Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 12:41
#1
Ostsime eelmisel sügisel Hobby 2009 mudeliseeria haagise ja täna juhuslikult ilmnes, et WC loputusvesi ei tule puhtaveepaagist nagu matkabussil vaid selleks on eraldi WC loputusveepaak. Eraldi täitmise ja pumbaga. Tõesti üllatus.
Siit küsimus, kuidas seda paaki saab tühjendada vajadusel? Talvel võib ka ära külmuda tühjendamata. Oskab keegi nõu anda? Visuaalselt küll kuskil ei paista tühjendamiseks ühtegi ava.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 15:01
#2
Mina kasutan talvel talvist klaasipesuvedelikku. Enne külmasid panen madala nõu kogumisnõu alla ja lasen lihtsalt tühjaks ja siis talvine -30 klaasipesuvedelik sisse ja lasen seda ka läbi. Olen kuulnud, et kasutatakse ka jahutusvedelikku.
Autode elekter ja diagnostika. Webasto diagnostika/remont, kliima hooldus ja remont.Puksiirabi +37255558678

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 15:45
#3
Paistab siis nii, et tühjendamine läbi WC loputuskasti pumba?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 21:25
#4
tere
ma ei tea mis mudel sul on aga minul on loputus vedeliku täituvuse klaas näidik. Kui võtad selle kinnitusest lahti ja lased selle allapoole siis jookseb kogu loputus vesi mahutist tühjaks. ei pea loputus " pumbaga" tegema. jookseb ise enesest täiesti tühjaks. Sõlastus natuke halb aga kui hätta jääd, helista

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 21:34
#5
Meie haagisel on samasugune klaastoru näidikuks. Selge, siis teen tühjendamise katse selle kaudu.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagise WC loputuspaagi tühjendamine veest

19.07.2015 21:38
#6
kas sul haagise kasutus juhendit ei ole? võid minu omast koopia teha. Ega ma ise ka täpselt ei teadnud kuidas kõik vedelikud välja saada, loed kasutusjuhendit ja toimid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev