Tööd kraavis

Tööd kraavis

11.04.2014 16:50
#1
Tere

Selline asi, et tahaksin haagis all tööd teha - seega on mul kraavi vaja vms.
Kas keegi teab kus kohas saab (olen Tallinnas)?

Mul on kaablitööd vaja teha esialgu.

Muidu mõtlen, kas pannaks "vedel kummi" (espak müüb) raua peale, selleks et vesi ja sool ei pääse liigi. Kas kellelgi on kogemused sellega?

Terv
Sonnich
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tööd kraavis

11.04.2014 19:25
#2
Küll ma mõtlesin, miks peaks keegi kraavis tööd tegema. Siis aga lõi järsku ette, et "kanava" võib ka niipidi tõlkida.
Inimene siis soovib oma käruga korra kanali peal tööd teha.
Roostetõrje oleks soovitav teha kahes etapis. Esimene etapp vedela roomava õliga. Paari kuu pärast teha üle roostevastase õliga ML. Väga paksu ja kõvat roostevastast kihti ei soovita. Rooste läheb nagunii alla, siis aga pole teda näha. Õhukse kihi puhul saab teha, rooste ilmnemisel, lihtsalt kordustõrje ja elu läheb edasi.

Eestlased on tõlkinud "munakivitee" vene keelde "jäitsakamennaja daroga". :P Või "Sabaka maltsik delajet medveznõie kuski"
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tööd kraavis

11.04.2014 22:31
#3
Sonnich-i eesti keel on kuld, arvestades sellega, et tegu on põlise taanlasega. Tubli, Sonnich!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tööd kraavis

11.04.2014 23:37
#4
Muidugi on see väga tervitatav, kui keegi püüab. Ma ei tahtnud kedagi maha teha oma postitusega. Pooldan alati püüdlusi ja suhtun vigadesse heatahtlikult.
VABANDAN, kui teisiti paistis.
Sain ka teada, et tegu taanlasega. Arvasin venelase olevat...kitsas silmaring mul
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tööd kraavis

12.04.2014 00:48
#5
Motamees kirjutas: Muidugi on see väga tervitatav, kui keegi püüab. Ma ei tahtnud kedagi maha teha oma postitusega. Pooldan alati püüdlusi ja suhtun vigadesse heatahtlikult.
VABANDAN, kui teisiti paistis.
Sain ka teada, et tegu taanlasega. Arvasin venelase olevat...kitsas silmaring mul

Tuleb käia rohkem kokkutulekul :laugh:
Sonnich on tubli aga hetkel küsitud teemas paremat nõu anda ma ei oska.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev