Toed

Toed

30.04.2010 16:36
#1
Tere. Kust saada mõistiku hinnaga sarnaseid vigureid: www.a-linnepe.de/produkte/linnepe-quicklift
Või on kellelgil mõtteid kus veel sarnaseid tugesid kasutatakse, kuna oma autole originaali nagunii ei leia, siis peab nii või teisiti süsteemi muutma.
Äkki on kellelgil ideid kuidas elamut toestada. Olen kasutanud autode tunge kuid tahaks midagi püsivamat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

30.04.2010 21:16
#2
Tugesid on erinevaid, see on juba maitse asi, milliseid eelistada.
Mõned näited: rimor.ee-s
Reimos tellimisel aitab Matkasuvilad.ee
Veel võid külastada Knoket, Veerenni tänaval ning Tööriistamarketit. Neis müüakse ka sobivaid vidinaid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

02.05.2010 22:21
#3
Ise olen kasutanud selliseid ja täitsa toimivad.
Üks komplekt on ka kohapeal:cheer:
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

02.05.2010 22:25
#4
MATKASUVILAD.ee - EESTI SUURIM MATKASUVILATE KESKUS
ADRIA HOBBY HYMER CARTHAGO MALIBU
Karavanitarvikud - REIMO, Movera, Frankana, Fiamma, DOMETIC, Truma, THETFORD, Alde jpm
Varuosad enamustele suvilatootja markidele
Paigaldus, remont ja hooldus meie TEENINDUSES
www.matkasuvilad.ee
+372 5209827

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 09:25
#5
www.reimo.com/en/46532-vehicle_support_jack_1_pair_39_55_cm/
Jack 1 on üsna arcvestatav kandidaat kui leiaks täpsemaid mõõte ja pilte antud isendist, mis selle viguri hind võiks tulla? Isegi olen kasutanud siiamaani teisaldatavaid tugesid, kuid kuna auto on väike ja panipaiku vähe siis oleks hea kui toed on alt kohe käepärast võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 10:04 - 03.05.2010 10:22
#6
Selle PDF all osas leiad oma soovitud jalgade reimo kataloogi numbrid vastavalt auto mudelile

www.reimo.com/r31/vc_content/daten/firma69/www/pdf_import/C/0267.pdf

Quick Lift: nivellieren – schnell, einfach und präzise
Ohne lästiges Kurbeln auch auf unebenem Boden. Mit kurzem Druck auf den
Hebel Quick Lift ausrasten, senkrecht nach unten klappen, mit einer Umdrehung
unter Last wird gekurbelt.
Tragkraft bis 500 kg. Arretierung erfolgt selbsthemmend. Leicht zu montieren.
Lieferung: Im Zweierset mit Einbauanleitung für 1 Achse.
Quick Lift:
Universal 46506 1
Mercedes Sprinter 312, hinten 46517 1
Mercedes Sprinter, vorne 46518 1
Für Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper:
Ducato ab Bj. 94, vorne 46526 1
Ducato ab Bj. 94, hinten 46527 1
Ducato ab Bj. 2007, vorne 46525 1
Schmutzstop für Quick Lift Stützen, 2 Stück 46537 1


Hinnad www.reimo.com/en/M46506-quick_lift/


................................................................................
UZI kirjutas kirjutas:
Jack 1 on üsna arcvestatav kandidaat kui leiaks täpsemaid mõõte ja pilte antud isendist, mis selle viguri hind võiks tulla? Isegi olen kasutanud siiamaani teisaldatavaid tugesid, kuid kuna auto on väike ja panipaiku vähe siis oleks hea kui toed on alt kohe käepärast võtta.

Hind on pildi all
www.reimo.com/en/46532-vehicle_support_jack_1_pair_39_55_cm/
65,50 EUR korruta 16 EEK ja on eestis. Gabariidid on minu postituse alguses olevas PDF failis

Schnellstütze Jack
Große stabile Bodenplatten
Sicherer Stand auch auf unebenem
Untergrund
Nach außen abgewinkelte Stützsäule
2 Stück
Set 1:
Höhe eingezogem 29 cm ausgezogen 45 cm
46531 5
Set 2:
Höhe eingezogem 39 cm ausgezogen 55 cm
46532 5
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 03.05.2010 10:22 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 16:51
#7
Kahjuks 92a Transitile ei paku enam keegi midagi, selleks ongi mul vajalik täpne tööskeem kinnitus jne. Linnepe mudel on super kuid ka hind on minujaoks kallis 3000EEK. Sellepärast uuringi maad, kas äkki annaks muudest tugedest, viguritest sarnaseid asju meisterdada, on ju meil inimesi igast vallast. Ise olen juba mõelnud mosse latt tungi peale, nati modida ja valmis ta ongi, kuid lootsin lihtsamalt hakkama saada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 17:49
#8
Eks nende isetehtud asjadega kipib paraku nii olema, et tuleb ülevaatuse ajaks küljest ära kruvida või "kodustatud ülevaataja" juures käia.

See puudutab enamus selliseid lisajuppe, mis sõidu ajal küljest pudeneda võivad ja liikluses ohtlikuks osutuda saavad. Teine võimalus, et teed nad ära võetavad .

Mul hakati ülevaatusel isegi originaal istmega norima, et logiseb liiga palju voodiks käimise kohtadest. Moskvitži tungraua tunneb aga pea iga ülvaataja ära . Seda juba ei seleta, et tuligi tehasest sellisena.

Siit ebay poest leiab ka mõningaid uusi tugijalgu

stores.ebay.de/wohnmobile-krawczyk
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 20:37
#9
UZI kirjutas: Sellepärast uuringi maad, kas äkki annaks muudest tugedest, viguritest sarnaseid asju meisterdada, on ju meil inimesi igast vallast. Ise olen juba mõelnud mosse latt tungi peale, nati modida ja valmis ta ongi, kuid lootsin lihtsamalt hakkama saada.

Kui relakas ja keevitus olemas, siis saad Lada tungrauast ka meisterdada vändaga keritava tugijala. Mul on üks selline tehtud, teine ootab tegemist.
Kõik neli nurka ju tavaliselt korraga tõstmist ei vaja. Kahega ajab enamasti asja ära, et buss loodi saada. Muidugi on mugavam, kui iga nurga küljes tugijalg kohe võtta oleks, kuid mugavus teadagi maksab :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 21:07
#10
Ma libiseks lammutustest läbi.
Chrysler Voyageril on selline tungraud ja ega ta eriti ruumi ka võtta ja kui nati vaeva näha, siis saab raami külge ka selle kinnitada .

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

03.05.2010 21:08
#11
:dry:

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Toed

04.05.2010 08:26
#12
Neid vändaga tunge ma kaasas vedasingi, raamikülge ma neid kinnitada ei saa kuna siis pean vända jaoks küljepaneeli augu puurima, sellepärast otsingi tungi mis teatud osa nö. kukub alla ja siis saaks juba vabalt tõsta toetada.
Mis puutub ülevaatust siis ega nad ei jaga tuhkagi mis seal auto all toimub, eriti vanadel autodel on tehtud igasuguseid ratse, kui korralikult tehtud siis keegi nokkinud ei ole, endal kogemus õhkpatjade ja lisa kütusepaagiga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev