad jäid kaugele ette ja seetõttu ka sealt eriti midagi välja ei näinud... tekkis natuke selline kokkusurutud tunne, välja hästi ei näe, nagu lennukis.

Kui nüüd asendiplaani vaadata, siis esimese ja teise istmerea 4 istet kokku võtavad ära 2/5 autoelamu pinnast. Ja selle alal ei ole ühtegi kappi/panipaika kuhu käepäraselt asju saaks panna, sest lae all on allalastav voodi ja mõlemas küljes kõrge uks. Ja kui nüüd üldse panipaikadest rääkida, siis neid on sellel mudelil äärmiselt vähe, kaks ülemist kappi, alumine kapp ja sahtel köögiosas, kaks meetrist püstist kappi ja kaks ülemist kappi autoelamu tagaosas ning mõni väike panipaik tagumise istmegrupi all. Et tagaosa kappidest asju kätte saada, tuleb ronida iga kord üle tagumise istmegrupi. Suure osa võimalikust kapiruumist võtab ära tagumine "panoraamaken" ja selle väga lai aknalaud (mille "plussiks" on, et saad maitsetaimed pottidega päikese kätte kasvama panna).

Eraldi teema on magamine. Tagumisest istmegrupist magamiskohti teha ei saa fikseeritud jalaga ümmarguse laua tõttu. Taga magamiseks tuleb iga kord voodi lae alt alla lasta. Samas tuleb laud iga kord tühjaks teha, sest voodi tuleb lasta lauani välja, muidu ei tule tagumiste nurgakappide uksed lahti.
Selleks, et teise istmerea kohal olevat voodit alla lasta, tuleb iga kord teise istmerea istmete seljatoed ettepoole kaldu panna. Jas siis...autoelamust välja saamiseks tuleb põhimõtteliselt kogu voodi laiuse osas voodi alt kummargil või neljakäpukil läbi ronida ja uskuge, kummargil või käpuli 45 cm laiusest uksest välja saamine, kui veel istme seljatugi poolviltu ees on, ei ole just kõige lihtsam tegevus.
Minu isiklik kokkuvõte- kui tahad naiselt kiiret lahutust, osta see matkakas :)

Selle teema algatajale meeldis kompaktne kuni 6 m pikk VAN tüüpi matkaauto, see konkreetne mudel küll seda ei ole, pikkus 7,46 m ja kõrgus 2,92m.

Ilusat päeva kõigile!

Autocamper OÜ
Urmas Eljas
5100717
Viimati muutis: 14.01.2020 12:18 Autocamper OÜ.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Alex, Ivar Kalev, kaminahi, Kalmer, Priit Peljo, tfr, Rainer

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

15.01.2020 06:55
#99
eavp kirjutas:
Autocamper OÜ kirjutas: Tere!

Vastus UrmasV poolt väljapakutud autoelamule www.practicalmotorhome.com/reviews/motorhome/49805-chausson-welcome-711-travel-line .

Ärge võtke allpoolkirjutatut laimukampaaniana mingi autoelamu mudeli vastu, kuid arvan, et enamus teist ei ole seda autoelamut oma silmaga elusast peast näinud. Mina olen, ja ka seestpoolt kõik selle autoelamu nurgad ja nurgatagused läbi käinud. Esmapilgul kui neid teise istmerea reguleeritavaid istmeid nägin, oli tõesti WOW!! Sisenemine autoelamusse oli muidugi lihtne, ruumi tundus palju olevat, kuid edasi reaalne olukord nii lõbus enam ei olnudki. Teise rea istmed olid suhteliselt kõrgel, nii et lühemal inimesel ei tahtnud jalad hästi maha ulatuda ja pikalt istuda jalad rippuvas asendis ei ole just kõige mõnusam. Välja vaadata sai ainult küljepeal olevast väikesest suhteliselt piiratud vaateväljaga aknast, küljeuste aknad jäid kaugele ette ja seetõttu ka sealt eriti midagi välja ei näinud... tekkis natuke selline kokkusurutud tunne, välja hästi ei näe, nagu lennukis.

Kui nüüd asendiplaani vaadata, siis esimese ja teise istmerea 4 istet kokku võtavad ära 2/5 autoelamu pinnast. Ja selle alal ei ole ühtegi kappi/panipaika kuhu käepäraselt asju saaks panna, sest lae all on allalastav voodi ja mõlemas küljes kõrge uks. Ja kui nüüd üldse panipaikadest rääkida, siis neid on sellel mudelil äärmiselt vähe, kaks ülemist kappi, alumine kapp ja sahtel köögiosas, kaks meetrist püstist kappi ja kaks ülemist kappi autoelamu tagaosas ning mõni väike panipaik tagumise istmegrupi all. Et tagaosa kappidest asju kätte saada, tuleb ronida iga kord üle tagumise istmegrupi. Suure osa võimalikust kapiruumist võtab ära tagumine "panoraamaken" ja selle väga lai aknalaud (mille "plussiks" on, et saad maitsetaimed pottidega päikese kätte kasvama panna).

Eraldi teema on magamine. Tagumisest istmegrupist magamiskohti teha ei saa fikseeritud jalaga ümmarguse laua tõttu. Taga magamiseks tuleb iga kord voodi lae alt alla lasta. Samas tuleb laud iga kord tühjaks teha, sest voodi tuleb lasta lauani välja, muidu ei tule tagumiste nurgakappide uksed lahti.
Selleks, et teise istmerea kohal olevat voodit alla lasta, tuleb iga kord teise istmerea istmete seljatoed ettepoole kaldu panna. Jas siis...autoelamust välja saamiseks tuleb põhimõtteliselt kogu voodi laiuse osas voodi alt kummargil või neljakäpukil läbi ronida ja uskuge, kummargil või käpuli 45 cm laiusest uksest välja saamine, kui veel istme seljatugi poolviltu ees on, ei ole just kõige lihtsam tegevus.
Minu isiklik kokkuvõte- kui tahad naiselt kiiret lahutust, osta see matkakas :)

Selle teema algatajale meeldis kompaktne kuni 6 m pikk VAN tüüpi matkaauto, see konkreetne mudel küll seda ei ole, pikkus 7,46 m ja kõrgus 2,92m.

Ilusat päeva kõigile!

Autocamper OÜ
Urmas Eljas
5100717

Mulle tundub see küll laimuna . Isiklik arvamus, mis teha.
Kui sama juttu voodi alt läbi ronimise ebamugavusest kirjutaks suvaline foorumi kasutaja, ma seda isegi laimuks ei peaks.

Kui seda teeb aga inimene, kes tegeleb müügi ja rendiga, siis on see lihtsalt konkurendi maha tegemine või oma upitamine.

Nüüd ka selgitus. Olen veendunud, et on veel väga palju mudeleid, millel tuleb alla lastud esimese voodi korral ukseni saamiseks selle alt läbi ronida.
Kuid siin maha tehtul on lausa 2 ust. Seega edukaks lõpetamiseks 2x rohkem võimalust.

Vaatasin ka mina, et ismed kahtlaselt kõrged. Ilmselt või sellel põhjusel, et esiaknastki välja vaadata. Jah, aknaid normaalseid külgedel ei ole.
Aga tuletagem nüüd meelde, et L-pingil istudes, ei saa keskel istuja ka akent nautida. Siin vähemalt on mõlemad istmed eraldi seinte ääres.
Ilmselt on jalatoe probleem ka kergelt lahendatav, lisades mingi eraldi toe. Kas või U kujuline toru.

Tulles nüüd tagumise voodi juurde.
No miks peab saama voodi teha lisaks veel istumisgrupist? Kas see tõesti võrdub mõne jaoks normaalse magamisasemega ja kaalub ülesse 2 kohalise voodi madratsi?
Pealegi on mugav , kui saab voodi eest ära lasta ja ei pea hakkama mingeid patju istumiseks ümber tõstma. Kes tahab lego, ostab sinna lahti käiva diivani.

Panipaiku on vähe. Olen täitsa kindel, et on. Alati on vähe. Samuti veetakse tihti kaasa asju, mis on igaks juhuks. Tuleb läheneda, kui lennureisija. Kuni 20 kg inimese kohta + käsipagas. Ehk siis 100 kg kokku. Ei mahu ära kappidesse? Võta kohver appi.

Et voodi alt läbi pugemine on ebamugav, saan kinnitada ainult enda eelmise suve kogemusest.
Autost siin palju pilte, ka voodi on näha.
motorhome.ee/karavan/6-mclouis-mc-4-73g-diamond-2018-a-150hj-4-kohta/

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

15.01.2020 08:58
#100
eavp kirjutas: Nüüd ka selgitus. Olen veendunud, et on veel väga palju mudeleid, millel tuleb alla lastud esimese voodi korral ukseni saamiseks selle alt läbi ronida. Kuid siin maha tehtul on lausa 2 ust. Seega edukaks lõpetamiseks 2x rohkem võimalust.

Mulle küll ei meenu ühtegi. Kõigil, mis silme ette tulevad, on maja külguks niipalju tagapool, et voodi jääb sellest täies ulatuses ettepoole. Jah, armatuurist millegi kätte saamiseks pead voodi alla turnima, aga õue saad normaalselt.
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev