Õhk padjad

Õhk padjad

11.03.2016 19:51
#1
Tere kas kellelgil kogemusi lisa õhk patjadega kuidas peavad vastu ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 20:45
#2
Minul on autol need lisaks alla pandud vist 2009. a.
Hästi on vastu pidanud ja omast kogemusest küll soovitan! Taga ots palju stabiilsem ja pole ka enam nii madalal.

Ei kujuta hetkel ette, mis seal võib olla, mis vastu ei pea?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 20:59
#3
Pidid tyhjaks vajuma mingid klapid ei pea vastu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 21:04
#4
Seda küll, et aja pikku rõhk väheneb aga selle 7 aasta kasutuse jooksul suurt häda pole olnud. Tähendab aeg-ajalt vaatan kellasid ja pumpan juurde, kui vaja. Ei oska öelda, kui ruttu tühjeneb aga väga äkki ei toimu midagi. Ikka kuude jooksul väheneb natukene see rõhk ja ainult nati-nati.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 21:07
#5
Mis virma padjad sul on Ivar?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 21:14
#6
Ausalt, ei tea. Bussi müüja pani need alla ja arvet ei esitanud. Mul oli hea päev.
Aga võib-olla saan seda kuskilt padja pealt vaadata? Muidu väliselt paistavad üsna samad nagu neid kataloogides pakutakse.

Aga tahtsingi öelda, ju neid ikka erinevaid on, mõnel võib-olla kvaliteet parem, teisel kehvem. Tehnika värk. Hea oleks ka teiste kasutajate arvamused ära kuulata. Päris paljudel on need peal.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

11.03.2016 23:42 - 12.03.2016 20:40
#7
Autol all goodyear õhkpadjad ja väga head igasugustel eri profiilidega teedel, mida kurvilisemad lõigud seda jäigemaks paned, eesti auklikel teedel lased pehmeks jne. Kiirteedel panen rõhku juurde,et möödasõidud ja kiiremad manöövrid oleks turvalisemad.
Viimati muutis: 12.03.2016 20:40 Veikko.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

12.03.2016 10:00
#8
Tere.
Mul on ise tehtud õhkpatjade süüsteem,ehk siis ostsin veoauto varuosade poest miski rekka käru õhkpadjad mis sobisid nii suuruse kui kinnituse poolest ja panin paika.Täitmine käib lihtsalt kompressori abil(kas kodus või siis bensukas) vastavalt vajadusele kas rõhku juurde või siis maha.Muidugi on süsteemil kell vahel et näha rõhku.Kogu süsteem läks maksma umbes 200 euri kui õieti mäletan.Selline siis minu variant.Autoks on Fiat Ducato Elnagh aastast 1997.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

16.03.2016 15:21
#9
Tere!
Kas sul leht või torsoonvedrustus,endal ka oleks huvi aretada aga torsoonidega ei oska kuidagi seda kohta leida.Tänan!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Õhk padjad

16.03.2016 17:32
#10
Tere
Mul on lehtvedrud.Paigaldasin sillatala ja raami vahele.Torsononi puhul ei oska kaasa rääkida.Ennist jäi mainimata et olen asjaga rahul,masin on oluliselt stabiilsem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev