Plastik kastid kola jaoks.

Plastik kastid kola jaoks.

31.10.2008 12:00
#1
Kas keegi on lähinaabruses või lausa Eestis näinud müügil klaasplastist kaste vms. mida saaks majale kas katusele või taha paigutada?Sellise firma nagu Effekt kodulehel on küll tehtud töödes olemas näidis aga järelpärimise peale vastasisid nad, et neil ei ole enam vormi alles.On kellegil mingeid andmeid kas valmiskastide või tegijate kohta?

Alex
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

31.10.2008 15:45
#2
motamees kirjutas: "Seljakotist" ongi nüüd paras aeg rääkida. Nimelt, kui keegi soovib vahetada suurt pakikasti väiksema vastu, siis nüüd oleks see võimalus. Mulle sobiva asjaga saame kindlasti kaubale. Minu oma laius on 190cm ja kõrgus 65cm. Kastis kaks ballooni kohta. Laius varjab minu auto tuled ära. Muidugi jääb võimalus pakikasti külge panna lisatuled ja siis need kärupistikusse ühendada.
Sealt saab ka pilte vaadata.
forum.automoto.ee/showthread.php?tid=25154&page=4
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Alex
  • Alex avatar
  • Külastaja
  • Külastaja

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

01.11.2008 19:27
#3
Mõte sellist kasti kasutada pole sugugi paha.Kui enda oma müüa plaanid,anna teada.B)


Alex

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

05.01.2009 16:35
#4
Aega on nüüd mööda läinud piisavalt ja otsingu tulemuseks on siis selline asi:
[img
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

06.01.2009 21:31
#5
Tere. Meil on katusel kõige tavalisem suusaboks. 90*190 tagant vaadates vasakul. Ainuke miinus on see, et hinged on ees, aga võiks olla külje peal. Kõik välimööbel mahub sisse, isegi lamamistoolid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

07.01.2009 20:30
#6
Alex, kas selle kinnitamiseks on vaja kärukonksu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

08.01.2009 09:31
#7
ford Hääleta:
Alex, kas selle kinnitamiseks on vaja kärukonksu?

Tegelikult on ta mõeldud spets raami peale aga endal tegin tsikli vedamiseks taha raami ja kasti saab asetada selle raami külge.Mõeldav on ka jalgratta kanduri külge kinnitada aga peab raskusega arvestama.Alles nägin Norras kuidas ta väiksele autole oli taha pandud ja täitsa popp oli.Mul on ka suusaboks katusel aga kole tüütu on toolide ja laua järgi sinna ronida...+pooleliitrine kütusekulu tuli ka otsa nagu arvutused näitavad.
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

08.01.2009 16:25
#8
Boksi originaalraam käib kinni kärukonksus. Maksab 2900eek.
Boks ise kuskil 7000eek.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

08.01.2009 19:59
#9
kui jutt läks juba laudade ja toolide pääle, siis eelmisel aastal õnnestus mul kohalikust kaubandusest teha üks päris huvitav ost - nimelt selline kohver, mis lahti tehes annab välja päris korraliku söögilaua ja seal kohvris on ka neli taburetti.
Süsteem ongi säärane, et kohvri kaks külge moodustavad lauaplate ja jalad kokkupandult hoiavad sees kinni taburette loksumise eest. Jalad on teleskoopsüsteemiga ja mõne sekundiga saab istumiseks sobiva kõrgusega laua. Taburetid on küll natuke väikese istepinnaga aga täitsa tegusad.
Kohver ise võtab väga vähe ruumi ja mahub ilusasti voodi alla ära. Asjandus ise on alumiiniumist ja pole ka väga nigel konstruktsioon. Hind oli miskit tuhande ja kahe vahel, täpselt enam ei mäleta.

Lisaks on mul autos 4 lahtikäivat pehmet matkatooli, kus on õhtuti väga mõnus õues lösutada ja õlut või veini rüübata. Ka need võtavad vähe ruumi, kuna käivad "torudeks" kokku ja mahuvad ka ilusasti voodi alla ära.

Seetõttu on vaba ruumi asjade panekuks autos päris palju. "Garaazi" (kui on taga lai voodi, siis seal all on suur panipaik, kuhu mahuvad ka vabalt paar rollerit ära) mul ei ole ja seega tuleb kogu elamine autosse mahutada. Istmealused kastid on aga nii suured, et üldiselt jääb mul pigem ruumi üle, kui puudu tuleb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

19.04.2009 19:42
#10
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

19.04.2009 21:21
#11
Matkasuvila Hääleta:

Äkki paned vihjed teisel lehel oleva plastikkasti hinna kohta ka?Et kui seal lehel on 307euri siis mis mina selle eest maksma peaks?
Ja üldse kui oleks sellelt lehelt soov midagi saada, siis milline on hinnapoliitika?


terv
Alex
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

20.04.2009 08:37
#12
Hinna poliitika on lihtne eur hind tuleb korrutada 15,7 ja ongi eek hind kaup Tallinnas.
Kuni mai lõppuni on kõik kaup -5%. Ja siit leiad veel häid pakkumisi www.reimo.com/cgi-bin/r31msvcshop_anzeige.pl?&var_hauptpfad=../r31/vc_reimo/&var_fa1_select=var_fa1_select||16|&var_te103_select_textfeld=J&var_selektionsfelder_loeschen=var_te85
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Plastik kastid kola jaoks.

28.04.2009 10:21
#13
Alex Hääleta:
Aega on nüüd mööda läinud piisavalt ja otsingu tulemuseks on siis selline asi:
[img

Lihtsalt huvitatutele infoks, et kuni aprilli lõpuni on antud "kasti" soodushind Thules 5250 eeku, lähen teda täna-homme oma silmaga kaema ja ehk ka ostma;)
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev