Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

02.05.2023 12:20
#1
Küsimus pole auto või haagise ja markiisi kinnituses vaid selles, millega paremini maa küljes hoiab.  Saan aru, et seinas või katusel hoiab margipõhine kinnitus või siis universaalne.

Kasutasin oma Fiamma markiisi puhul seina külge käivaid kinnitusi ja kunagi ka mingeid maanaelu, mis eriti head maa sees püsijad ei olnud.

Nüüd on lühem Dometic markiis ja fiamma seinaklambris see jalg loksub ja teise klambrisse enam ei ulata.

Tellisin Matkasuvilates siis "varuosa" , ehk siis margipõhise plastikust jalgade seinakinnituse komplekti, aga ei ole kindel, et enne lätit kohale jõuavad. Internetis kõigil sakslastel ka saabumine teadmata.

Oskab keegi soovitada mingeid häid rihmu või siis naelu, millega maa külge kindlalt kinni saab? Ei taha, et kohe esimesel kasutamisel minema lendaks.

Leidsin ise sellised plaadid nagu videos , aga need Fiamma omad ja selle jala ots natuke laiem, kui mul vaja


 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

02.05.2023 12:40
#2
Vedrudega rihmad on ainus mõistlik lahendus minu meelest, natuke peab iilidele järgi andma, muidu lähevad hetke jõud liiga suureks.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

02.05.2023 12:52
#3
Ja sellised kruvivaiad.

valgekihv.ee/et/rihmad-ja-traksid-koertele/1132-spiraalvai-pawise-8886467515019.html

on seda müügil nähtud erinevates poodides.
suur ja tugev vai kui see ei hoia ei hoia ka muud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

02.05.2023 13:00 - 02.05.2023 14:53
#4
Oskab keegi soovitada mingeid häid rihmu või siis naelu, millega maa külge kindlalt kinni saab? Ei taha, et kohe esimesel kasutamisel minema lendaks.

Leidsin ise sellised plaadid nagu videos , aga need Fiamma omad ja selle jala ots natuke laiem, kui mul vaja



 
Päris head naelad saab teha 6mm roostevabast vardast. Poes müüdavatel naeltel ja telgivaiadel tihti see viga, et materjal suht pehme traat. 
Viimati muutis: 02.05.2023 14:53 Korvimees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

02.05.2023 15:00
#5
Ma olen viimasel ajal kasutanud 8x140(160) puidukruve, hea lihtne trelliga maa sisse lasta. Suurema tuulega olen veel koormarihma ja vaiad lisaks pannud(üheotsas vedru).

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

03.05.2023 21:40 - 03.05.2023 21:58
#6
Tormi eest kaitstud.
Prorexist sai ostetud Movera kataloogist THULE Sturmband Hold Down Kit
Artikel Nr. 9904310
[img



Nüüd saab ka seina külge kinni panna. Loomulikult tuli meil paar tundi pärast Prorexi  ostu, et tellitud  varuosa on kohal
www.karavanitarvikud.ee/en/spare-part-shop/spare-parts-for-dometic-spare-parts-for-seitz/spare-parts-for-dometic-awnings-prostor-awnings/1091/spare-part-dometic-prostor-holding-plate-for-support-feet
[img
  


 
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Viimati muutis: 03.05.2023 21:58 eavp.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

04.05.2023 22:10
#7
www.reimo.com/en/camping-shop/awnings-for-caravans-motorhomes-campervans/tent-pegs-guy-ropes-hammers/20177/peggy-peg-fix-go-peg-stop-for-fixing-awnings?c=843
Ise kasutan sellist komplekti markiisi rihmade maaga ühendamiseks ja löödavate vaiadega võrreldes on kasutusmugavus tohutu.
CARTHAGO CHIC E-LINE I 50 YACHTING EDITION
Klubi Eesti Karavan liige nr. 670; 999

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mis Teie markiise maa küljes paigal hoiab?

04.05.2023 23:35
#8
Rattamutrite jaoks on akuga instrument autos kaasas. Sega kui keermega, siis juba pigem sellised siit videost
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev