Mööbel

Mööbel

02.01.2015 21:45
#1
Hakkasin uurima erinevaid kokkuklapitavaid matkatoole ja tagumikutunne tuletas möödunud aegadest miskit meelde, et neid on ju kahte liiki- mugavad ja ebamugavad. Sestap ootan teie soovitusi just mugavate osas- kustkohast osta ja missugust osta. Natukene kolasin mööda netipoode ja valikut on piisavalt, aga lihtsalt pilti vaadates on väga raske ette kujutada kuidas seal ka istuda on. Muidugi ei pea toolis veetma pikki tunde, kuid ka väike istumispaus võiks olla meeldiv, mitte et peaks kogu aeg nihelema ning mõtlema, et kas viga on istujas või toolis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

02.01.2015 22:09
#2
Kuna erinevaid tagumikke on veel rohkem kui toole, siis pakuks välja , et tasub kohal käia proovimas, kui vähegi võimalik. see mis ühele sobib võib teisele täiesti ebamugav olla. Ja nagu ikka odavamad asjad kestavad vähem, kallimad kauem.
Arvo.A kirjutas: Hakkasin uurima erinevaid kokkuklapitavaid matkatoole ja tagumikutunne tuletas möödunud aegadest miskit meelde, et neid on ju kahte liiki- mugavad ja ebamugavad. Sestap ootan teie soovitusi just mugavate osas- kustkohast osta ja missugust osta. Natukene kolasin mööda netipoode ja valikut on piisavalt, aga lihtsalt pilti vaadates on väga raske ette kujutada kuidas seal ka istuda on. Muidugi ei pea toolis veetma pikki tunde, kuid ka väike istumispaus võiks olla meeldiv, mitte et peaks kogu aeg nihelema ning mõtlema, et kas viga on istujas või toolis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

02.01.2015 22:21
#3
See on õige küll, et tool peab tagumikuga klappima! :)
Mina ostsin kunagi Reimost sellised: www.reimo.com/en/910971-faltstuhl_director_s_chair_toscana_luxus_sch/
ja laua: www.reimo.com/en/910530-rolltisch_alu_bali_90x60cm_mit_transporttas/
Mulle need sobivad - käivad lihtsalt kokku ,lahti, on tugevad, kerged ja võtavad vähe ruumi. Laua juures meeldib mulle kokku rullitav plaat - see on väga praktiline kroonilise ruumipuuduse korral.
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

03.01.2015 07:23
#4
Tasub käia ise proovimas jah, aga kui tegu internetipoega, siis jääb üle vaid tellida ning mittesobivusel tagasi saata. Suht keeruliseks läheb lõpuks kui poode mitu :) Pärispoodidest müüvad neid ilmselt mingid matkapoed. Jyski taolised poed müüvad vist odavat ja lagunevat kraami. Teemaalgatusega pidasingi just silmas seda, et kui kellelgi on kogemus varnast võtta ja saab öelda, et vot see oli hea ost ja see kehv, siis võib ju eeldada, et ka minu tagumik tunneb ennast sellises toolis samamoodi, sest ega ta mul olemuselt üsnagi inimlik, kuigi kaalult vähe suurem kui keskmisel kodanikul :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

03.01.2015 09:22
#5
Jyski võiks küll kõrvale jätta, ka Matkaspordi valik selles valdkonnas on üsna askeetlik - eks need ole arvestatud seljas ühest kohast teise toimetamiseks.
Kui Tallinna satud, käi läbi Matkasuvilad ja Prorex - kahjuks asub üks ühes, teine teises linna servas, aga mõlemis on tavaliselt üht-teist ka proovimiseks kohal olnud.
Niipalju oskan veel öelda, et minu toolid on mu 100kg kenasti välja kannatanud... :)
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

03.01.2015 09:39
#6
Vaata SIIT sobivad vaiandid välja (tooteinfo juures on kohati näidatud ka toolipõhja laius ja kandevõime) ning tellida ja katsuda/proovida (kui kohapeal olemas) saad Õismäel Matkasuvilate juures ( www.matkasuvilad.ee/et/kontakt ). Need on kvaliteetsed tooted. Kasutame juba 5 aastat.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

03.01.2015 11:06 - 03.01.2015 13:03
#7
Üks on vist kindel- seljatuge ei tohi läbida ükski toru- see hakkab kohe selga survestama. Ja muidugi tooli laius- kui ikka tagumik külgmiste torude peale toetub, siis pole ka see mõnus :) Matkaspordis isegi miskit on, peab minema vaatama. Tallinna sattumised on paraku sellised harvemapoolsed, seega tuleb esialgu netist pilte uurida ning kõhutundega rääkida.

Tehtud. Võtsin Matkaspordist selle Colemani ära. Käisin poes ja tegin prooviistumise ning tundus täiesti sobivat- istumise laius täiesti piisav, seljatoe asend ja kõrgus sobis, kandevõime piisav, lisaks allahindlus ning kaup koos. Mina olen rahul :)
Viimati muutis: 03.01.2015 13:03 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mööbel

16.01.2015 23:47
#8
Salmos on ka palju häid toole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev