Mõtted elamuhaagisest.

Mõtted elamuhaagisest.

29.01.2020 20:17
#1
Hei.

Kevadel on plaan loobuda oma van'ist ja oleks soov soetada haagis. Midagi kallist ega lahmakat ei soovi, sest oleks suvel mingi 8-10x kasutada. Kasutajaid oleks 4. Sappa läheks 4x4 kastikale.

Suht tume maa minu jaoks. Peab olema kindlasti 2000a+ kuid hind võiks jääda esialgu kuskile 3kilo kanti(hiljem kui süües kasvab isu, siis saab ka midagi korralikumat vaadata).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

30.01.2020 05:18
#3
Selliste soovidega on siin varemgi postitusi tehtud, aga kahjuks 3000 eest on raske korralikku asja leida, mis oleks ka toodetud 2000a ja ülesse.

Võib leida selliseid, mis on esmaselt arvele võetud üsna värskelt, sest saksamaal on palju püsikamperite vaguneid, mis pole kunagi arvel olnud ja toodud platsile transiitnumbritega.
Ise olen näinud eestis müügil 2016 aasta esmase arvelevõtuga Knaus suvilat, mis oli toodetud mudeli järgi enne 1997 aastat.

Kui lepid inglise haagissuvilaga, siis võibolla leiad midagi siit lehelt

www.haagissuvilad.com/haagissuvilad.html

Iglastega on aga lugu, nii nagu on. Kuna endal on olnud eranditult ainult saksamaal valmistatud haagised juba 18 aastat, siis pole ma õige mees siin inglasi maha tegema.

Arvestades veel seda, et mul omal praegu auto küljes nii mõnigi jupp inglismaal tehtud.

Tuleb lihtsalt osta, katsetada ja kui ei meeldi, siis kahjumiga maha müüa.

Samas võivad need inglise asjad järgmisest aastast hoopis hinda minna, sest vaevalt neid siis enam eestis arvele saab. Toodetud ju väljapool EU.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

30.01.2020 08:37 - 30.01.2020 08:41
#4
Selliste nõudmistega ongi ainuke variant, et mingi inglase äkki leiad.
Üldiselt ei taha hästi sellised asjad kokku minna, et aasta 2000+ ja hind 3000 eur :)
Nagu näha, siis hinnaga kuni 4000 eur on Eestis müügil ainult 2 tk, mis oleks valmistatud aastal 2000 ja edasi. Ja mõlemad inglased. Ega mujal Euroopas asjad teisiti pole, korraliku asja eest tahetakse ka korralikku hinda.
www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=113&aj=&f1=2000&g2=4000&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi
Hobby 560 CFE Premium 2012
Klubi Eesti Karavan liige nr 742
Viimati muutis: 30.01.2020 08:41 Pikk.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

30.01.2020 21:44
#5
Olen jah neid Inglise versioone vaadanud. Neil vist muud vahet pole, kui uks valel pool(muidugi on ju igal tootjal erinev).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

03.02.2020 11:30
#6
Olles ise inglase omanik, siis soovitus kindlasti ostul kere sisukorda kontrollida (mitte, et seda ei peaks tegema põhjamaade omadel).
Mis tundub natukesegi pehme või mäda - on reaalselt reeglina väga mäda (karmilt läbi kogetud teema).
Inglise suvilatel enamasti seinad õhemad kui põhjamaade omadel.
Ise kasutan samuti suvel ja suviseks kasutamiseks täiesti piisav, lumehange nagunii ei roni.
Ennast ei häiri see, et uks valel pool. Enamasti järveääres pole vahet mis pidi sul suvila asetseb. Samuti Eesti maanteed piisavalt väiksed, et peatumiseks ja suvilasse ronimiseks kasutan siiski mõnd parklat või selleks ettenähtud kohta.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

05.02.2020 23:41
#7
3000 eest meie maal saad peavalu ja masendust, aga ehk mõnel ka vedanud. Ise ostsin sügisel ühe õnnetuse alla 3000 aga aeg ja vaev mis sinna alla pandud on tohutu juba. Tööd jätkub veel pikemaks, et saada asja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

07.06.2020 22:06
#8
Oli minulgi soov alates 2000a ja 4000eur, tulemuseks see, et valik väike, kiired ostjad ja pidin 1000eur eelarvele juurde paneme, et saada endale sobilik haagis(inglane), minu sai peale raha argumendiks toapaigutus ja kaal!! Kui neid kõike asju jälgida, siis haagite valik jääb väga väikeseks.. vaatasin isegi Leedu poole, aga seal sama lugu, vb saad 500-1000eur odavamalt ja uuema aasta arvu, aga ei püsi need ka seal kaua ja pane aeg ja kulud juurde, siis ega jah..
Klubi Eesti Karavan liige nr.1135
Hollar
VILJANDI
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

13.06.2020 22:50
#9
Leedust saab. Ma ostsin mingi neli-viis aastat tagasi 2008 Caravelair väiksema haagise 3000 euriga. Platsil seisnud 0 km läbisõiduga. Ostsin talvel ja sain alla kaubelda 3900 pealt 3000 peale. Kõige odavam variant oli, ilma WC ja duššita. Mulle just sobis, kuna olen rohkem sõitja ja pigem campingus peatuja. Vett kaasas ei viitsi vedada. Haagis 870 kg. Auto, millega vean on 214kw, seega saan rahulikult kiirteel ka sõidetud. Midagi sellist: en.autoplius.lt/ads/caravelair-antares-luxe-caravans-11526587.html

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

14.06.2020 00:24
#10
dodge kirjutas: Leedust saab. Ma ostsin mingi neli-viis aastat tagasi 2008 Caravelair väiksema haagise 3000 euriga. Platsil seisnud 0 km läbisõiduga. Ostsin talvel ja sain alla kaubelda 3900 pealt 3000 peale. Kõige odavam variant oli, ilma WC ja duššita. Mulle just sobis, kuna olen rohkem sõitja ja pigem campingus peatuja. Vett kaasas ei viitsi vedada. Haagis 870 kg. Auto, millega vean on 214kw, seega saan rahulikult kiirteel ka sõidetud. Midagi sellist: en.autoplius.lt/ads/caravelair-antares-luxe-caravans-11526587.html

Saab ka mujalt, mitte ainult Leedust ;)
Aga igale ühele vastavalt vajadustele ;)
Endale meeldib isegi kämpingus olles oma matkakate wc-d kasutada ;) Vabadus end kergendada igal hetkel lihtsamalt :)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Mõtted elamuhaagisest.

14.06.2020 05:59 - 14.06.2020 10:37
#11
Teisaldatava poti panin loomulikult sisse, nagu ka konditsioneeri, sest puhkusel olles tahaks öösel ikka magada mitte higistada. Kindlasti saab ka mujalt, aga Leedu on kõige lähemal. Soomest näiteks saab metsiku hinnaga antiiki. Rootsist ehk pisut odavamalt. Kui ma enda oma ostsin, oli hinnavahe sama aasta samal mudelil Leedu vs. Soome 3x.
Viimati muutis: 14.06.2020 10:37 dodge.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev