Haagissuvila akna vahetus.

Haagissuvila akna vahetus.

25.02.2017 18:34
#1
Mul on Hobby classic 88. aasta oma. Muidu igati korralik ja hästi enda tarbeks kohandatud - ainult tema küljeaknad ei käi üldse lahti. Suvel on sageli sooje päevi, kus tuulutada tahaks.
Küsimus:
Kas on keegi neid vahetanud? :dry:
Ostsin küll ühe lahtikäiva akna möödunud suvel, kuid oskusi ja kogemusi selle vahetamiseks pole. Veidi hirm on lõhkuma hakata ... äkki ei saa ise enam kokku.
Matkame majaga - mis liigub see kulub ja hoiame ühendust, et sellega toime tulla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

25.02.2017 19:48 - 25.02.2017 19:50
#2
Siin on mõned videod .

Viimati muutis: 25.02.2017 19:50 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: gunnar2

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

25.02.2017 21:12
#3
Videos on küll võõras keel,aga tänan ikkagi - vaatan mitu tükki ära ja ehk saan innustust ja julgust. Pole ju mingi kosmoseteadus tegelikult. Ehk siiski on keegi eestimaal ka, kes seda teinud on?!
Matkame majaga - mis liigub see kulub ja hoiame ühendust, et sellega toime tulla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

25.02.2017 21:25
#4
Peamine töö tundub olema akna eraldamine kogu sellest tihendusmassist, millega ta seal augus kinni on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

26.02.2017 10:30 - 26.02.2017 10:32
#5
Akent pole vahetanud agq luugi vahetasin. Keera kruvid lahti. Lõika- murra vana välja. Puhasta korralikult ära.Mina lõikasin kipsinoaga. Uus mass asemele . aken paika. Kruvid kinni ja juba sõidad järgmisele reisule.
Viimati muutis: 26.02.2017 10:32 kopakutt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

26.02.2017 12:04
#6
Uue akna tihendamiseks kasuta kindlasti õiget ainet, mitte juhuslikku silikooni või mastiksit.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

26.02.2017 15:56
#7
Aine on olemas juba - Meelise käest ostsin.
Matkame majaga - mis liigub see kulub ja hoiame ühendust, et sellega toime tulla.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Haagissuvila akna vahetus.

26.02.2017 16:01
#8
On selline nüanss seal, et ainult akna laius sobib uuega. Kõrgust on vaja täita veidi. Küll sellega ka hakkama saab - uus aken tuli koos raamiga. Oli kohe terve täiega seinast välja saetud. Sealt saan jupi juurde. Videotest nägin haagipüssi - sellist mul küll pole, aga eks ma lasen tavalistega siis tihendi kere külge.
Matkame majaga - mis liigub see kulub ja hoiame ühendust, et sellega toime tulla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev