Rahvusvaheline CCI kaart

Rahvusvaheline CCI kaart

04.03.2013 23:55 - 05.03.2013 16:26
#1
Kes soovib Klubiga liituda ja on huvitatud CCI kaarti saada, palun anda märku, tahaks kaardid ära tellida.

Kaardi kohta infot saad siin:
www.campingcardinternational.com

Kaardist on kasu, kui reisid välismaal - praktiliselt asendab passi kämpingu Check Innis. Ise olen juba mitu aastat kasutanud ja olen väga rahul. Kaart maksab 23 euri (20 euri kaart ise ja 3 euri postikulud), kehtib 3 aastat. Kaart saadetakse sinu koduaadressile.

Kaardi saamisek vajan infot kaardi kasutaja kohta:
1. Nimi ja perekonnanimi
2. Koduaadress
3. Sünniaeg (pp.kk.aaaa) ja sünnikoht
4. Passi number
5. Passi väljaandmise kuupäev ja koht
6. Passi kehtivuse lõpp

Info saada palun aadressile: info[@]eestikaravan.eu

23 euri tuleb maksta:
MTÜ Klubi Eesti Karavan
Swedbank a/a 221010206644

NB! Kaardi saab väljastada Eesti Karavani Klubi liikmetele. Kui sa veel ei ole Eesti Karavani Klubi - astu kohe!
Viimati muutis: 05.03.2013 16:26 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

18.03.2013 12:08
#2
Ma kaotasin selle nimekirja ära, kus olid soodustuste pakkujad kirjas, kas ei saaks seda siia tõsta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

18.03.2013 14:54
#3
siia vajutades saab linnukesed panna riikide peale, kuhu plaan minna ja Discounti suuruse peale (näiteks va 0%). Siis tuleb vajutada "Refresh Map" ja programm kuvab kämpingud, kus soodustus on suurem kui 0%

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

18.03.2013 18:44
#4
Aga see osa, mis me kohapeal, siin soodukat saame, AGA kaasil vist oli jne?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

18.03.2013 20:49
#5
Karavani Klubiga seotud soodustused:
AGA gaasi ostmisel saab soodustusi
Scandline praami piletid - 10% soodustus

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.04.2013 20:03
#6
tere, tahaks kaarti saada, mida tegema pean, tahan ka klubi liikmeks saada. :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.04.2013 21:49
#7
tore!

Lihtvormis avaldus, et soovin...

Kaardi saamiseks vajan infot kaardi kasutaja kohta:
  1. Nimi ja perekonnanimi
  2. E-Post
  3. Telefon
  4. Koduaadress
  5. Sünniaeg (pp.kk.aaaa) ja sünnikoht
  6. Passi number
  7. Passi väljaandmise kuupäev ja koht
  8. Passi kehtivuse lõpp
info saada palun aadressile: info[@]eestikaravan.eu 20€ on liikmemaks ja 23€ CCI kaart, kokku on 43€ mida tuleb maksta:

MTÜ Klubi Eesti Karavan
Swedbank a/a 221010206644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

02.05.2013 17:56
#8
CCI kaart kenasti käes.
Aga selline küsimus, kas Klubi plaanib ka ACSI kaarti vahendama hakata.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

02.05.2013 20:09
#9
tohoh kirjutas: Aga selline küsimus, kas Klubi plaanib ka ACSI kaarti vahendama hakata.
Mida siin ikka vahendada, ostad siit ja ca 10 päevaga on postkastis. Mul juba kolmas aasta olemas.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

02.05.2013 21:08
#10
Oot, aga luidas seda ACSI Club ID, Eestisse saab. Valikus ei ole Eestit. Ja ei saa. Küll aga muid asju.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

02.05.2013 22:26
#11
minu teada seda saab otse tellida siit
Kunagi olin tellinud ja ta tuleb posti teel koos kämpingu kataloogiga. Minu teada ta annab soodustusi küll aga omada mõlemad kaardid pole suurt mõtted, sest samad asjad annab ka CCI kaart. Vähemalt minu kogemuse järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 03:02
#12
Natuke teemast välja aga vahetult pärast kokkutulekur esmaspäeva õhtul nägin Sikupilli Prismas matkabussi, mis tundus justkui võõras. Läksin ligi, tegin juttu. Number Eesti oma aga Soome karavani silt küljes.
Oligi eestlase buss, mis Soomes käigus. Ehitajal abimeheks, et ei peaks iga jumala päev sadu kilomeetreid uhama. Ja nüüd kõrvad kikki! Tuli ta just Eestisse Tallinkiga ja väidetavalt maksis ta tänu Soome karavaanerite klubis oleku tõttu umbes 200.- EUR maksnud pileti eest ca 100 EUR. Seda siis Helsingist Tallinnasse. Hakkas tagasi piltit ostma ja Tallink olla öelnud, et Helsingi suunal see soodustus enam ei kehti. Läks siis Vikingisse ja sai oma pileti- 1988 Peugeot baasil buss ja 2 reisijat 109.- EUR eest. Mees arvas , et selle 100.- kokkuhoitud Euro eest võib ju ühe öö bussis ka magada.
Faktid on selle bussiomaniku öeldud aga ei jäänud sellist muljet küll, et oleks mingi kalamehejutt olnud. Minu arvates on poole odavam pilet ikka kõva sõna küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 08:16 - 28.05.2013 08:18
#13
SergeiV kirjutas: minu teada seda saab otse tellida siit
Kunagi olin tellinud ja ta tuleb posti teel koos kämpingu kataloogiga. Minu teada ta annab soodustusi küll aga omada mõlemad kaardid pole suurt mõtted, sest samad asjad annab ka CCI kaart. Vähemalt minu kogemuse järgi.

Tegelikult Club ID-d ei saa meie veel tellida:
Code:
ACSI Club ID can be used by campers with the following nationalities: Dutch, Belgian, French, German, Austrian, Swiss, British (English, Northern Irish, Welsh, Scottish), Irish and Danish. Take note! Campers with the above nationalities but who are not resident in the Netherlands, Germany, France, Belgium, Denmark, Austria, Ireland, United Kingdom, Norway, Sweden, Finland, Portugal, Spain or Italy cannot request the ACSI Club ID for technical reasons. At the moment we will therefore have to disappoint some campers. We are however working on extending other nationalities and countries in due course.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550
Viimati muutis: 28.05.2013 08:18 Arvo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 08:51
#14
meelis kirjutas: Ja nüüd kõrvad kikki! Tuli ta just Eestisse Tallinkiga ja väidetavalt maksis ta tänu Soome karavaanerite klubis oleku tõttu umbes 200.- EUR maksnud pileti eest ca 100 EUR. Seda siis Helsingist Tallinnasse. Hakkas tagasi piltit ostma ja Tallink olla öelnud, et Helsingi suunal see soodustus enam ei kehti. Läks siis Vikingisse ja sai oma pileti- 1988 Peugeot baasil buss ja 2 reisijat 109.- EUR eest.

Käisin just Soomes Tallink-ga. Edasi-tagasi reisija + bussi pilet ( 7m pikk ja 4.4m kõrge ) €220 CLub One kaardiga. Hind oleneb suuresti sellest kui vara osta ja kui täis on laev. ( Kõik TALL-HEL suuna laevad on hetkel üsna täis ).

Pilet ostetud algusega Tallinnast Internetist. Usun soodustus, mida sai Soome poolt ostes karavani klubi kaardiga oli mingi soodustus reisija hinnast. Bussi pileti hinnast soodustust ilmselt ei saa.
Tervitustega,
Arvo
Hymer BMCI 550

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 09:35
#15
Plaanis Soome Klubiga rääkida, äkki nemad aitavad meile samad soodustused kätte saada. Siin tuleb arvesse võtta, et Helsinki-Tallinn on soomlaste jaoks strateegiline tee Europasse sõitmiseks, meie jaoks ei ole. Meelise jutust ka tuleb välja, et Tallinki soodustus kehtib Helsingist, mitte vastupidi.
Samas Soome Klubi liikmete arv ületab 10 000, meid pole näha selle numbri taga. See tähendab, et Soome Klubi on suur ja mahuline account laevakompanii jaoks, mida Tallink/Viiking ja teised peavad arvesse võtma. Tallinna linnas on iga kolmas matkabuss ei ole soome numbritega. Kusjuures, minu teada soome tavaturistid maksavad praami piletite eest vähem kui meie.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 09:38
#16
"Omal ajal" Rootsis käies sain kajuti, 2 kohalise, üksinda Stokist Talna reisimiseks sama hinnaga, mis Talnast ostes oli teki pilet :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

28.05.2013 10:08
#17
see, et soomlane saab soodukat nt. oma matkaauto klubist on puhas massiga löömise asi
meie oma olematu liikmete arvuga seda ise ei saa. ehk ongi ainuke võimalus pugeda soome karavaniklubi hõlmaalla !?
samuti kui soomlasel on matkakas siis ta sellega ka sõidab sest ta saab puhkust mitte nagu meil - võibolla saad 2 nädalat.
lisaks kui soomlane hakkab reisima siis kuhu tal minna kui ikka laeva peale ....
palju meist läheb põhja poole ja palju lõuna poole - see tõenäosus näha meid kui laevafirma klientidena on seega tunduvalt väiksem ehk olematu.

samuti nagu niisama igapäeva turistidena on põhjamaalastele kõvad soodukad

suvalised viited "kollasele pressile"

www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/sahinad-ja-huuded-tallinki-kruiisipakkumine-eestist-ostes-10-korda-kallim.d?id=39616759

www.ohtuleht.ee/356130
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

29.05.2013 01:53
#18
Vot see ajab minul ka s...a keema, et vaesem eestlane peab rikkamatest rohkem maksma. Ise viskasin ka põhja poole reisimise paar aastat edasi.
Eks Tallink sellepärast Vikingilt Isabella ära ostiski, et ei tuleks monopoli kõigutama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

06.06.2013 15:23
#19
Rein kirjutas: "Omal ajal" Rootsis käies sain kajuti, 2 kohalise, üksinda Stokist Talna reisimiseks sama hinnaga, mis Talnast ostes oli teki pilet :D

Ühe mõtte lisaks veel selle Rootsis käimise kohta.
Kahel korral olen käinud Vikingiga Stockholmis läbi Helsingi, küll ilma autota. Hommikul Tallinnast Helsingisse, päev seal, õhtul Rootsi laeva peale ja hommikul Stockholmis. Õhtul jälle laeva peale ja Helsingisse, kus hommikul Tallinna laeva peale, oodata vast ca tund.

Ja oli kahele kõik kokku koos hommikusöökidega Rootsi laevas Viking klubi liikmele kaks korda (!) odavam kui ilma Club One´ta Tallinkiga. Ei olnud tegemist mingi kampaania hüperpakkumisega.
FIAT SEA P200 `2007
Klubiline 644

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rahvusvaheline CCI kaart

20.11.2015 00:21
#20
Nüüdsest väljastab Klubi CCI (Camping Card International) kaarti iseseisvalt ning ei pea enam kasutama Soome Karavaniklubi abi.
F.I.C.C. logo kõrval saame kasutada uues kujunduses ka meie Klubi logo.


Lisainfo CCI kaardi kohta Klubi lehel SIIN
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev