Ruloo uuendamine.

Ruloo uuendamine.

05.04.2016 21:07
#1
Tere.

Katuseluugil oleks tarvis välja vahetada pimendusruloo. On teine igasuguse kaubandusliku välimuse kaotanud.
Materjaliks selline halli värvi vakstu-koormakatte laadne materjal.
Oskab keegi vihjata kus saaks ruloo materjali lasta kas väljavahetada või isetegemiseks osta? Soovitavalt Tallinnas.

Ettetänades Peeter.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

10.04.2016 11:07
#2
Mina endaomad ostsin mõõdu järgi ruloodega tegelevast ettevõttest. Samuti pimendav ja ühelt poolt hõbedane.
Vahetasin ise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

11.04.2016 23:27
#3
Mis firma nimi on?
Mingil hetkel otsisin ise ka aga head lahendust ei leidnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

12.04.2016 08:04
#4
Ma arvan.et firma SUNOREK või VEEPISAR saavad selle ülesandega hiilgavalt hakkama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

12.04.2016 16:57
#5
Ma arvan, et Sunorekis ma käisingi. See oli vist 5 aastat tagasi ja tollal oli neil pood Liivalaia tänaval. Tookord igatahes ma sobilikku materjali neilt ei saanud. Kui täna seis muutunud on, tuleb uuesti suhelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

12.04.2016 19:17
#6
Äkki sobib nende ruloode materjal mis valmiskaubana müüakse ehitus- ja suuremates poodisdes.
Ostad ühe sobivas mõõdus ruloo ja lammutad ära. Päris sama materjal muidugi pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

12.04.2016 20:48
#7
444 GR kirjutas: Katuseluugil oleks tarvis välja vahetada pimendusruloo. On teine igasuguse kaubandusliku välimuse kaotanud.
Materjaliks selline halli värvi vakstu-koormakatte laadne materjal.

Mõned aastad tagasi sain sellist materjali firmast Avaeksperdid. Üks esindus näiteks Laagri Maksimarketis. Odav see materjal ei olnud, kuid täpselt õige asi, täispimendav ja soojust peegeldav.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

12.04.2016 22:55
#8
Viisin enda oma ka Sunorekki. Ise vahetamine jääb õmblemise taha. Otsad ju tarvis aasa õmmelda, et otsarullidesse kinnitada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

13.04.2016 10:41
#9
toto kirjutas: Äkki sobib nende ruloode materjal mis valmiskaubana müüakse ehitus- ja suuremates poodisdes.
Ostad ühe sobivas mõõdus ruloo ja lammutad ära. Päris sama materjal muidugi pole.

Mul on kodus Prismast ostetud pimendusrulood. Materjal on hea ja pimendab korralikult aga pole läikiv ja päikest peegeldav. Ilmselt on sarnane ka mujal müüdav.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

13.04.2016 10:50
#10
444 GR kirjutas: Viisin enda oma ka Sunorekki. Ise vahetamine jääb õmblemise taha. Otsad ju tarvis aasa õmmelda, et otsarullidesse kinnitada.

Õmblemine on hea tähelepanek. Mina toona selleni ei jõudnudki, sest materjali ei leidnud. Kuna probleem polnud väga terav, siis nii jäigi. Tõmbasin ajutiselt hall ventilatsiooniteibiga katkised kohad kinni. Nüüd on ajutine juba 5 aastat käigus. Ruloo liigub muidugi tänu paksusele väga kehvalt. Aga see aken ongi mul enamasti suletud ja väga ei sega.
Alternatiiv on osta Matkasuvilast valmis ruloo ja seda vajadusel laiusest kohitseda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

13.04.2016 10:54
#11
Mul on mingi hunnik uusi ruloo materjale. Teen pildid ja kui kellegil huvi siis saab edasi rääkida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ruloo uuendamine.

18.04.2016 20:11
#12
Ruloo Sunorekist käes ja lakkegi kruvitud. Kõik tiptop :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev