Ford Transit Rimor ostuabi/info

Ford Transit Rimor ostuabi/info

07.01.2015 13:15 - 07.01.2015 13:29
#1
Ilusat Käesolevat Aastat kõigile, kuna uue matkaauto otsingud koguvad tuure, siis pöördun info saamiseks siia.

www.auto24.ee/1537079

Kas keegi antud isendist ka midagi teab? MNT andmetel ,mis reg.numbri järgi sain on tegu uuena Eestis registreeritud autoga, Rimor ta tundub olema ka ,aga täpsemat mudelit ei õnnestunud tuvastada. Omanik lubas ka saata lisainfot masina kohta. Äkki keegi seda siit omanud?

Lisaks on veel ka silmapiiril Soomes asuv suurem masin www.nettikaravaani.com/rimor/350-100-katamarano-3/1420948 hind siis 12900 käibeta, tõenäoliselt saab midagi maha ka kaubelda sealt.

Kui kellegil mingit infot või kogemusi sarnaste Rimoritega on, siis olen üks suur kõrv.


Tundub , et tegu Superbrig570 mudeliga. www.southdownsmotorcaravans.co.uk/2005rimor/2005superbrig6/superbrig570/index.htm
Viimati muutis: 07.01.2015 13:29 alambe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 07:01 - 09.01.2015 07:09
#2
Auto sõitnud vaid 192 000km ja juba "Just vahetatud kett, pihustid, kütusepump ja palju muud."
Sellisega saa ju üldse kuhugi sõita, ainult remondi.
Ajalugu otsides tuleb välja, et kunagi on seda kasutatud või püütud kasutada rendiautona.

Aga miks nii erinevaid suurusklasse vaatad?
Viimati muutis: 09.01.2015 07:09 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 10:25
#3
Omanik jah ütles, et nende käes see olnud alates -09 ja kuni -13 kasutasid ise vähe ja rentisid tuttavatele ning siis ta ära rapitigi 13-14 hakkasid ise rohkem kasutama ja siis tegid ka suurema remondi ( mootorile täielik kap.remont ja välimuse juures oli töid tehtud.

Ma hetkel otsin rohkem hinna ja aasta järgi, sellest ka see suurusevahe. Eelmised mul mõlemad 5,7-5,8 pikad olnud, seega kindlasti oleks see lühem nö. kodusem. Tundub , et see on tehtud ka pika teljevahega bussi peale, seega võiks päris hea olla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 11:59
#4
Üldisemalt võttes, siis autot kui sellist ostes pole mõtet aastaarvu taga ajada vaid ikkagi seisukorda, mis matkabusside puhul võib olla vägagi erinev- mõni vanem mudel on vähem sõitnud ja hoolsa omaniku käes olnud ning seega paremas korras kui uuem ja rohkem kasutamist saanud sõiduk. Seada kriteeriumiks vaid hind ja aastaarv tähendab seda, et lõpuks saad sellise, mis nö tarbimisväärtuse poolest sootuks ebamugavam. Kui oli eelmine buss, siis saad ju teha tagasivaate, et mis meeldis ja mis oleks võinud parem olla ning järgmise puhul need tegurid arvesse võtta. Soome poole tasub vaadata, seal seal valik kordi suurem ja muidugi ka hinnad väheke kõrgemad, aga ega soomlane korralikku bussi odavalt ära annagi. Kaubelda aga saab üldiselt küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 13:45
#5
Üldiselt kipuvad enamus uuemad asjad korralikumad olema, kindlasti on erandeid aga soov siiski eelmisest uuem kuut saada, põhjuseid erinevaid, kasvõi värskema ilmega sisu näiteks, uuem disain jne. Mida matkakalt soovin-ei soovi on mulle juba eelnevate masinatega, mis olnud suures osas selgeks saanud.

Auto osa remontida pole üldiselt hull ega keerukas, elamuosa väga enam remontida ei tahaks, seega tõenäosus vanadusest tulenevatele elamu osa väsimistele väiksem.

Soome kuulutustel ja mobile.de hoian ikka ka silma peal. Eks sealt toomine jälle vähe aeganõudvam kui kohapealt ostmine.

Teema oli rohkem selles, et kuna tegu Eesti autoga, siis kas keegi äkki selle omanik olnud 06-09 ja selle aja Rimori omanike kogemusi üldse, mida seal ostul vbla eriti jälgida. Üldiselt teada, mida ja kus kohast vaadata, et päris ämbrisse ei astuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 14:49 - 09.01.2015 14:57
#6
Kõik on suhteline- mina sain soomest sellise 96a auto, et kulumisjälgi annab (siseruumides) ikka otsida- ühe pere käes kogu aeg olnud ja ülihoolikalt hoitud. Aga kõva pool aastat jälgisin kuulutusi nii siin kui sealpool lahte. Saksa matsin üldiselt varakult maha, sest ise ma sinna järgi poleks läinud ja tuua laskmine kuni kaks tonni. Ka on saksa valik siiski niivõrd suur ja kirju, et sealt just seda õiget leida tundus suht heinakuhjas sobramisena. Võib muidugi ka leetu vaadata, aga seal siiski valik väiksem ja ega seisukordki piltide põhjal alati just kõige parem olnud. Aga miks just Rimor?
Aga mis disaini puutub, siis uhkem tunne võib olla küll kui baasauto kaasaegsema välimusega ning kuudile rohkelt plastdetaile välimusse juurde poogitud, aga kas on seda just üheks olulistest teguritest vaja pidada? Ühes teises teemas korra mainisin, et Ford jätab rohkem sellise kaubaauto mulje ning Fordi viimaste põlvkondade (nii sõidu kui kaubiku) disain näiteks ei haaku üldse enam minu maitsemeelega, kuigi siiani on istumise alla olnud enamuses Fordi sõiduautod.
Viimati muutis: 09.01.2015 14:57 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 14:57
#7
Ei ole üldse Rimor eesmärk iseenesest, lihtsalt jäi antud isend silma, kuna nagu mainisin, soovin mingist aastast uuemat pilli ja mingis kohas tuleb ka rahaline piir vastu.
Eks see saksast leidmine on jah selline loto mängimine osaliselt aga silma võib ikka peal hoida, järele läheks igale poole ise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 17:15
#8
Soomest saad auto odavamalt kui saksast,soomlased sõidavad suht vähe ja hoiavad autot üldjuhul.Ise ostsin soomest ja rahul.Kauplesin ka 2,5tuhat euri maha.Eraisikult saab odavamalt,firmades sama auto 2-3 tuhat kallim.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 20:01
#9
Siiani Soomest ei ole midagi väga oivalist leidnud, igal ühel mingi häda ikka küljes olnud. Aga eks odava raha eest olen ma ka sellega arvestanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 21:18
#10
Ega sul vist hästi see hinnapiir ja aastaarvu soov hästi kokku ei klapi- ca 15 000 eest kipub aastanumber pigem 2000- 2003 juurde, kes aga müüb 2006a autot sellise hinnaga, see ilmselt päris veatut kraami ei paku.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

09.01.2015 21:56
#11
No eks igaühel omad piirid. Mina neid 00-03 kuute nii kõrgelt ei hindaks , enamus neist siiski nö. üleelmise põlvkonna omad ja moraalselt vanad, kuigi tehniliselt ja kulumiselt võivad muidugi korralikud olla.
Antud isendi vaatamine omanikuga kokku lepitud ja eks siis ole näha kas tulen kuudiga või ilma tagasi. Samuti soomlastega diil soolas juba tagavaraks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

10.01.2015 14:29
#12
Soome matkakad on üldjuhul väikese läbisõiduga ja kerimatta.Nagu siin keegi ennist mainis kuut peab korras olema ,auto tehnikaga saab ise hakkama.Soovitan vaadata ka täisraamil matkakat,vähem muret igasuguste läbijooksudega ja niiskuskahjustustega.(kuut paendub vähem läbi ja ei mängi na palju.)Kasutatud matkaauto puhul on pea alati midagi parandamist ja hooldamist ,ta pole ju uus.
+372 5112298 MB-Challenger 315

Nr 745

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

10.01.2015 14:36
#13
Just, olgu ta nii hästi hoitud kui tahes, midagi enda äranägemise järgi on alati tegemist ja sättimist.
Sellega olen ka ostmisel arvestanud ja isegi eelistan pigem selliseid just tõenäolise soodsama hinna pärast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

23.01.2015 17:53
#14
Transitil on viimane mootor mida võib osta 92KW. 103KW on probleeme ja palju, samuti 6-nda käiguga. Vana mis minul oli 56KW ja sõitnud 240 tuhat, grammigi õli ei võtnud kusagil ja kannatas tõesti kõike. Mida uuemad seda viletsamad....räägitakse,et päris uued on "ühekordsed" ja ei kannata alati 100tuhandet.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ford Transit Rimor ostuabi/info

23.01.2015 22:10
#15
Eks vastupidavuselt kindlasti vanemad-lihtsamad asjad kestavad kauem ja rohkem, samas uued ikka tunduvalt mõnusama käigu ja minekuga. Kuna ma ei kavatse ühe ja sama matkakaga terve elu sõita, siis ei pea ta ka lõpmatuseni kestma.

Aga nüüd ka teemast, Transit oli pisut õnnetus seisus ja sai ka omapoolne vastav pakkumine tehtud peremehele selle eest. Hetkel juba uued masinad sihikul, millele ka pakkumised tehtus ning homme ka veel kahte masinat vaatama, eks kes esimesena nendest minuga kokkuleppe saavutab, on võitja:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev