Sat. süsteem matkaautole

Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 09:31
#1
Palun jagage kogemusi.
Kas on mõtet paigaldada autom. sat süsteemi matkaautole ( hetkel mul tavaline antenn ja näen vabakanaleid, kus riigis olen )
Saksas küsitakse täiskomplekti eest koos paigaldusega 2500.- Kas pakub ka eestist keegi paigaldust koos seadmetega.
Kas tasub see ära ja mida on võimalik rohkem vaadata. Kas pean liituma veel mõne operaatoriga kaardi saamiseks. Kas näeb ka eesti kanaleid.
Olen täielik võhik elles teemas.
Võiks kirjutada e-mail; bassein@hot.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 10:19 - 09.09.2018 10:19
#2
Vähemalt messil räägiti, et nii et ikka omale sobivaid kanaleid saad vaadata. Ehk siis Sakslastele pakuti nende oma Rtl&Co võimalusi. Kui tahata vaadata eesti omasid siis vaja vist Viasati lepingut ja seda toetavat tüünerit. Ka tulevad sakslate kanalid "astra" nimelise sateliidi pealt aga Viasat tuli äkki "hotbirdi" pealt( võin eksida pole ammu tegelenud) ehk see automaatika peab võimaldama seda et ta hoiaks hotbitdi peal või siis vahetab vastavalt vajadusele. Seal pisike vahe tegelt kunagi sai kodus kõiki ühe antenniga aga erinevate "peadega" vaadatud.
Viimati muutis: 09.09.2018 10:19 nootsii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 11:40
#3
Ei ole mõtet paigaldada 2500 euro eest, ega ka väiksema summa eest. Kui telekat vaja vaadata, siis ei peagi kodust välja minema ja kõik kanalid (rohkemgi veel) on soodsalt käes. Reisul olles võiks ümbrust vaadata.
Mäletan, et kunagi oli ka reisul mul telekas kaasas. Siis sai mässatud selle asukoha otsimisega ja kui siis midagi uduselt, peopesa suuruselt, ekraanilt nägid, siis olin õnnejunnis. Takkajärgi mõeldes täiesti mõttetu jama. Rohkem uhkuse asi, näe mul on.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 13:31
#4
Noh kui lapsed on kaasas on neile teinekord hea multikaid telekast lasta. Iseküsimus on muidugi mida seal 2500 euro eest pakutakse. Puusalt pakun, et 1000-1500 vahemikus saab hakkama. Autole satipann katusele (üks on siingi foorumis müügil matkaauto.com/forum/10-ost-mueuek-vahetus-rent/8688-m-megasat-wsta-dp250p ) Tüüner (S2) on peaaegu igal uuemal telekal endal juba sees ja vajadusel saab ka sinna telekasse viasati kaardi panna. Ongi kogu muusika.
CNC freesimistööd 3D printimine www.vigurpuit.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 15:06
#5
Sõltub, kus reisimist on - kui Euroopa piires, siis selle 2500€ eest saab ikka päris palju datat osta, et lapsed neid multikaid ka Youtubest vaadata saaks, kui Sa mingit lokaalset koopiat tekitada ei viitsi. Teleka osas, eriti kui koduseid kanaleid ka vaadata on soov, ma panustaks pigem ka IPTV tehnoloogiale, selge suund on "ühtse piirkonna" suunas ja neid juba praegu suht olematuid roamingutasusid surutakse pigem ainult veel allapoole. Lisaks, kuna kõik telekomifirmad trügivad järjest rohkem sisuturule, siis ma pakuks, et varsti pakutakse ka roamingus samasust sisuteenuste data zero-ratingut nagu täna kodumaal.
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Sat. süsteem matkaautole

09.09.2018 22:14 - 09.09.2018 22:15
#6
Tere Aimar
Info saamise ja tarbimise viisidest on igal kasutajal üldjuhul oma arusaam. Tule firmasse Autocamper OÜ ( www.autocamper.ee ), meil on nüüdseks reaalne kogemus, mida Euroopas võimaldavad matkaautodele paigaldatud erinevad sat vastuvõtjate süsteemid ja mida võimaldavad nn androidvastuvõtjad, mis baseeruvad tavalisel interneti- või mobiiliühendusel. Saame sulle reaalselt näidata ka täisautomaatset sat vastuvõtusüsteemi millega saad vaadata nii Eesti kanaleid (Viasat/Astra 4/Siirus 4) kui ka muude satelliitide vabu kanaleid (Astra 19, Hotbird, Thor jne). Oleme samuti firma Teleco ( www.support-telecogroup.com/telecogroup/teleco/en/products.asp ) ametlikud koostööpartnerid Eestis.
Tervitades Autocamper team.
Tel. 5100717
Viimati muutis: 09.09.2018 22:15 Autocamper OÜ.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev