Küsimus mägedes sõitmises?

Küsimus mägedes sõitmises?

25.07.2010 20:48 - 26.07.2010 01:24
#1
Küsiks targematelt kas olete kohanud mägedes kellaajalisi piiranguid,ma mõtlen tõusudel ja langustel? Olen kuskilt kuulnud et võib esineda ühesuunalisi teelõike vastavalt siis kas üles või alla.Pole ise inffi leidnud.Sõidan 13.08.10. Kreekass,sealt läbi Albaania põhjapoole tagasi.Kui keegi samal ajal sealkandis oleks tore muljetada! 5276606
Viimati muutis: 26.07.2010 01:24 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Küsimus mägedes sõitmises?

26.07.2010 11:39
#2
Kreekas küll mingeid piiranguid ei olnud - sõitsin kevadel selle risti-põiki läbi. Albaania on muidugi kahtlasem.
Mujal, näiteks Alpides, on tõsisemates kohtades keelatud vaguniga seigelda. Kuid ega pimedal ajal mägedes just hea sõita ei ole.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Küsimus mägedes sõitmises?

22.08.2011 22:14
#3
Kuidas suhtuda vana autoga lääne-euroopasse minekusse?Kui masin vana ja seda näeb juba kaugelt kas peatatakse&kontrollitakse palju?Idapool pole kordagi kinnipeetud v.a.piirid,Ukrainas paistis kuut isegi päris kobe välja:oleneb millega võrrelda.Karpaatides on sõidetud,kas on lootust 56kw ja 3200kg üle alpide üritada või on see loll plaan ja tuleb katki jätta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Küsimus mägedes sõitmises?

23.08.2011 11:57 - 23.08.2011 11:58
#4
tiit Hääleta:
Kuidas suhtuda vana autoga lääne-euroopasse minekusse?Kui masin vana ja seda näeb juba kaugelt kas peatatakse&kontrollitakse palju?Idapool pole kordagi kinnipeetud v.a.piirid,Ukrainas paistis kuut isegi päris kobe välja:oleneb millega võrrelda.Karpaatides on sõidetud,kas on lootust 56kw ja 3200kg üle alpide üritada või on see loll plaan ja tuleb katki jätta?

Seda peatamist ja kontrollimist ei tasu küll peljata.See, et masin korras oleks on ju eelkõige su enda huvides.Minu 55kw ja 3200kg ronis edukalt nii läbi Kreeka, Itaalia kui ka Austria (viimases nii suvel kui talvel)Õnnestus muidugi leida ka ka üks 30% tõus kus tuli küll poole pealt lausa 1 käik sisse panna aga üles ta end sealt sikutas.Kõige nadim oli sõita Lõuna Saksa kiirteedel kus teised tulistasis 130+ ja mina loksusin esimeses reas ca 50-60km/h aga edaspidi nüüd tean ja sõidan paralleelsetel teedel ja seda rohkem eneseuhkuse :silly: säilitamiseks.Vähemalt minu masinal on suureks komistuskiviks just pikad ja lauged tõusud aga seal kandis ollakse "ebanormaalsetega"harjunud ja keegi isegi ei tuututanud.Igasugused möödasõidud veel aeglasematest oli aga täielik piin kiirteedel.Saksamaal on kinni peetud kahel korral nii trassi politsei kui ka mingite erariides meeste poolt ja mõlemal korral on neid huvitanud reisijate dokumendid mitte masin.

Minu vanake sai täiesti täisealiseks ehk siis täitus 21a tehasest väljumisest.
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006
Viimati muutis: 23.08.2011 11:58 Alex.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev