DFDS pakkumine Eesti Karavanile - ja kuidas seda saada

DFDS pakkumine Eesti Karavanile - ja kuidas seda saada

19.07.2018 16:06 - 19.07.2018 16:11
#1
Nagu eelnevalt on arutatud, ja maili teile ka saadetud, siis pakub DFDS soodustust nii Rootsi kui Soome liinil.
Jutt oli siin: matkaauto.com/forum/kasulik-info/8787-dfds-eesti-pakkumine

DFDS pakkumine:
Pakkumine sarnaneb meie vabale turule suunatud kampaaniaga, kuid ainult Klubi Eesti Karavanile on lisaks 5% allahindlus kajutite hinnalt ning pileteid saab broneerida kuni septembri lõpuni (avaliku kampaania raames kajutite lisasoodustust ei ole ja broneerimise periood ainult suve alguseni). Allpool on lahti kirjutatud pakkumise sisu ja tingimused. Manuses on pilt ja tekst Teie kodulehele teenuste sektsiooni alla.

Pakkumise koodid (kasutada ferry.dfdsseaways.ee lehel):

(Koodid olemas, saab minu käest küsida)

Soovitame jagada otselinki otse meie broneerimiskeskkonda:

(samuti mul olemas)

Miks see pakkumine valida?​

Karavan/haagissuvila hinnaga 0 EUR;
Matkaauto allahindlus 50% ehk hinnaga alates 40 EUR / sõidusuund;
Kajutite allahindlus 5%;
Mugav sõidugraafik;
Laevareisi pikkus Paldiski-Kapellskär liinil ainult 8,5 tundi;
​Pagas – võta kaasa nii palju pagasit kui vaja, lisatasu pagasi eest ei küsita. Laevas on ruumi piisavalt!​

Eripakkumise tingimused
Eripakkumine kehtib reisidele kuni 30.09.2018 (k.a.);
Reiside broneerimine kuni 30.09.2018 (k.a.);
Pakkumine kehtib matkaautodele kõrgusega kuni 4m ja pikkusega kuni 10m ning haagissuvilatele kõrgusega kuni 4m ja pikkusega kuni 8m.;
Eripakkumine kehtib suundadel: Paldiski-Kapellskär-Paldiski ja Paldiski-Hanko-Paldiski;
Broneeri 1 sõidusuund või edasi-tagasi laevareis;
Eripakkumine ei sisalda kütuse lisatasu, eineid;
Sellise soodustusega kohtade arv on igale väljumisele piiratud;
Sõidukit, reisikuupäevi ning kohta kajutis on hiljem broneeringus võimalik muuta lisatasu eest: üks muutmiskord 10 eur kehtib korraga mitmele muudatusele;
Telefoni või e-posti vahendusel laevapiletite broneerimisel lisandub broneerimistasu 10 (kümme) eur;
Reisi muutmine, tühistamine jms. toimub vastavalt DFDS Reisija broneerimis-ja veotingimustele ( www.dfdsseaways.ee/oluline-info/oluline-info-reisijatele/broneerimistingimused ).

Kuidas seda kasutada?

Mul oli endal raske aru saada, ja esialgne pakkumine oli selline:

Väike maktkaautoga, pakkumisega: 567 EUR
Väike auto (mul ju Westfalia): 520 - odavam kui pakkumine.

Võrdlesin Tallinkiga, seal sain pakkutud 428 EUR. Pean siin lisama, et see oli tööpäevadel, nädalavahetusel oli hoopis kallim kui DFDS, liigi 700.

Alguses paistab et vaid 13 EUR odavam, kuid asi peidub ennast bronneginusüsteemis: soodustus selgub alles peale kajutide valikut - ehk lehel kus saab söögid valida - alles siis on meie 50% soodustust näha.

Lõplik hind oli mul 412 EUR, oleks saanud alla 400 kui oleks varem broneerinud - ehk siis odavam kajut oli välja müüdud.
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859
Viimati muutis: 19.07.2018 16:11 sonnich.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev