Mis te selle kujundusega olete teinud?

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

27.02.2024 19:44
#51
Kui vajutada vasta teemale siis poleenam kohtagi kuhu kirjutada, toimib ainult kiirvastus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

27.02.2024 20:56
#52
Mõtled "Vasta" nupp, on ju olemas? 

Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

27.02.2024 22:34
#53
Jah, "Vasta" nupp on olemas aga kui sellele vajutada, siis ei tule kohta kuhu kirjutada, saad küll lisada faili aga kirjutamise kohta pole.
Vastan praegu kiirvastuse nupuga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

27.02.2024 22:42
#54
Samuti ei tööta muutmise nupp, ei saa oma kirjutatut muuta.
Ei tööta ka tsiteeri nupp.
Ainult kiirvastus ja kustuta nupp toimivad nii nagi peab.
See kõik arvutiga kirjutades, muudes nutiseadmetes ei tea.
Ka on kadunud privaatsõnumid.
Ei leia enam oma vanu algatatud teemasid, näiteks müüke jne.
Aga tundub et foorumi p....sse keerajaid ka ei huvita see, mis nad tegid, sest midagi eriti ei muutu ka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

27.02.2024 22:45
#55
Praegu ei näe enam oma müügiteemat ka , Motamees on vastanud, näen et keegi on vastanud aga teemale ligi ei saa enam.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

28.02.2024 01:29
#56
"Vasta" nupp töötas mul just arvutis (oli koht, kuhu kirjutada ja kirjutasin ning postitasin). Seega süsteem on korras ja viga peab olema mujal?

Sõnumit saab nüüd saata läbi pildil oleva nupu.


Minul arvutis "Muuda" nupp ilusti töötab. Seega süsteem on korras ja viga peab olema mujal?

Mingeid müstilisi foorumi perse keerajaid ei eksisteeri. Vana platvorm võeti arendajate poolt kasutuselt maha ja sundkäik oli teha uuendus. Meie kasutame teiste kirjutatud lisasid ja eks neil ikka aegajalt uuemate versioonidega vigu sisse tuleb. Aga alati võib asja küsida ja siis saame uurida ning üle vaadata ja vajadusel ju arendusmeeskonnale ka kirjutada.Hetkel oli Kunena foorumitarkvarast väljas uuem versioon, see on pandud peale, sisaldab mitmeid süsteemisiseseid parandusi. Meil oli 6.2.2 ja nüüd on peal 6.2.4 ja nende muudatuste nimekirja näeb siit: www.kunena.org/bugs/changelog Võimalik, et mõni hetkel mureks olnud probleem on selle pealelaskmisega ka lahenduse saanud.Foorumi kasutamine on liikmetele tasuta, võimaluse korral tehakse selle tööshoidmiseks taustal tööd kellegi vaba aja arvelt ning makstakse Klubi vahenditest arenduskulusid. Ei tasu olla kuri.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

28.02.2024 08:11
#57
Teen ettepaneku.

Seda avatud foorumit pidava klubi liikmed märgivad nähtavaks oma klubiliikmelisuse numbri.
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 18:22 - 29.02.2024 18:46
#58
Mul on teist laadi küsimus, kuhu on kadunud privaatsõnumid, kas ma ei oska otsida või nad ei tööta või on ära lõpetatud?
Muu kujundus on nagu on, ennem oli palju parem.
Proovin muuta, näiliselt sai.
 
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 29.02.2024 18:46 Arvo. Põhjus: Prooviks
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 18:28
#59
Ivar Kalev, si..agi see asi ei tööta. Ei tööta vasta teemale ega ei tööta tsiteeri. Peale selle kujunduse muutmist ei kutsu see foorum küll lugema ja kui need müstilised või mittemüstilised tegelased asja korda teha ei taha, siis kolivad lähiajal kõik FB gruppidesse ja see foorum võib endale vee peale tõmmata.
Ma olen ca 30a jooksul näinud ilmselt paarkümmet tasuta töötavat foorumit ja need on olnud sellised, mis hoolivad oma "lugejatest", praegu ma seda hoolivust küll ei tähelda.
Oleks siia lisanud selle foorumi esilehe pildi, mis näitab ainult pilvi aga kahjuks puudub võimalus midagi lisada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 18:49
#60
Ivar Kalev, si..agi see asi ei tööta. Ei tööta vasta teemale ega ei tööta tsiteeri. 
 
Nii hull asi ei ole, vähemalt mina küll saan tsiteerida ja vastata, seda siis Ipad safariga.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 19:08 - 29.02.2024 20:56
#61
Ivar Kalev, si..agi see asi ei tööta. Ei tööta vasta teemale ega ei tööta tsiteeri. 

 
Nii hull asi ei ole, vähemalt mina küll saan tsiteerida ja vastata, seda siis Ipad safariga.
sry parandasin oma õigustega
algne pilt. 
Viimati muutis: 29.02.2024 20:56 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 19:10
#62
Eelmises sõnumis lisasin pildi aga mingil põhjusel seda näha ei ole, sealt oleks näha olnud, et pole kohta kuhu teksti kirjutada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 19:22 - 29.02.2024 19:27
#63
Eelmises sõnumis lisasin pildi aga mingil põhjusel seda näha ei ole, sealt oleks näha olnud, et pole kohta kuhu teksti kirjutada.


 
nojahh, vaatamata Su 30a kogemusele pole Sa aru saanud, et neid asju mida Sa tead on palju vähem, kui neid asju mida Sa ei tea või oska.
PS mul on IT kogemust 40+ aastat ja pidin ka nati õppima, kuidas asi käib.

 

pilt ka
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 29.02.2024 19:27 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 19:43
#64
Mul on teist laadi küsimus, kuhu on kadunud privaatsõnumid, kas ma ei oska otsida või nad ei tööta või on ära lõpetatud?

 
Sõnumit saab nüüd saata läbi pildil oleva nupu. 
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 19:54
#65
Nuppu ma tean, aga kuidas kasutada, ei saanud aru, s.t. kellele saadab ja kuidas kasutaja teab, et tal on sõnumeid, nii lugemata, kui loetud.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 20:33
#66
Arvo, asi ele teadmises või teadmatuses, kui keskkond ei ole kasutajasõbralik, siis kasutajat süüdistada on lauslollus. Ja kui sa ikka aru ei saanud, siis pilt läks sõnumisse ja on ka seal olemas(kui muuta, siis on näha) aga foorumisse ilmunud ei ole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 20:46 - 29.02.2024 20:57
#67
Ei vaidle kasutajasõbralikkuse teemal, pole suurem asi, aga väide, et tööta on minu jaoks vale, nagu näha, ma loodan, et kõigile, oli tsitaadiga vastamine võimalik ja koos pildiga. Usun, et probleem on põhiliselt tsitaadi lõpetamises ja oma jutu alustamises. Sellepärast pole sul ka pildi sisestuse “koodi” kuskil, tsitaadi sisse ei saa panna. Esimest korda kasutasin oma punast õigust. Vaata mis muutus. 
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 29.02.2024 20:57 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:07
#68
Vaata nüüd seda pilti ja näita kuhu ma selle teksti peaks kirjutama?
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:12 - 29.02.2024 21:19
#69
Vaata nüüd seda pilti ja näita kuhu ma selle teksti peaks kirjutama?
Siia pead nüüd lisama pildi tag-i, sisesta sinine nupp.
Aga kavalus on selles et pead algul tsitaadist alla poole klikkima, siis tekkib punane joon, millel paremal reavahetuse märk, alles sinna vajutades lõppeb tsitaat ja saad hakata oma juttu kirjutama, mul kulus ka paar minutit selle leidmiseks. 
Viimati muutis: 29.02.2024 21:19 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:18
#70
Uskmatute tarbeks tegin video ka

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:20
#71
Nüüd nagu imeväel, on nurka tekkinud ka privaatsõnumite nupp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:28
#72
Nüüd nagu imeväel, on nurka tekkinud ka privaatsõnumite nupp.
Näe ongi, minu palveid on kuulda võetud .
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud?

29.02.2024 21:35
#73
Nii, tulistage kõik minu pihta, mina olin see kes selle foorumi aitas ära uuendada koos oma vigade ja muu kamaga :)

punkel - palun räägi lähemalt mis brauserit sa kasutad? Oled mõnest teisest proovinud? Oled olemasoleva brauseri vahemälu tühjendada proovinud? Mis blokeerimise lisad su lehel kasutuses võiva olla?

Privaatsõnumid - vanal lehel oli kasutuses lisa mille arendaja on laias laastus uutele jahimaadele läinud. Seega otsustasime, et seda enam pole. Nüüd, viimasel ajal on arendaja midagi pununud, ja et meilile saadeti sellekohane küsimus, siis ma lasin selle koodi peale ja nüüd oleks vaja testida tema toimivust. Kunena foorumis endas pole kunagi privaatsõnumite saatmist olnud.
 
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud? Vastus jflashile

29.02.2024 22:14
#74
Kasutan iMaci ja iPad(Pro) Safarit, mingeid blokkereid peal ei ole, cache on puhtaks roogitud.
Panin 3.x Joomlale Kunena 5 versiooni peale, kõik vidinad töötavad. Moment ei saa 6-te katsetada, homme vaatan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis te selle kujundusega olete teinud? Vastus jflashile

29.02.2024 22:17
#75
Proovisin iPhone Safarist ka, sama jama

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev