Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

02.06.2021 21:53
#1
Sooviks raadiot kuulata aga selleks võiks vist vähe normaalsem antenn olla, kui see Ducato originaal, ehk siis oleks vaja mingi välisenatenn paigaldada. Hea meelega teeks seda kuskil spetsialisti juures. On soovitusi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 07:04
#2
Täpsustamata jäi piirkond, aga Tartus käisin ma sama teemaga sellises kohas (uurisin võimalusi, aga paigalduseni ei jõudnud veel): www.alarm.ee/

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 07:55
#3
Andrus kirjutas: Täpsustamata jäi piirkond, aga Tartus käisin ma sama teemaga sellises kohas (uurisin võimalusi, aga paigalduseni ei jõudnud veel): www.alarm.ee/
Ma ei tea kui mitu tundi nad seda paigaldavad aga nagunii mööda Eestit tuleb see aasta liikuda, nii et väga suurt vahet vast pole, kus hea spetsialist selle antenni mul külge keerab. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 08:09
#4
Tegelesin sama teemaga eelmine aasta. Kuna keresse mingeid täiendavaid auke puurida ei tahtnud, jäi lõpuks valik esiklaasile kleebitava antenni peale. Töö lasin teha Tartus, Stereoalarmis.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: punkel

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 08:34 - 03.06.2021 08:35
#5
Margo kirjutas: Tegelesin sama teemaga eelmine aasta. Kuna keresse mingeid täiendavaid auke puurida ei tahtnud, jäi lõpuks valik esiklaasile kleebitava antenni peale. Töö lasin teha Tartus, Stereoalarmis.
Mul on sõiduautos ka kleebitud(tehases) antenn ja siiani pole kurtnud aga ka selline kleebitud variant matkaauto puhul töötab?
Viimati muutis: 03.06.2021 08:35 punkel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 09:21
#6
Minul vähemalt töötab, üldisemalt öelda ei oska.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Soovitage matkakale raadioantenni paigaldajat

03.06.2021 09:57
#7
Kuna see jubin ei maksa suurt midagi, siis proovimiseks kannatab osta küll, ilmselt panene veel võimu ka vehele.  www.autodigi.ee/moodul.php?moodul=eCommerce&Komponent=eShop&category_id=203 Kui sellega asi paremaks ei lähe, siis tuleb katusele panna. Tänud soovitamast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev