Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

16.08.2021 12:55
#1
Kuna kuivatusrest pidevalt mööda garaaži ringi rändas ja vahel ebamugavusi kättesaamise/tagasipanekuga tekitas, siis otsustasin ta garaažiukse külge panna. Auke ei tahtnud ukse sisse teha(äkki tuleb huvi muu asja kinnitamiseks), nii et panin kahepoolse teibiga. Saab näha kas selline teibilahendus töötab või tuleb kronsa ja uksevahelist pinda suurendada, eks siis trükib nn suurendusplaadid juurde.

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

17.08.2021 00:50
#2
Nii soe tunne on seda pilti vaadata. Mul sama rest hulgub mööda garaazi ringi.
Pakun välja, et märg pesu sikutab selle lahti.
Tee kohe suuremad kronsad.
Ise plaanisin selle resti jalgrattaraamist järgi jäänud kronsade külge pookida.
Aga olen nõus plaane muutma.
 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

20.09.2021 13:54 - 20.09.2021 13:55
#3
Nagu arvata oli, siis kronsteinid olid liiga väikesed, et kahepoolse teibiga seina jääda. Tegin uued ja nüüd tundub küll, et kinni jäid päris hästi. Lisan uue versiooni STL failist ka.


 
 

Lisatud failid:

Viimati muutis: 20.09.2021 13:55 punkel.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

20.09.2021 20:03
#4
Teibiga need kaua ei püsi, ükskõik kui suur see kronsa pind on. Teibile piisab kui ühest nurgast kasvõi pisut niiskust alla pääseb ja irdumisprotsess algab. Liimi need kronsad kereliimiga ja võid kasvõi sangpommi sinna riputada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

20.09.2021 20:10
#5
Meil sama kuivati,te meile ka kronsad.Mitu raha läheb?
 
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

20.09.2021 21:52
#6
Vamm kirjutas: Meil sama kuivati,te meile ka kronsad.Mitu raha läheb?

 
Omahind on alla 1€ aga kust sa need kätte saad on juba keerulisem, postiga on jube keeruline sellist kraami saata(pole taarat). 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

20.09.2021 21:53
#7
Priit Käos kirjutas: Teibiga need kaua ei püsi, ükskõik kui suur see kronsa pind on. Teibile piisab kui ühest nurgast kasvõi pisut niiskust alla pääseb ja irdumisprotsess algab. Liimi need kronsad kereliimiga ja võid kasvõi sangpommi sinna riputada.
No aga kudas ma selle pommikanduri ukse küljest lahti saan? Vaatan selle sõidu ära, eks siis paistab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 07:30 - 21.09.2021 07:32
#8
Saage tuttavaks- pappkast. Erinevates mõõtudes ja võimaldavad saata erinevat kaupa näiteks pakiautomaatide abil. Kui kauba müüja ei viitsi kuskile minna kasti otsima, võib kauba ostja selle kasti esmalt müüjale saata, see pakendab kauba ja saadab tagasi ning kõik on õnnelikud. Aga kui eesmärgiks vaid foorumis kõvatada, siis muidugi ei ole kellelegi millegi saatmine prioriteet.
 
Viimati muutis: 21.09.2021 07:32 Arvo.A.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev, kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 11:05
#9
Mulle on seni selgusetuks jäänud, millises asendis seda kuivatit kuivatina kasutatakse. Noh, et millal märg pesu selle külge seda  sikutama irrotama  riputatakse ? 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 11:19
#10
kaminahi kirjutas: Mulle on seni selgusetuks jäänud, millises asendis seda kuivatit kuivatina kasutatakse. Noh, et millal märg pesu selle külge seda  sikutama irrotama  riputatakse ? 
No kõige lihtsam on nii :)

 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 11:27
#11
Arvo.A kirjutas:  Aga kui eesmärgiks vaid foorumis kõvatada, siis muidugi ei ole kellelegi millegi saatmine prioriteet.
 
Vaata Arvo.A, kui ma teeks neid vidinaid müügiks, siis ma oleks kindlasti ka huvitatud neid müüma, see tähendab ka saatma või kohale transama. Kuna ma teen seda hobina ja oma bussi tarbeks, siis see saatmine ei ole tõesti minu prioriteet. Olen mõningaid jubinaid pakiautomaadis saatnud aga need on üldjuhl sellised, mis katki ei lähe, kui kogematta, mingi raskem asi peaks karbi ära lömastama. Ma olen kõikidele lisanud STL failid nende alusel võib iga soovija lasta sõbral-tuttaval või ka onlinetöökodadel selle valmis printida. Minu tuttavad käivad näiteks ise minu juures vidinatel järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 14:11
#12
punkel kirjutas:
 
No kõige lihtsam on nii :)

Kuidas märg pesu siin need kinnitused maha sikutab ;)


 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 14:57
#13
kaminahi kirjutas:
Kuidas märg pesu siin need kinnitused maha sikutab ;)


 
Märg pesu ei sikutagi neid kronsasi lahti vaid kronsasi "sikutab" lahti resti enda raskus, kui näiteks kruusteelaadset asfalteed pidi sõidad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Rätikute kuivatusresti kronsad garaažiuksele

21.09.2021 18:02
#14
Kuna "kliendil" oli huvi antud kronsad lakke panna, siis tegin aukudega tugevdatud versiooni. Lisatud ka STL fail.

 

Lisatud failid:

Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Vamm, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev