Võrtsjärve külastuskeskus.

Võrtsjärve külastuskeskus.

13.06.2017 08:09
#1
Sattusin juhuslikult enne hooaja avamist sinna kanti. Mujal olid ametlikud platsid veel kettidega kinni. Külastuskeskuse lähedale sattusin juhuslikult, platsid täitsa olemas, anti voolu ja raha taheti siis, kui suvel tagasi tulen :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

16.07.2018 09:44
#2
Tere, olen plaanimas oma esimest karavani trippi. Esialgu veel väga kaugele ei lähe prooviks, valikusse jäänud vaibla võrtsjärve ääres ja taevaskoja. Mida rahvas kogemustest soovitaks, mis oleks parem ja miks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

16.07.2018 11:58 - 16.07.2018 13:37
#3
Mõistlik mõte on näiteks mõlemad ära proovida ja saad omast kogemusest teada, kumb on parem. Siis hakkab kujunema oma arvamus kogu sellest värgist ja see on edaspidisel reisimisel ehk olulisem kui teiste arvamused.
Viimati muutis: 16.07.2018 13:37 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

16.07.2018 19:58
#4
Arvo.A kirjutas: Mõistlik mõte on näiteks mõlemad ära proovida ja saad omast kogemusest teada, kumb on parem. Siis hakkab kujunema oma arvamus kogu sellest värgist ja see on edaspidisel reisimisel ehk olulisem kui teiste arvamused.
Jah, eks see ise mõlema ära proovimine on tark tegu, aga kahjuks seekord ei ole võimalik mõlemat valida ja pean ühe kasuks otsustama. Ise mõtlen, et kuna soov kergelt selle kuumaga ujuma saada, siis võrtsu vaibla karavan targem valida selleks korraks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

17.07.2018 00:25
#5
Mälu järgi läks Vaiblas vesi aeglaselt sügavamaks (nagu meres). Seal on madal rannavesi. Taevaskojas on ujumiseks olemas kaldalt sissehüppamisega veekogu.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

24.07.2018 22:12
#6
Vahepeal sai siis nii kaugele asi, et homme on auto pakkimine ja arvatavasti taevaskoja karavani parkla minek siiski, kuna hilisemad suunad viivad kauksi, siis ei hakka esialgu sinna võrtsu äärde seiklema. Pole küll ilmselt õige teema siin, aga siiski kas lisaks taevaskojale seal kandis suunaga ranna ja kauksi veel karavani kohti on? Kaardilt ja kodulehtedelt ei ole suutnud leida hetkel rohkem variante.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

24.07.2018 22:42 - 24.07.2018 22:44
#7
Kauksist veidi edasi selline koht nagu puhkekeskus Suvi. Randa 150m ja karavanide koha vastas suur laste mänguväljak. Tasu võetakse auto pealt 20euri ööpäev,
Viimati muutis: 24.07.2018 22:44 muhkam.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

24.07.2018 23:27
#8
Kah ühelt poolt värske matkaauto omanikuna ja teiselt poolt inimesena, kes on viimased 23 aastat veebi ja veebipõhiste infosüsteemide ehitamisega tegelenud, tekkis mul juba tõdemus, et ma ei leidnud ühtegi head lehte, kus oleks välja toodud kohad, kus saaks Eestis (ja miks mitte ka kaugemal) matkaautoga campida. Ja mõte, et siis on ju võimalus see leht ise teha :)

Et kas mul jäi midagi leidmata või oleks sellisest asjast kasu?
McLouis Menfys Van 3
#949

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

25.07.2018 01:29
#9
tfr kirjutas: Kah ühelt poolt värske matkaauto omanikuna ja teiselt poolt inimesena, kes on viimased 23 aastat veebi ja veebipõhiste infosüsteemide ehitamisega tegelenud, tekkis mul juba tõdemus, et ma ei leidnud ühtegi head lehte, kus oleks välja toodud kohad, kus saaks Eestis (ja miks mitte ka kaugemal) matkaautoga campida. Ja mõte, et siis on ju võimalus see leht ise teha :)

Et kas mul jäi midagi leidmata või oleks sellisest asjast kasu?

Tee ära... sellest oleks palju kasu ja mitte ainult meitele aga kõigile, kes Eestit külastavad.
Jääb ainult küsimus, et kuidas kõigist võimalikest kohtadest info saada...
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

25.07.2018 05:28 - 25.07.2018 05:29
#10
goo.gl/maps/ywxthsc5ewT2
goo.gl/maps/FJMTnmWcKUB2
goo.gl/maps/bCB6QAPiSqS2
jne
Jätkuvalt kaarti zoomides leiab neid veelgi rohkem.
Viimati muutis: 25.07.2018 05:29 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

25.07.2018 08:06
#11
RMK
Siit saab ka mõnusaid kohti, olen mitmeid kasutanud
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

29.07.2018 22:32
#12
ProovidA võiks ka äppi park4night -see lisaks ametlikele campingutele peamiselt matkaautode enda kogemusi jagav -sees ka mitmeid Eestis olevaid ööbimise võimalusi.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm, tfr

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

30.07.2018 02:10
#13
Park4night mulle meeldib.Koostan just reisi marsruuti ja kasutan seda.Kämpad tühjenduskohd parklad näitab kätte.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

30.07.2018 13:11
#14
park4night toimib. Olen Berliinis ühe järve ääres. Koht äpis ilusti kirjas. Hiljem teen sellest omaette teema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

30.07.2018 13:19 - 30.07.2018 13:20
#15
Jõudsin juba nime välja mõelda, domeeni regada ja natuke nokitseda ka ja siis avastasin, et hollandlased on siiski sarnase asjaga hakkama saanud: www.campercontact.com

Eks ma nüüd pean mõtlema, kas ma suudan midagi nii palju paremini teha, et nendega konkureerida :)

Aga see CamperContact oli üsna täpselt selline, nagu ma ise ka jõudsin juba omale silme ette manada. Great minds think alike :)
McLouis Menfys Van 3
#949
Viimati muutis: 30.07.2018 13:20 tfr.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Võrtsjärve külastuskeskus.

06.08.2018 18:40
#16
park4night
päris hea äpp kasutan seda, sinna on lisatud kohad kus karavaniga saab peatuda , ööbida , mida rohkem karavanereid seda kasutab ja täiendab seda paremaks ta saab , on olemas tasuta versioon mida saab täiendada , kui ise oled midagi leidnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev