Kuidas lahendada köögikapi alumist osa?

Kuidas lahendada köögikapi alumist osa?

16.08.2021 13:52
#1
Köögikapi alumine osa on mul siiani olnud kasutuses ühe suure kastiga(teisejärgulised asjad igaksjuhuks) ja väiksema kastiga, kus on siis jooksvad "ained" sees. Kuna selline ruumikasutus on suht kehva, siis olen uue "planeeringu" otsingutel.
Üks variant on kappi lihtsalt riiul panna, siis saab tagumise osa nn kaheks lüüa, kus allpool oleks näiteks igaksjuhuks asjad(mida pidevalt vaja pole) ning riiulil käega haaratavad asjad kastiga. See eeldab muidugi, et esimese sektsiooni kast oleks piisavalt madal. See lahendus on odav ja kiire aga tulemuse osas ma nii väga kindel ei ole. 

 

Teine variant oleks samuti riiuli kasutamine tagumises osas, kuid ette paneks mingi sahtlilahenduse, see võtaks tagant tänu ukse nn piidale ruumi ära aga sinna seina saaks näiteks panni riputada. Sahtli suurus jääb natuke pisike, mistõttu mulle selline lahendus ei meeldiks, kahte sahtlit(üksteise peale) sinna aretada aga ei saaks.

 

Ehk on kellegi sama kapi lahendus juba optimaalselt ära lahendatud ja soovib kogemusi jagada?

PS! Kapiust ei sooviks ringi ehitama hakata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev