Niiskuseimaja (padi)

Niiskuseimaja (padi)

24.01.2015 18:41
#1
Karavani Klubile tuli Soomest ühelt ettevõtjalt pakkumine huvitavale asjale - niiskust imav padi:


Leidsin sama asja ka Eestist ja loomulikult Soomest parema hinnaga (Soomes 18 €):
www.autokataloog.ee/et/artikkel/tm-604030/sisehooldusvahend-thomar-niiskuseimaja-air-dry

On keegi sellise tootega kokku puutunud? Paistab hea mugav asi.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

25.01.2015 10:11
#2
Kõige tavalisem kasutusel olev niiskust imav aine on silikageel. Naljaga pooleks või suisa tõsiselt annab selleks ju spets kassiliiva kasutada. Pole küll ise nendesse pakkidesse piilunud, aga kirjelduse järgi seal peale silikageeli muud erilist sees pole. Hind ka vist odavam kui sel padjal. Kallad kuskile väiksesse ämbrisse või kaussi või laialipudenemise vältimiseks kasvõi pesumasinas kasutatavasse õrnade esemete pesukotti ja peaks ehk sama töö ära tegema.
www.kika.ee/et/kassid/hogieeni-ja-puhastamisvahendid/kassiliiv/finko-silikageel-allapanu.html

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

25.01.2015 14:12
#3
Minu jaoks oleks sellise valmis toote eeliseks korduvkasutus. Lisaks tundub ahvatlev võimalus panna see ette armatuurlaua peale koguma öö jooksul kondenseeruvat niiskust. Hommikuti saab ikka teeklaasi jagu teinekord vett koguda esiklaasilt.
Küsimus on, kui tõhus see toode on. Peaks ära proovima.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

25.01.2015 21:10
#4
Kaldun arvama, et ka seda nn kassilliva saab korduvalt kasutada, sest kuivatad ta ära ja toimib jälle. Loomulikult on valmistehtud toodet lihtsam kasutada kui ise kombineerima hakata, aga vahel mõtled, et kui palju kooritakse meilt lisaraha imelihtsate asjade eest- kuskil hulgimüüja juures on suur ämber, kustkohast erinevate toodete tegijad käivad ühte ja sama toorainet ammutamas ning siis poodides ostame sama kraami erinevate kaupade näol väga erineva hinnaga- üks tootja õmbleb padja ümber ja kalkuleerib oma hinna, teine pakib asja suurde paberkotti ja küsib teise hinna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

26.01.2015 08:24
#5
online.flexoil.ee/product/view/id/8589
midagi sellist:P olerexis saadaval?
Naudi perepuhkust nii, nagu meie seda teeme!
www.haagisepere.ee   

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

26.01.2015 08:40
#6
tegemist padjakesega mis mõeldud -3m3 eemaldama niiskust ja niiskusest tingituid lõhnu.
Indikaatoriga kotikest saab kasutada mitu korda:) N:kuivatad mikrokas! ette nähtud kas kodus,autos,paadis või karavanis:P viskan toote täna aknale:D
Naudi perepuhkust nii, nagu meie seda teeme!
www.haagisepere.ee   

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

28.01.2015 23:35
#7
Mis oleks õige/normaalne niiskuse tase? Tänase ilmaga +-1 mul näitab 66%. Kas see on kõrge?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

30.01.2015 08:44
#8
Eluruumides muidu 40 - 60%

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

30.01.2015 10:08
#9
SergeiV kirjutas: Mis oleks õige/normaalne niiskuse tase? Tänase ilmaga +-1 mul näitab 66%. Kas see on kõrge?

Ma ei tea, kui täpne mõõtja mul bussis on aga eile näitas 64 %. Hetkel bussil ka kütet peal ei ole.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

12.02.2015 08:42
#10
Tere! Foorumlased, olen nüüd saanud testida seda niiskuse padjakest ja olen väga rahul:P
Panin padjakese kaubiku aknale rippuma ja peab mainima, et klaas on hommikuti kuiv ja hea on alustada sõitu.
Sõidan autoga vähe, teinekord -5km päevas(edasi tagasi) kui lükkan hommikul puhuri järgi lükkab harva hetkeks uduse tausta aga ennem voolas seespool vesi:) pole veel vajadust ka olnud seda kuivatada.
Isiklikult olen rahul:P
Naudi perepuhkust nii, nagu meie seda teeme!
www.haagisepere.ee   
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Niiskuseimaja (padi)

01.05.2015 22:09
#11
Mesilane ja Ugri testsid ära kuid kahjuks sellist emotsiooni ei saa jagada. Mesilastel isegi 2 tk ja tulemus olematu, sobib ideaalselt lastele nukupadjaks. :angry: :(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev