Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
  • Lehekülg:
  • 1

TEEMA:

Autoraadio maja toitel, kuidas on/off? 05.05.2021 21:55 #1

Selline pisike probleem, et Androidi raadio kaudu käib teekaamera lindistus(USB), kuna "powernupp" tervet elektrit raadiost välja ei lülita, siis mis variant oleks raadio offi saamiseks? Lüliti vahele? Või teeks katkestuse USB kaablile kaamera vahele? Pikemaks ajaks seisma, siis olen kaardi kaamerast välja võtnud, siis jääb ka "seisma".

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Autoraadio maja toitel, kuidas on/off? 06.05.2021 22:14 #2

Sul makil ACC ja BATTERY juhtmed tõenäoliselt otse akuke veetud. ACC oleks mõistlik siis maja power nupust voolu saama panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Autoraadio maja toitel, kuidas on/off? 09.05.2021 12:30 #3

Minul on nii tehtud: maki toide tuleb elamu akult, ACC on ühendatud kahte kohta. üks ots on süüte küljes, et raadio tavapäraselt koos süütega käivituks, ja lisaks on eraldi läbi lüliti kuudi akult, et kuskil parkides saaks raadiot kuulata ilma süüdet sisse keeramata.
küll peab sellise süsteemi puhul mõlemale ACC juhtmele ühe dioodi vahele panema, muidu hakkab kõiksugu veidrusi juhtuma....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas dyyp.

Autoraadio maja toitel, kuidas on/off? 11.05.2021 10:27 #4

Kuna Androididel jääb toide peale, siis kõige lihtsam on mul hoopis kaamera ära katkestada, selleks panen usb kaablile relee vahele, mis läbi ACC tegutseb. Pole olnud viitsimist Oomipoodi minna aga eks tuleb lähiajal külastada. Aga raadio tuleks maja lülitiga suhtlema panna, et kui buss pikemaks ajaks seisma jääb, siis akut ära ei tapaks. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Autoraadio maja toitel, kuidas on/off? 23.05.2021 18:19 #5

See saaga sai nüüd lahenduse.
1. USB katkestasin ära 4 jalaga releega. Kuna ACC otsa ei vitsinud otsima hakata, siis võtsin relee lülituse sigaretisüütajast, see on nagunii ainult toitega sees.
2. Raadio ühest toitest(ilmselt peaks see ACC poolne ots olema), katkestasin releega. Lülituse toite panin kuskilt ahelast(mingid lillad juhtmed konsooli taga), nii et kui maja toide välja lülitada, siis tõmbab ka raadiolt toite tagant minema. 
Kõik kolad läksid pisikese karbikese sisse, nii et ei saa läbi 3D printimiseta :)

Huvitav on see, et kui maja toide maha võtta, siis ikkagi mingi asi seal EBL226 plokis kerget surinat teeb. Kuna esimene aku peaks ka sealt läbi käima, siis äkki see kuidagi suristab? Võimalik, et mingi "standby" vool jääb peale. 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lehekülg:
  • 1
Moderaatorid: Ivar Kalev