Kaubikule rohkem istekohti

Kaubikule rohkem istekohti

02.06.2017 11:04
#1
Tere,
Olen sirvinud erinevaid postitusi istmete lisamisest kaubikule,aga kindlat veendumust pole leidnud.
Palun abi ja nõu.
Võimalik ,et keegi on sedasi juba toiminud ja teab aidata.
Kas kaubikule väljalaske aastaga 2008 ja uuemad ,mis läheks ümberehitamiseks matkabussiks on kuidagi võimalik
suurem arv istekohti juurde saada.
Oletame, et originaalis 2 või kolm istekohta ja juurde vaja saada 1 või 2 istekohta.
tegemist Sprinteri või Crafteri pika ja kõrge versiooniga.

terv,
Tarmo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaubikule rohkem istekohti

02.06.2017 12:24 - 02.06.2017 12:27
#2
www.bennett.ee/ www.avestark.ee/ jne. abiks.
Ise olen teinud koostööd Bennettiga ja ainult positiivsed kogemused. Lasin M1-e N1-ks teha.

Alati saab juurde lisada ja vähemaks võtta.
Juurde lisades peavad olema paigaldatud serdiga istmed litsenseeritud ümberehitaja poolt.
Kui plaanis jätta kaubik (N1) kaubikuks, siis istmete kogus sõltub massidest, oli vist nii, et 40% peab jääma kaubaruumile...
Aaa... sa tahad N1 M1-ks teha, siis lihtsam aga tööd peavad olema tehtud litsenseeritud ümberehitaja poolt.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Viimati muutis: 02.06.2017 12:27 Priit Peljo. Põhjus: andmete lisamine

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaubikule rohkem istekohti

24.09.2018 10:15
#3
Tervitus
Istekohtade juurdelisamise suhtes vaidleksin natuke vastu.
2017 muutsin oma kaubiku matkabussiks, lisasin ühe istekoha. Tõsi istmed mis sisse panin olid erinevate tehases toodetud sõidukite omad , kasutasin muidugi ära ka olemasoleva bussi istmeid , aga esiistmed ostsin juurde ford calaxy kapteniistmed ja panin ise kohale , tegin natuke kinnituse ümber, võimalik et tuli tugevam , kui litsenseeritud ehitajad teevad , originaal esiistme panin taha . mingit litsensi mul ei ole , on ainult kaine mõistus, tegin korralikult , tugevalt. Mingit probleemi sellega ei olnud , vaadati üle et on olemas turvarihmad , mis olid samuti erinevate sõidukite omad , pluss originaalid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev