Portugal-Algarve regioon

Portugal-Algarve regioon

24.11.2009 09:41
#1
Tervist!

Pean perega väikest plaani märtsi keskel minna Portugali. Ja põhirõhu paneks Algarve regioonile (Albufeira, Lagos, Tavira), võib olla põikaks korraks ka Lissaboni ja Sevillasse.
Kas kellegil on soovitada huvitavaid kohti, mida vaadata, kus süüa, kus shopata.
Mida liikluses tähelepanna ja üleüldse selliseid näpunäiteid....
Tänan
Dzonn,lase vesi välja!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

24.11.2009 13:06
#2
Käisime 2009 aasta märtsi lõpp aprilli algus seal rallit vaatamas. kindlasti vaata enne Portugali turismi portaali ja seal on palju kämpinguid, sel ajal hinnad ikka väga odavad. veekeskused on kah suured ja vägevad. kindlasti käi ära ka Euroopa edela poolseimas otsas. küte on odavam hispaanias.minnes tankisimegi. poolas, luksemburis, hispaanias. need on odavamad kui mujal. väga tahaks veel seal ära käia. sooja oli juba rohkem kui küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

24.11.2009 15:07
#3
Natuke teeb murelikuks just aeg. Kas siis on kämpingud lahti? Mõningad veepargid, mis olen netist leidnud avatakse alles mais näiteks. Seda, et kütus Hispaanias odavam on, seda ma lugesin trip. ee-st. Ja enamuses välibasseinidest on soojenduseta. Samas ei kujuta ette, missugune võiks juba merevee temperatuur seal sellel ajal olla.
Aprillis Horvaatias käies polnud seal veel turismihooaeg avatud ning paljud kohad olid kinni.
Dzonn,lase vesi välja!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

24.11.2009 15:30
#4
kõik on OK. käisime ookeanis ujumas. mingi veepark oli küll kinni, aga kämpad on lahti ja veel on talve hinnad. 40 eur maksis bungalow, kus oli 5kohta, 2magamistuba, köök, potid pannid, terass, duss, wc jumalat supper. ilm oli ikka nii soe et minul viskas üks päev mägedes pildi tasku. nägime nii madusid ja skorpione, aga need olid mägedes.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

25.11.2009 10:20
#5
Kas lähed sinna matkaautoga?
Ise olen märtsis matkaautoga 5X sõitnud kuni Marbellani
ja siis seal laagrisse jäänud nii 3 nädalaks.
Selle kevade plaan küll veel tegemata. Minu andmetel on varakevadel kõige soojem euroopas Marbella ümbruses tänu sealsele mikrokliimale. Portugali poolele pole seetõttu
viitsinud sõita.
Aga autoga on marsruut Tallinn Marbella peaaegu pähe kulunud.
Kui midagi konkreetset teada tahad, küsi julgelt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

08.02.2010 11:39
#6
Nüüd ka meil plaan märtsis Portukaaliasse põrutada.
Paraku olen plaaninud startida kuskil märtsi alguses,
reisi pikkuseks ca 1 kuu.
Huvi korral võime mõne kattuva rajalõigu puhkusesse planeerida. Tallinnast Marbellani oleme korduvalt sõitnud,
sealt edasi aga on üks avastamise rõõm.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Portugal-Algarve regioon

08.02.2010 17:51
#7
Kahjuks ei oma sellist transpordivahendit nagu matkaauto. Ja kaugemaid piirkondi vallutame lennuki abiga, lähemal aga seikleme mahtuniversaaliga.
Sihtkohtades rendime auto ja seikleme ringi. Plussid-miinused muidugi on ja seda igasuguse reisistiili juures.

Ja käesolevas foorumis olen ka nagu rohkem kõrvalt kiibitseja ja proovin sõiduvahendite poole peal oma suu kinni hoida. Aga sihtkohtades jällegi silmad lahti rohkem infot talletada, et seda siin laia ilma ette laotada.:cheer:

Portugali maandume 18 märtsil ja lahkume 24. Seega ainult nädal aga laste koolivaheaeg ei paku pikemalt võimalust.:S
Plaanis on Farost hakata mööda rannikut liikuma ja lõpetada ´´maailmalõpus´´ ning sealt jällegi tasapisi tagasi. Võimalikult rohkem päikest ja randu nautida. Loodan väga, et temperatuur lubab seda.
Dzonn,lase vesi välja!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev