Talveks parkimine katuse all 2017-2018

Talveks parkimine katuse all 2017-2018

01.09.2017 15:48 - 01.09.2017 15:49
#1
Tere!
Otsisin siin foorumis, ei leidnud, aga täitsa võimalik et olen halb otsija.

Küsimus on selline, kas on meil kuskil katusega parklad, ja suurte väravatega (330cm+), talveks parkimiseks? Olen kuulnud et Põlvas on, või Põltsamaal, aga googeldamine ei aitanud. Huvitab piirkond Tartust 100km ümbruses. Noh aga kui nii lähedal pole - võib kaugemal ka.

Aitah
Oli: Rapido Confort -79.
Nüüd: Iveco Daily Bürstner A580 -93
Viimati muutis: 01.09.2017 15:49 koljamba.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

01.09.2017 16:42 - 01.09.2017 16:44
#2
Viimati muutis: 01.09.2017 16:44 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: koljamba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

02.09.2017 00:02
#3
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

02.09.2017 11:52
#4
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

02.09.2017 16:16
#5
Kellel pole automoto.ee foorumis kontot panen koopia sellest teemast:

_________________________________________________________________________________________________

Talvekorter hobiautodele
Herki Väljas

23-09-2016, 12:11 PM
Tere,

Talv on peagi käes ja aega suveautod või muu tehnika talve eest varjule panna. Kui teil endal selleks sobiv paik puudub, siis mul on pakkuda hoiustamiseks sobilik laopind.
Tegu on kütteta kuiva laoga, mis peaks selleks otstarbeks hästi sobima.
Asukohaks on Tallinna linna piiril olev Vana-Narva mnt. Territoorium on kinnine ja valvega.
Laos toimetab laohoidja, kes hoiab autodel ka jooksvalt silma peal.
Tööajal on autodele ligipääs olemas, aga remontimise võimalust ei ole(kui vaja veidi nokitseda, siis järsku saame midagi välja mõelda), kuna masinad pargiksime kompaktselt kokku ja neid liialt liigutada ei sooviks.
Kui soov täiendavat infot saada, või pinnale pilk peale visata, siis võite julgelt helistada.
Rendi hind ühes kuus on 50€(sisaldab km)
Muu tehnika puhul sõltub hind tehnika, või kauba suurusest.

Tervitades,
Herki

[Pilt: 79587-WP_20160919_14_25_01_Pro.jpg]

[Pilt: 56282-WP_20160919_14_25_49_Pro.jpg]


#2
23-09-2016, 13:10 PM
Kõik on ilus, ruumid ka, aga mismoodi garanteerid, et Tamgarage juhtum ei kordu?
Ei pea vist linke panema, kõik nagunii teavad...


#3
24-09-2016, 01:14 AM

(23-09-2016, 13:10 PM)stihl Kirjutas:
Kõik on ilus, ruumid ka, aga mismoodi garanteerid, et Tamgarage juhtum ei kordu?
Ei pea vist linke panema, kõik nagunii teavad...


No ei väsi mees s...a loopimast.Kes garanteerib,et Sulle homme kivi kuskilt pähe ei kuku...........:(:(


#4
24-09-2016, 01:21 AM
Linnukesel enamvähem õigus, paraku mölakaid on igal pool ja nende äratundmine kümne minutiga on kõrgeim pilotaaž.


#5
24-09-2016, 09:33 AM

(24-09-2016, 01:14 AM)linnuke Kirjutas:
No ei väsi mees s...a loopimast.Kes garanteerib,et Sulle homme kivi kuskilt pähe ei kuku.


Ei loobi ju sitta, ennaski huvitab et kes Sulle ütleb et kevadel oma auto samas seisukorras kätte saad? Kas keegi ka vastutab kui miskit peaks juhtuma. Sellest suhtes hind on ju tegelikult hea, 50 euri kuus on ok kuid mida see hind ikkagi sisaldab?


#6
24-09-2016, 09:45 AM
Kõige kindlam ilmselt auto ennem konserveerida metallist merekonteinerisse


#7
24-09-2016, 10:29 AM

(24-09-2016, 09:45 AM)Buzzet Kirjutas:
Kõige kindlam ilmselt auto ennem konserveerida metallist merekonteinerisse :D


Merekonteineris mädanevad vidinad ühe talvega, niisus pääseb siise aga välja enam mitte...


#8
24-09-2016, 10:51 AM
Kas hobiautodele-söidukitele kaskokindlustus vms ei aitaks?


#9
24-09-2016, 12:28 PM

(24-09-2016, 01:14 AM)linnuke Kirjutas:
No ei väsi mees s...a loopimast.Kes garanteerib,et Sulle homme kivi kuskilt pähe ei kuku...........:(:(


No kellele ma seda s...a ma loobin, ma lihtsalt tahan teada, mis värk on.
Ja linnuke paneb oma nokakese ilusti kinni ja ei ähvarda lambist.

Aga imselgelt enamus pole kursis Tamragage juhtumiga, kus tegu oli rendipinnaga ning rendilevõtja samuti reklaamis, et ilge hobigaraaž ja tulge kõik autosid hoidma.
Inimesed tulidki, maksid korralikult iga kuu üüri aga mingi aja pärast selgus, et kodanik polnud ruumide omanikule mitte midagi maksnud.
Omanikul viskas lõpuks kopsu üle maksa, vahetas lukud ning kohandades pandiõigust võõrandas ka seal hoiul olevad autod.
Ehk siis täiesti süütud inimesed kannatasid ning jäid oma autodest lihtsalt ilma.

Seetõttu tasuks enne ikka hoolikalt uurida, kuhu ja kelle kätte oma auto usaldada, kui autost ilma ei taha jääda.
Mingid väiksed plekimõlgid, mis seal juhtuda võivad, need on autost vägisi loobumise kõrval täitsa savi.


#10
24-09-2016, 15:37 PM
Nii et viid oma auto muuseumisse ja jäädki ilma......
Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/


#11
24-09-2016, 16:13 PM (Seda postitust muudeti viimati: 24-09-2016, 16:14 PM ja muutjaks oli mossepower.)

(24-09-2016, 12:28 PM)stihl Kirjutas:

(24-09-2016, 01:14 AM)linnuke Kirjutas:
No ei väsi mees s...a loopimast.Kes garanteerib,et Sulle homme kivi kuskilt pähe ei kuku...........:(:(


No kellele ma seda s...a ma loobin, ma lihtsalt tahan teada, mis värk on.
Ja linnuke paneb oma nokakese ilusti kinni ja ei ähvarda lambist.

Aga imselgelt enamus pole kursis Tamragage juhtumiga, kus tegu oli rendipinnaga ning rendilevõtja samuti reklaamis, et ilge hobigaraaž ja tulge kõik autosid hoidma.
Inimesed tulidki, maksid korralikult iga kuu üüri aga mingi aja pärast selgus, et kodanik polnud ruumide omanikule mitte midagi maksnud.
Omanikul viskas lõpuks kopsu üle maksa, vahetas lukud ning kohandades pandiõigust võõrandas ka seal hoiul olevad autod.
Ehk siis täiesti süütud inimesed kannatasid ning jäid oma autodest lihtsalt ilma.
....

Kas ei olnud mitte nii, et et üks konkreetne kinnisava hindamise firma kes pankrotivaraga tegeles "hindas" korralikud, komplektsed, sõidukorrras ja MNT registris olevad sõidukid väärtusetuteks autoromudeks mis võimaldas neil "rändama minna" väärtusetu vanarauana. Nii on nagu meeles, aga kontrollida enam kuskilt pole kuna vastavad teemad on internetst kadunud või "ära kaotatud".

Päris nii lihtsalt rendipinna reaalne omanik kolmandate isikute reaalset vara vist ikka pantida ei saa. Muidu võiks ju suured tasulised parklad "pankrotti minna" ja seal olevad kõik sõidukid pandiõigusega maaomanikule minna. Kui selline asi asi töötaks siis oleks skeemitajad selle juba ammu kasutusele võtnud.


#12
24-09-2016, 20:43 PM

(24-09-2016, 16:13 PM)mossepower Kirjutas:
Kas ei olnud mitte nii, et et üks konkreetne kinnisava hindamise firma kes pankrotivaraga tegeles "hindas" korralikud, komplektsed, sõidukorrras ja MNT registris olevad sõidukid väärtusetuteks autoromudeks mis võimaldas neil "rändama minna" väärtusetu vanarauana. Nii on nagu meeles, aga kontrollida enam kuskilt pole kuna vastavad teemad on internetst kadunud või "ära kaotatud".

Päris nii lihtsalt rendipinna reaalne omanik kolmandate isikute reaalset vara vist ikka pantida ei saa. Muidu võiks ju suured tasulised parklad "pankrotti minna" ja seal olevad kõik sõidukid pandiõigusega maaomanikule minna. Kui selline asi asi töötaks siis oleks skeemitajad selle juba ammu kasutusele võtnud.


Täpselt nii oligi. Rendileandja "tõlgendas" rendileandja pandiõigust pehmeltöeldes valesti aga kuna "vanaraud" oli juba müüdud, siis "heauskne ostja" tasalülitas kõik agad. Ühe masina suutsin nende va heausksete käest tegelikule omanikule päästa.


#13
24-09-2016, 20:46 PM (Seda postitust muudeti viimati: 24-09-2016, 21:10 PM ja muutjaks oli linnuke.)
STIHL kirjutas:

No kellele ma seda s...a ma loobin, ma lihtsalt tahan teada, mis värk on.
Ja linnuke paneb oma nokakese ilusti kinni ja ei ähvarda lambist.

Formuleerime asja ümber(kivi asemele kirjutame jääpurika),Ehk kõlab vähem ähvardavalt.Asja mõte ikkagi selles ,et 100 prossa garanteerib ainult VIKATIMEES ,Aga selle peale mainete alla möla panema hakata pole kah ilus.

STIHL:
Et mulle homme kivi pähe kukub, see on juba otsene ähvardus. Pane oma suumulk parem kinni, kes sa sitaratas üldse oled selline?


#14
24-09-2016, 20:57 PM (Seda postitust muudeti viimati: 24-09-2016, 20:58 PM ja muutjaks oli Marko.)
Siin toimub viimasel ajal üldse mingi arusaamatu tigetsemine. Ma juhtisin privaatsõnumi abil ühe härra tähelepanu asjaolule, et müüdavale autole kopsaka lisatasu eest registreerimismärki kaasa anda on pehmelt öeldes tobe...
Vastuseks tuli paras sõim.


#15
24-09-2016, 21:38 PM

(24-09-2016, 20:57 PM)Marko Kirjutas:
Siin toimub viimasel ajal üldse mingi arusaamatu tigetsemine. Ma juhtisin privaatsõnumi abil ühe härra tähelepanu asjaolule, et müüdavale autole kopsaka lisatasu eest registreerimismärki kaasa anda on pehmelt öeldes tobe...
Vastuseks tuli paras sõim.


Presidendi leidmine käsil meil siin riigis. Ja talv ka tulemas...


#16
25-09-2016, 10:23 AM

(24-09-2016, 20:46 PM)linnuke Kirjutas:
...
Pane oma suumulk parem kinni, kes sa sitaratas üldse oled selline?


Big balls, big hairy balls....

Hart on säärane tegelane, keda meiesuguste säutsumine väga ei koti. Eks tal on põhjust ka julge olla - sunnik suudab ilmselt mind ühe käega maast lahti tõsta ja nii kaugel hoida, et ma isegi jalaga ei ulata talle pihta lööma...

Aga küsimus 50.- eest pakutava säilitusteenuse kohta on omal kohal. Hind on hea, koht näikse viisakas. Kui kohe alguses öeldakse ära, et säilimine on as-is, siis jääbki igaühe enda otsustada, palju tema hingerahu väärt on. Mitte iga hobiauto ei ole peegliks poleeritud hindamatu väärtusega rariteet, eksole.

TamGarage juhtum algas sellest, et asju ei räägitud läbi ja eeldati liiga palju. Mõlemalt poolt, tõenäoliselt. Ning hiljem ei olnud kellelgi õigustatul ressursse/selgroogu peamist süüdlast vastutusele võtta.


#17
10-10-2016, 02:13 AM (Seda postitust muudeti viimati: 10-10-2016, 02:17 AM ja muutjaks oli denis23.)
Mina ei saa siin küll aru, kes nüüd sitta loobib? Stihl küsib õieti - on olemas markantne juhtum, kus inimesed, kes autod jätsid talvekorterisse jäid neist ilma.
See Tamgarage juhtum oli näiteks minule (ja ma üldse ei ole juriidikas võhik) nagu välk selgest taevast.

Lühidalt.

Seadusandja mõte on selline - kui sinul on üürivõlgnik (olgu see kes iganes) - ning tullakse tema vara võla katteks arestima. Siis ei saa olla nii, et võlgnik hakkab lambist ütlema - näed, selle teleka laenasin vennalt, selle diivani võtsin naabrilt paariks nädalaks jne.

Siis on olemas, põhimõtteliselt, riigikohtu lahend - kui rendileandja ei ole teavitatud sellest, et tema rentniku territooriumil asub teiste inimeste vara, on tal õigus seda vara rendivõla katteks endale võtta/maha müüa.
Erandiks on juhtumid, millal rendileandja pidi aru saama, et rentniku pinnal asub teiste inimeste vara - näiteks, loogiline, et autoservice territooriumil remonditakse kolmandate isikutele kuuluvad autosid.
Ehk siis Tamgarage ei ole piisavalt pingutanud selleks et oma klientide (sisuliselt allrentnike) vara (ehk autosid) päästa. Seda enam, et ilmselt, ei olnud tal üldse allrent lubatud.

P.S. ARK registreerimine ühe või teise inimese nimele ei võrdu omandiõigusega seaduse silmis.

P.P.S. Üldiselt, 50 eur on ok hind, ning kui ülalpool mainitud küsimused on lahendatud, ilmselt, soovijaid tuleb.
Dodge WC52 1943; Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960; Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967, Rover P5B Saloon 1973; Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976


#18
10-10-2016, 15:35 PM (Seda postitust muudeti viimati: 10-10-2016, 20:37 PM ja muutjaks oli Herki. Muutmise põhjus: valed andmed )
Tere,

AS Agrotarve näol on tegu üle 30 aasta tegutsenud ettevõttega, mis tegeleb kaubanduse, terminali teenuste ja laopindade rendiga. Hoiustamislepingud(paberkujul ja hoiustamise eest tasumine toimub arvete alusel) sõlmitakse otse AS Agrotarvega, kes on nende pindade omanik. Seega igasugune kolmandate isikute sahkerdamine on välistatud.

Vastutuse kohapealt, pargib omanik oma masina ära ja selles konditsioonis saab ta selle ka hiljem kätte(mingisugust kindlustust me eraldi nende masinate peale ei tee).
Kuna tegu on kinnise laopinnaga, siis vandalismi seal toimuda ei saa ja võõrad ligi ei pääse. Soovi korral on tehnikale tööajal ka ligipääs olemas.
Tooge auto, pange kate peale ja ongi rahu majas.

Ma oleks väga tänulik, kui edasine pahalastele viitamine selle kuulutuse lehel ära jääks, kuna see ei ole kuidagi seotud AS Agrotarvega.

Olge mureta, teie masin saab meie juures rahulikult talve üle elada. Ja kui vaja, siis minu pärast kasvõi järgnevad aastad.

Kui moderaatoritele liiga tüli ei tee, siis võiksite veidi seda teemat puhastada.

Kui on lisaküsimusi, siis helistage, kuna igapäevaselt ma seda foorumit ei külasta.

Herki
5 kuus 6 kuus 86 86


#19
31-08-2017, 12:52 PM
Tere,

Suvi jäi vahele ja võimalik, et sama juhtub ka sügisega;)
Kui soov masinaid hoiustada andke aga märku ja majutame masinad kenasti ära.
Kuna siin teemas käis varasemalt mingi teema, et järsku keegi käitub nende masinatega inetult, siis aeg on näidanud, et midagi halba teie masinatele ei tehta ja eelmise aasta hoiustajad broneerisid juba kevadel ka tulevaseks talveks koha.

Edu ja tervist,
Herki
5 kuus 66 8 kuus 86
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

04.09.2017 13:09
#6
Aitah kõikidele! See Põlva koht tundus mul väga ok, võtsin ühendust, ja paistab et panen autot sinna. Vbl enne seda peaks kohale minna, ja vaadata, aga see mis omanik kirejdas tundus väga sobiv mulle.
Oli: Rapido Confort -79.
Nüüd: Iveco Daily Bürstner A580 -93

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

04.09.2017 14:49 - 04.09.2017 14:58
#7
Minu auto on talvitunud seal ja läheb ka sel aastal.Väga norm hoiukoht.
KNAUS VAN TI550 telef.5011352
Viimati muutis: 04.09.2017 14:58 marx224.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: koljamba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Talveks parkimine katuse all 2017-2018

08.09.2017 00:48
#8
Mul ka sel aastal kindel plaan oma buss Põlvasse Ennu jurde angaari viia. Eelmine sügis tuli lumi ootamatult maha ja soola said teed täis. Ei raatsinud roosteussile süüa anda ja buss jäi õue seisma.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: koljamba

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev