fiati Ducato kas ja millist tasub osta

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

04.11.2014 20:07
#51
Minu auto kohta ei leidnud nad vin-i järgi midagi, küsisid, mis auto see on, ma vastasin et dethleffs. Selle peale ülevaataja hingas mitu korda sügavalt.Ma siis ütlesin, et Fiat Dethleffs, siis nägin veel ahastavamat nägu. Oli 5 minutit ära. Tuli tagasi, mõõtis ja küsis, et Fiat küll, aga mis Fiat. Ma siis vaatasin veel soomlasest jäänud pabereid, ühe vana kindlustuse peal oli Ducato. Siis kadus uuesti ja tuli jälle mõõtma ja kadus jälle ja nii mitu korda. Siis läksid sisse, küsisid, et kus need 8 kohta on. Mul oli kogu sisu lihtsalt keset tuba hunnikus...
Üldiselt võib juhtuda, et vanade masinate koode pole registrites.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

04.11.2014 21:24 - 04.11.2014 21:27
#52
Lihtsalt huvitaks mis VIN see mida ei leia. Kui muidugi enne 1990 auto on siis polnud keegi veel elektroonilisest maailmas kuulnud. Aga peal 90 aasta auto VIn võiks korra proovida otsida kui saladus pole ja saab jagada.
Viimati muutis: 04.11.2014 21:27 nootsii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

05.11.2014 18:01
#53
88 aasta, vin: ZFA28000000455653
ID: T9140204023
Sünni polest tõenäoliselt Ducato 12, 55KW, 2482cm³.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

05.11.2014 22:29
#54
just nii ongi et kui enne 90 aasta mudel siis elekroonilist asja ei ole olemas ja mõistus saabki otsa. Ma ei tea kas see autodata anti varem paberil välja või kuidas see käis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

06.11.2014 14:22
#55
Väike vahekokkuvõte selline, et sai Knausi peale käed löödud. Ma küll eile veel ja tänagi natukene kahtlesin, aga ju siis pidi niimoodi minema, sest muidu ma olekski jäänud sel teemal lõputult heietama. Mis tehtud, see tehtud, eks siis edasi näeb :)
Eks me higistasime ka hinna üle, aga minu pluss oli rohkem see, et hooaeg läbi ja nad andsid ilmselt rohkem alla kui näiteks kevadel oleks saanud. Massiprobleem laheneb sellega, et soome Knausi esindajalt tellitakse uus plekilatakas või misiganes ja siis ei tohiks enam probleeme olla. Muus osas lihtne- kannad neile raha üle ja auto valmistatakse sõiduks ette- ülevaatus, kindlustus jne. Järgmine nädalavahetus peaks siis kojusõit toimuma kui just paksu lund sadama ei hakka. Ptüi ptüi ptüi...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

06.11.2014 15:36
#56
Tore!
Ja varsti ongi käes aeg millal hakkad oma pikemat trippi planeerima.
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

06.11.2014 16:03
#57
Nohjah... :)
Arvan, et esimene nö tutvumisreis tuleb Hiiumaale ja sealt tiiruga Saaremaale. Siis saab ära näha ja tunda, mida selline elu üldse endast kujutab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: fiati Ducato kas ja millist tasub osta

07.11.2014 15:36
#58
Nojah, eile hommikul Soomes Helsingi lähedal -1 ja lund sadas. Väiksemate külateede peal võttis suverehvidega nats kõhedaks.

Kui masin käes ja tehnilist nõu on vaja, siis küsi julgesti.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev