Veevooliku hoidja.

Veevooliku hoidja.

21.07.2021 20:02
#1
Kuna ma praeguse lahendusega rahul ei ole siis otsin mingeid ideid kuidas lahendada. Mul ostetud ajavooliku hoidja ja sinna peale keeritud  joogiveevoolik metallist otsikutega. See voolik natuke jämedam ja halvemini painduv  kui tavaline aiavoolik. Nüüd siis mõtlen ja lappama Google pilte ja otsin kuidas seda asja lahendada et käiks mugavalt kokku ja ei peaks alati lahti kerima kogu voolikut. Praegu mõtlen et äkki lihtsalt "krõpsu" paelaga kolmest kohast kokku ja valmis. Aga äkki on ikka parem võimalus ja äkki huvitab kedagi veel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veevooliku hoidja.

22.07.2021 13:42
#2
Aga miks sa venivat ei taha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veevooliku hoidja.

22.07.2021 17:40
#3
Mul on ka  Selline  voolik olemas. See on täielik Käkk. Alati peab täiesti välja kerima ja korjab kõik maailma pasa enda külge. Ka ei ole see joogiveevoolik. Ehk ma ostsin endale spetsiaalse joogivee vooliku ja otsad. Ehk kui vesi natuke sisse jääb ei tohiks seal elu tekkida. Ka ei korja see "kummi" voolik nii mustust külge. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veevooliku hoidja.

23.07.2021 10:38
#4
Pmst võib U kujulised aasad trükkida, millele, siis peale kas lukustuse või kummi lahenduse teha ja see siis seina külge lasta või mis plaan sul nagu uldse on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veevooliku hoidja.

23.07.2021 17:27 - 23.07.2021 17:30
#5
Praegu lihtsalt plastikust  Rulli peal ja see natuke väike ja ebamugav. Seisab sellega kappis hetkel  ja sellest siis rullin vajaliku osa lahti. Kuna mõtlesin et võiks kuidagi mõnusam olla siis küsin kuidas teised asja lahendavad äkki on paremaid võimalusi. Tulevikus kui  taha sahtlid/riiulid ehitan siis kolib sinna üle kuna see kapp on halvasti ligi pääsetav.
Viimati muutis: 23.07.2021 17:30 nootsii.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev