Campervan ja nende L-kujulised istmed

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

15.01.2020 18:22
#101
Suuremal jaol sõltub uksest normaalne väljasaamine sellest, kuidas tagaosa voodid paiknevad. Risti, siis üldjuhul uks vaba.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

15.01.2020 18:39
#102
Ma just mõtlesin et pole sellist kunagi mobiles näinud . Kuna sakslastel on mingit pidi kahe väljapääsu nõue et võib-olla selle pärast. Mida see nõue tähendab täpsemalt ei tea aga istegijad kes peavad tüvi läbima ikka räägivad sellest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

23.01.2020 08:18 - 23.01.2020 08:20
#103
tfr kirjutas:
Mulle küll ei meenu ühtegi. Kõigil, mis silme ette tulevad, on maja külguks niipalju tagapool, et voodi jääb sellest täies ulatuses ettepoole. Jah, armatuurist millegi kätte saamiseks pead voodi alla turnima, aga õue saad normaalselt.

Sellisel juhul ei lugenud sa mu postitust lõpuni.

Sai ekstra lingitud sinna rendiauto, millega mul isiklikud voodi alt läbi pugemise kogemused olemas.

Lisan siia siis uuesti :
Et voodi alt läbi pugemine on ebamugav, saan kinnitada ainult enda eelmise suve kogemusest.
Autost siin palju pilte, ka voodi on näha.
motorhome.ee/karavan/6-mclouis-mc-4-73g-diamond-2018-a-150hj-4-kohta/
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 23.01.2020 08:20 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

26.01.2020 13:07 - 26.01.2020 13:10
#104
www.affinity-rv.eu/gallery/
Youtubis videod ka olemas..

Sellel mudelil ei ole päris 90 kraadi L kujulised istmed, ja 4 magamiskohta. Planeering on väga avar kaubiku kohta.
Isegi kui kõik voodid on lahti, saab normaalselt kasutada küljeuks (ei pea roonima voodi alt või üeval.).
Viimati muutis: 26.01.2020 13:10 Ishchenko.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

26.01.2020 14:52 - 26.01.2020 23:17
#105
See sellel aastal CMT-l kindlasti kõige rohkem kajastatud van. Youtube täis erinevaid videosid.
Viimati muutis: 26.01.2020 23:17 nootsii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

26.01.2020 17:58 - 03.02.2020 01:12
#106
Ishchenko kirjutas: www.affinity-rv.eu/gallery/
Youtubis videod ka olemas..

Sellel mudelil ei ole päris 90 kraadi L kujulised istmed, ja 4 magamiskohta. Planeering on väga avar kaubiku kohta.
Isegi kui kõik voodid on lahti, saab normaalselt kasutada küljeuks (ei pea roonima voodi alt või üeval.).

Kahjuks sellest pingist moodustuva voodi pikkus ei ole eriti aktsepteeritav.
182 x 67 cm on nutuselt lühike, kogu selle aretuse tulemuse kohta. Köögi seinast peaks veel üks plaat voodiks käima, siis oleks kindlasti hea ka pikematele.

Vaidlejatele, jah, ma lugesin et ülemine voodi on 192 x 67 cm ja turvavõrguga. Kahjuks mu pikim laps on tiba üle 2 meetri ja temal on selles autos ainuke magamiskoht põrandal ;)

EDIT:
Pean oma varasemat posti natuke korrigeerima. Videos polegi nii jube, kui tundub.

Algus sellest videos 19.13
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 03.02.2020 01:12 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

03.02.2020 00:55 - 03.02.2020 00:55
#107
Lõpuks ometi üks seeriatootmises auto 5 inimesele, kus teises reas olevad istmed on kiirkinnitusega, liigutatavad ja saab panna kas või kolm lasteistet.

rocket-camper.de/rocket-one.html



Samas ei ole ka see kaugelki minu unistuste auto ja pinda oleks saanud kasutada palju mõistlikumalt.

Porta Potti ja väliduss pole kõige populaarsemad asjad. Aga see on näide sellest, et lõpuks on jõutud arusaamisele, et teise rea ismed võiksid olla eraldi .
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 03.02.2020 00:55 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

17.03.2020 22:14
#108
Pole tükkaega sõna võtnud. Plaan on endiselt sama, soetada 6m van, millel taga kaks laia nari, et ei peaks koguaeg voodeid üles tegema.
Tundub, et c´kuu pärast võiks parim aeg ostmiseks olla(loe: viirus sööb hinnad ära) ?
Siin on võimalikud kandidaadid. Minu jaoks näevad nad piltidel kõik ühesugused välja ja maksavad ka samapalju. Küsimus kogenumatele. Millise sina võtaksid, arvestades just brändi headust, kvaliteeti, kasutusomadusi ? Tõenäoliselt on tootjaid umbes samapalju veel, võib ka teisi juurde lisada, kui mõni oluline märkimata jäänud. Või siis mida kindlastivälistada. Ärge siis väga kaklema minge :)

Rimor Horus 45
McLouis MENFYS VAN 3 maxi
Adria TWIN PLUS 600 SPB FAMILY
Clever Vario Kids 600
Carado Vlow 601
Roller Team Livingstone 5
Knaus Boxstar 600 Family
Chausson Twist V594M

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

17.03.2020 22:47
#109
Kajunen kirjutas: Pole tükkaega sõna võtnud. Plaan on endiselt sama, soetada 6m van, millel taga kaks laia nari, et ei peaks koguaeg voodeid üles tegema.
Tundub, et c´kuu pärast võiks parim aeg ostmiseks olla(loe: viirus sööb hinnad ära) ?
Siin on võimalikud kandidaadid. Minu jaoks näevad nad piltidel kõik ühesugused välja ja maksavad ka samapalju. Küsimus kogenumatele. Millise sina võtaksid, arvestades just brändi headust, kvaliteeti, kasutusomadusi ? Tõenäoliselt on tootjaid umbes samapalju veel, võib ka teisi juurde lisada, kui mõni oluline märkimata jäänud. Või siis mida kindlastivälistada. Ärge siis väga kaklema minge :)

Rimor Horus 45
McLouis MENFYS VAN 3 maxi
Adria TWIN PLUS 600 SPB FAMILY
Clever Vario Kids 600
Carado Vlow 601
Roller Team Livingstone 5
Knaus Boxstar 600 Family
Chausson Twist V594M

Kaklema ei lähe ;)
Aga otsuse pead tegema ise koos perekonnaga.
Matkaka soetamine on väga isiklik, ... See on nagu vundamendil maja ostmine.... Kellele metsamaja metsas ja kellele "väärtustega"vaade tornmajas...
Sinu pakutud/soovitud variante on palju... vali neist endale sobivaim ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

17.03.2020 23:16
#110
Uue tellimuse puhul on ju täna üks suur teadmatus ja garantiin. Ka räägiti Pössli foorumis et 2021 on cleveril müüdud.
Knausil ja cleveril on olemas mugavamad tagumise rea istmed aga kasutatuna neid väga vist ei leia. Näituse autolt kui siis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 00:08
#111
Ma ei tea, kui pikk ja keeruline on saksamaal pärimise protsess. Kui see väga pikk ei ole, kannata sügiseni ja osta saksamaalt.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 09:23
#112
Kajunen kirjutas: Rimor Horus 45
McLouis MENFYS VAN 3 maxi
Adria TWIN PLUS 600 SPB FAMILY
Clever Vario Kids 600
Carado Vlow 601
Roller Team Livingstone 5
Knaus Boxstar 600 Family
Chausson Twist V594M

CaravanExpertil oli tagumise nariga Roller Team Meremessil väljas - ehk et kui juba müüdud pole, siis on kohapeal olemas ja äkki saad hinda ka kaubelda.

Muidu suures plaanis eks nad on kõik üsna ühesugused. Erinevused, suuremas pildis, nii palju kui ma ise täheldanud olen:

* Küte - gaas (Truma) vs diisel (Webasto). Gaasi loetakse justnagu paremaks ja diislit kehvemaks variandiks, aga mina olen oma diisliga väga rahul. Gaasikulu oluliselt väiksem + mul õnnestus ta ka targa signaga ära ühendada nii et saan telefonist bussi kaugelt küdema panna. Ja talvel eelsoojendusena kasutada, kuivõrd buss mul igapäevakasutuses.

* See kõrge osa köögi ja voodi vahel - kui suur on külmkapp ja milline kapp on ülejäänud osa. Osadel selline ca 90cm kõrgusega külmik ja all siis riidekapp (aga kuhu enamasti ikkagi täiskasvanu jope riidepuule rippuma ei mahu), osadel suurem külmik ja pisem kapp.

* Laud - kas/kuidas see suuremaks käib (klapitav, alumine osa toru küljest välja keeratav) ja kas seda saab näiteks ka välja tõsta (nagu McLouisel ntx).

* Esiistmete kohal olev ala - uuematel ja popimatel bussidel on seal nüüd suur aken ja siis pisemad kapid piki bussi, meil on seal suur riiul, mis on praktikas osutunud väga mugavaks panipaigaks.

Lisaks erineb tootjati ka selle viienda voodi süsteem (et kas see läheb piki bussi juhiistmega kokku või risti bussi ukseavasse), aga kui teil 2 last ja taga nari, siis seda ilmselt anyway ei kasuta.

Ma nüüd kodukontoris küll, aga kui vaja, siis oma (küll ilma narita ehk 3-kohalist) McLouis Menfyst võin endiselt näidata, Nõmme kandis.
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 10:49
#113
Kas Te nende tehasevannide soojustust olete ka vaadanud ?
Olen näinud (mõnda) ja omale ei ostaks ja sõbrale ei soovitaks enne kui seina sisse on saanud vaadata.
Need küll olid vanemad mudelid mida nähtud kuid miks nüüd teisiti peaks olema. ?
Aga siiski soojas euroopas nagu oleks sobiv aga siis ehk mitte. Külm hakkab? EI aga hoopis palav ?
Mis meie kliimas kus aastaringselt on +10. Kämpingus naaber magab rahus sinul küte huugab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 12:41 - 18.03.2020 12:41
#114
Lisa valikusse ka Bürstner City Car 601
Lisaks suuremale bussile oman ka City Car 602. Hinnatase pole ilmselt odavaim aga kindlasti on buss ka seda väärt.
Pilte bussist: www.moover.ee/matkaauto-citroen-burstner/burstner-city-car-602/
Tartus võimalik bussiga ka tutvuda
Viimati muutis: 18.03.2020 12:41 Moover.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 12:50
#115
Mis oma bussiga võrreldes silma hakkas:
* vannituba tundub oluliselt kitsam kui meil
* pull-out pealtlaetav külmkapp, mis on ebamugavam kasutada kui tavaline
* köögisaare kõrval olev kapp on sellise "poolkõva" kõrgusega, mille peale jääb suhteliselt kasutu pind

Kuidas tal need voodi kohal olevad külgmised tagumised kapid lahti käivad?
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

18.03.2020 13:46
#116
WC laiust ei oska kommenteerida - pole mõõte võrrelnud
Külmkapp ikka tavapärase uksega
1,9x1,9m voodi puhul seal jah sellise kõrgusega kapp kus sees riidepuutoru ja pealmist osa on hea söögitegemisel või nõude pesul abipinnana kasutada.
Voodi kohal olevad kapiuksed avanevad alt ülesse.
Meie puhul sai määravaks Bürstneri juba kogetud kvaliteet ja taga olev suur voodi. Lisaks 2-le täiskasvanule mahub seal hõlpsasti magama ka üks laps.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

27.05.2020 14:30
#117
Teema lõpetuseks võib öelda, et läks nagu tavaliselt. Algsest plaanist soetada kasutatud 4-kohaline van sai lõpuks 5-kohaline uus poolintegreeritud. Aga nendest L-istmetest ikkagi ei pääsenud :)

Lisatud failid:

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Campervan ja nende L-kujulised istmed

27.05.2020 14:34
#118
Hurraaa! B)

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev