RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

25.06.2014 10:56
#1
Tere kõigile

Olime RMK alal (Matsimäe, soovitan), aga käisime ära. Tekkis muret kui lihtsalt saab haagis varastada, teiseks kui lihtne sisse murda.

Varastamise valtimiseks saab panna sellise asja ratta peale, et sõita ei saa. Ehk neid müüakse ka Eestis?
Kuidas kogemused on?

Teine asi on sisse murdmine, seda on raskem ära hoida - kui turvalised on RMK kohad?
Ehk enamus käivad seal korralikud inimesed, aga samas ei saa kedagi siin riigis usaldada.

Sonnich
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

25.06.2014 12:13
#2
Halvemal juhul võid RMK-s peksa saada nagu oli eelmisel aastal vist kui agressiivsed noored ründasid teisi puhkajaid.
Aga kõige kindlam on ikka kämpingus. Ei varasta seal keegi su maja ega murra sisse, ilmselt ei viida ka maja juurest asju ära, kui ise eemal oled.
Teine asi, kui jääd ise kogu aeg laagri lähedusse.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 10:43
#3
Mu autos käidi isegi Vandas enne sees, kui 24 tundi läbi sai, katuseluuk tõmmati puruks ja tagaluuk oli lahti (polnud lukus). Midagi ei võetud, polnudki võtta, Luuk läks 100€.
Aga muidu putka ukse küljes on 3 karprauda, millele taha saab seestpoolt teraslatid panna ning kabiini ustele on lisalukud pandud, ei teagi kas ehitas esimene omanik Saksas või teine Soomes.
Kellel raha on, võib soetada mingid interneti baasil andurid ja kaamerad, mida saab nutifonist jälgida. Eks ta jääb igal juhul suhteliselt kergelt avatavaks, trelle ju ette ei pane.
Mulle ida-Soome meeldibki seepärast, et varga lõhna on seal veel vähem kui lapsepõlves Saaremaal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 11:28
#4
Ma olen mõeldud alarmi peale, mis sobiks nii garazhile kui autole kui haagisele - PIR sensor, ja GSMi saatja (kasvõi GPSiga), mis saadab sõnumi et "liikumised on kui ei tohi" ja GSM kordinaadid vms

Kas oleks siin huvi selle vastu?

Tegelt on sellist saada, aga hind 172 EUR - ma usun et odavamalt saab
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 11:55
#5
Mul on alarm peal koos mahuanduriga ja autol on GSM moodul. Kui alarm läheb häiresse, siis kohe läheb kõne mitmele telefonile. Siiani pole vaja läinud.

Ainuke puudus on, et garaazi osas võtsin mahuanduri ära, kuna bussi seinad ei hoidnud laineid kinni ja läks õues juures olles häiresse.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 12:00
#6
Tuttav töötab firmas, mis müüb ka erinevaid nutivalvelahendusi ja vist ka neid, kus töökohti nutifonist jälgida saab. Mõtlesin, et kui linna satun, uurin täpsemalt. Aga mul aeg jookseb omamoodi, mõni kuu võib-olla linna ei satugi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 12:13
#7
Iseasi, mis see "nuti" lahendus kõik maksma läheb.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

28.06.2014 14:01
#8
Ivar, mis firma oma?
On sul mingi info?
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 16:50
#9
Minu bussi mahuandur levib ka läbi plastakna. Kui seda hõbedast päikserulood üle ei sikuta ja keegi aknast mööda jalutab, hakkab sinder kisama. Mul läks tükk aega, et aru saada, mis viga on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 17:48
#10
On olemas sim kaardi ja liikumisanduriga lihtsad karbikesed, mis võtavad liikumise tuvastamisel kõne etteantud numbrile. Omanikul on võimalus reaalajas kuulata, kuidas kutsumata külalised toimetavad :) Karbikesele saab ka ise helistada ning kuulata mis kuudis toimub.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 18:01
#11
Korvimees kirjutas: On olemas sim kaardi ja liikumisanduriga lihtsad karbikesed, mis võtavad liikumise tuvastamisel kõne etteantud numbrile. Omanikul on võimalus reaalajas kuulata, kuidas kutsumata külalised toimetavad :) Karbikesele saab ka ise helistada ning kuulata mis kuudis toimub.

See tundub hea lahendus!
Kust otsida?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 18:15
#12
Nt


www.oomipood.ee/product/eldes epir2/gsm-valijaga-pir-liikumisandur-mikrofoniga-raadiomoodul
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 18:43
#13
sonnich kirjutas: Nt


www.oomipood.ee/product ...

Midagi sarnast jah, aga odavam.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: aff

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

01.07.2014 22:22
#14
Korvimees kirjutas:
sonnich kirjutas: Nt


www.oomipood.ee/product ...

Midagi sarnast jah, aga odavam.

kus kohast saab?
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: RMK alad, parkimin ja kui oled ära....

08.07.2014 21:30
#15
sonnich kirjutas:
Korvimees kirjutas:
sonnich kirjutas: Nt


www.oomipood.ee/product ...

Midagi sarnast jah, aga odavam.

kus kohast saab?

Üks tikutopsi suurune karbike on nüüdseks kohal. Katsetasin teda ka Smart kõnekaardiga, täiesti toimiv asi ning mikrofon on isegi tundlikum, kui arvata võiks. Olen nõus seadmest ka loobuma, kui kellelgi huvi on. Võib mulle näiteks privasse kirjutada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev