Karavaniparklad

Karavaniparklad

28.03.2016 15:33
#1
Kas kuskil internetiavarustes leidub ka mõnda Eesti ja Euroopa kaarti, kus on karavaniparklad peale märgitud? Või teab keegi mõnda linki, kus on need parklad välja toodud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

29.03.2016 22:05
#2
on olemas üks selline app - park4night, mida ma ise olen kasutanud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

30.03.2016 09:31
#3
Lastele tekkis koju üks Lotte atlas ja mul lõi pirni kohe põlema- oleks sarnane kena materjal ka kämpside kohta, alustuseks kasvõi baltimaad, siis oleks ülimugav ringi liikuda.
pood.regio.ee/regio-lotte-atlas

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

30.03.2016 10:00
#4
Baltimaade kohta ajakirja stiilis kaart täitsa olemas (2016 uus variant ja täpsustatud infoga). Pole küll atlas aga vajalikku infot EE-LV-LT kämpade ja vaatamisväärsuste kohta on olemas.
Kel huvi, siis Valgevenes ja Moostes paneme nähtavale kohale, et kõik soovijad saaksid võtta. Kaardid hooaja alates väljas ka Mereoja Kämpingus, Saue Vanamõisa karavanipargis, Piksekeses, Konses jne. Matkasuvilatesse ka viime ühe portsu lähiajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

30.03.2016 10:12 - 30.03.2016 10:13
#5
Kas kuskil internetiavarustes leidub ka mõnda Eesti ja Euroopa kaarti, kus on karavaniparklad peale märgitud? Või teab keegi mõnda linki, kus on need parklad välja toodud?

Kui on soov lihtsalt parklat leida kus öö veeta ja edasi sõita, siis on abiks Fordi link. Kui huvi kämpingute vastu, kus saab ennast mugavamalt ära paigutada ja ka teenuseid (elektrit, vett, tühjendust, dušše, tualette jm), siis üks võimalustest ACSI: www.eurocampings.co.uk/
Viimati muutis: 30.03.2016 10:13 Ai.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

30.03.2016 11:17
#6
Siis on tore, et selline kaart olemas. Kindlasti soetan endale ka :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Karavaniparklad

30.03.2016 14:33
#7
mina olen sealt kämpinguid vaadanud

en.camping.info/
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev