[LAHENDATUD] Truma 3002/3 Pieso alati tiiksub

[LAHENDATUD] Truma 3002/3 Pieso alati tiiksub

07.09.2017 18:50
#1
Tere!
Kysisin teises teemas, aga otsustasin teha uut, et oleks rohkem n2htav.

Oli probleem, et Truma 3002/3 ahju pieso tiiksus alatt, kui gaasi kraan ei ole 0 asendis. Isegi kui gaas juba p6leb. Nagu ma sain aru, probleem on suht levinud, sest m6nel autosuvilal, mis vaatasin kui tahtsin osta, oli patarei plokk v2ljas. Ja selleks et ahi panna p6lema, omanikud toppisid plokki sisse, ja kui ahi juba p6leb - v6tsid v2lja, et ta ei tiiksus.

Lahendus on v2ga lihtne, kuigi ilma internetita ma ise ei saaks hakkama.
Patarei plokkist l2hevad v2lja 3 juhet. Yks l2heb kyynla peale, ja veel 2 tykki gaasi kraani juurde, kus asub lyliti. Lylitti on alati sees, kui kraani asend ei ole 0.



Need 2 juhet huvitavadki meid. Yks nendest originaalis on maandatud ahju keresse, skeemi peal punkt number 17.



Jargmine pilt on internetist, aga paistab et juhe on originaal



Yhes6naga, peab yks nendest juhest maandada ahju kere peale. Pole vahet mis juhe, sest see on sama juhe, yks lihtsalt l2heb plokkist v2lja, ja yks l2heb tagasi lylitist plokki sisse. Ja ongi nii lihtne, Minu pjeso nyyd j22b vait, kui gaas hakkab p2lema, ja siis hakkab kohe tagasi tiiksuma, kui gaas kustub. Usun et tootab teise Truma mudelittega, mis tootavad sama skeemiga.

Loodan et l2heb kasuks.

P.S. Palun vabandust kirja/keele vigade eest, ja mul puuduvad t2pit2hed :)
Oli: Rapido Confort -79.
Nüüd: Iveco Daily Bürstner A580 -93

Lisatud failid:

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Imre, Priit Peljo, atomik

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev