Alpid

Alpid

09.05.2011 11:32 - 09.05.2011 11:33
#1
E-F Nockalm Road www.nockalmstrasse.at/en/nockalmstrasse/
G The Villach Alpine Road www.villacher-alpenstrasse.at/en/alpenstrasse/
I-J Grossglockner Alpine Road www.grossglockner.at/en/grossglockner/
K Krimmi juga www.gerlosstrasse.at/en/

maps.google.com/maps?f=d&source= ... 375793&z=9

Tõstsin biker.ee st päris hea teekonna siia ümber. Järelveetavate kuutide kohta info puudub, aga neid ilmselt sinna peale siiski ei lubata.
Viimati muutis: 09.05.2011 11:33 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Alpid

09.05.2011 15:36
#2
Oma silmaga nägin, kui üks sakslane Grossglocknerile oma vaguniga üles surus. Tõsi küll, Bikers Nest Edelweissis jäi tal vallutamata. Sealt enam kõrgemale ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Alpid

09.05.2011 22:18
#3
Käidud Grossglockneril 1200 kg järelveetava majaga. Probleeme polnud. Piletimüüja ehk vaatas veidi tõsisemalt ja küsis "are You sure?"

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Alpid

09.05.2011 22:55
#4
Grossglockner on päris tõsine katsumus masinale. Minu eelmine vanake vedas välja küll aga hing oli paelaga kaelas.
Kui järgi mõelda, siis järelveetavaid vaguneid tõesti ma seal ei näinud. Samuti on nad keelatud Norras Trollstiegenil ja veel umbes 10 tuntumas kohas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Alpid

09.05.2011 23:29
#5
Otsisin ja otsisin aga enam üles ei leia seda internetilehte kus olid kirjeldused mägiteedest, et mis on karavanidele lubatud, mis ebasoovitav ja mis keelatud. Seal olid tasuliste mäekurude hinnad, teede lahtioleku ajad, max kalded, laiused ja muud huvitavat.
See leht oli kuskil siin: www.ideamerge.com/motoeuropa aga enam ma neid andmeid ei näe siin. Alpide osa on mul arvutis salvestatud, seda saaksin jagada kui keegi õpetaks kuidas pikka teksti üles panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Alpid

10.05.2011 11:07
#6
Üles minek pole vast nii suur probleem, kui allatulek, automaat kastiga masinaga. Pole saanud sunniviisilist esimest teist käiku kusagil katsetada, nii et ei kujuta ette, kuidas see toimib :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev