Truma boileri solenoidklapp

Re: Truma boileri solenoidklapp

01.07.2014 23:10
#26
Ma mõtlesin selles mõttes, et ega seal sees mingit plasti või kummi pole, mida määre kahjustada võib?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Truma boileri solenoidklapp

01.07.2014 23:15
#27
Ei tea. Väga ei usu, et sinna mitu kümnendit tagasi midagi võidi panna, mis wd40-ga loksutamist ei kannata, aga gaasi kannatab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Truma boileri solenoidklapp

03.10.2014 21:20
#28
Tuttav teema need isevärvi juhtmed.paistab et ehitaja paneb seda mis rulli parajasti odavalt on saanud.mul oli kogu süsteem tehtud kolla rohelise ja valgega.kord oli üks pluss, kord teine.ennem ei saanudki asju korralikult toimima, kui sai veetud uued toitejuhtmed, ehitatud uued kaitsmeblokid.kõik ühendused tegin joodisega ja vanad juhtmed julmalt välja.12 v juures tuleb jälgida juhtme ristlõiget....pika liini ja suure tarbimise puhul tegib tohutu pingelangus.algul vilkus nii telekas jui laelambid kui veepump taha hakkas.praegu kõik ok.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Truma boileri solenoidklapp

04.10.2014 18:46
#29
Pumbale panin relee vahele, sest panin 2 pumpa järjest paaki, kardan, et rikub muidu kraani lülitid ära.
+-probleemi lahendasin enda jaoks sellega, et proovin enne kõik igaks juhuks LED-ga järgi. Peenemat mõõduriista mul pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Truma boileri solenoidklapp

05.10.2014 19:31
#30
Relee pumbale on nigunii hea mõte. Pumba käivitusvool on üsna suur ja nii kipuvad kraani kontaktid ikka korra hooaja jooksul puhastamist nõudma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev