Poolas sõit

Poolas sõit

05.08.2011 01:47 - 05.08.2011 01:48
#1
*On keegi liikunud Leedust Gdanski peale ( väidetavalt on Augustovist tee Nr.16 kuni E77-ni väga vilets , auklik ja kitsas ) Veidi allpool Szczuczyn -ist läheb tee Nr.58 ( on sealtkaudu keegi liikunud ja kuidas on teeolud ?? )
*On keegi liikunud Gdanskist Saksamaa või vastupidi teed Nr.E28 ,kuidas sealne teeolu paistab ( mereäärest läheb Nr.102 on keegi seda mööda sõitnud ?? )
Viimati muutis: 05.08.2011 01:48 Jaan03.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Poolas sõit

05.08.2011 23:52
#2
Tere.

Oleme hetkel Gdanskis.
Sõisime peale Leedu Poola piiri ületamist kohe esimesest külast vasakule ja liikusime mööda põhjapoolsemaid teid pidi. Eesmärk oli tutvuda kohaliku looduse ja külaeluga. Sõitsime vaatama sildasid ja Hitleri hundikoobast.
Teed olid kitsad ja käänulised, kuid kenasti sõidetavad.
Kui vaja kiiresti mõnda punkti jõuda siis hea kasutada siiski peateid.
Suundume Saksamaa poole.
E28 teele kahjuks vist ei satu, sest plaan ka edaspidi läbida väikseid mereäärseid teid, et näha ehedat poola elu.


Tervitades, Aivar

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Poolas sõit

06.08.2011 01:33
#3
Meie stardime teele teisipäeval ,so. 09 eks me ka püüa liikuda vahepeal merele võimalikult lähedal. Teine ekipaaz tuleb järele neljapäeval so.11 Gdanski lähistel saame kokku ja liigume edasi Saksamaa suunal . Kui kuskil märkate väga halba ja väga kitsast teed anna teada SMS / +3725044962 / Mul veidi suurem auto, NB: Sain oma mailile sinu tel. numbri kuid panin selle kogematta korstnasse .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Poolas sõit

07.08.2011 02:43
#4
2 aastat tagasi Gdanskisse minnes oli osa teed kitsas ja konarlik. Tollane kaart on vanas arvutis ja täpset lõiku ei mäleta. Isegi minu bussiga tuli max 60-ga sõita. Sul ju veel suurem jurakas. Naine veel naeris, et kui nüüd rekka vastu tuleb, mis teeme. Hetk hiljem tuli lausa 2 tüüki. Peegleid kokku klappima ei pidanud aga mina jäin targu kruusa piirile seisma.
Samas kui ei ole sigakiire, siis sellised väiksed teed ongi lahedad ja väiksel kiirusel näeb seda külaelu ka.
Kirjutasin trip.ee-s ka paar sellekanditeemalist kirjeldust. Seal on mul sama kasutajanimi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev