Avariiline

Avariiline

02.09.2013 19:43
#1
www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1380700

Tüki aega müügis olnud.Kas kellelgi on täpsemat informatsiooni? Tagaosa avariiga aga oleks nagu korda tehtud,vähemalt piltide järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

09.09.2013 00:50
#2
Hämmastavalt vähe on sõitnud.

Siin tuleks müüja selgitused ära kuulata ja siis otsustada, kas on tõesed või kõlab imelikult. Mina läheks vaataks ta üle ka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

10.09.2013 08:43
#3
Rääkisin omanikuga,väidab,et kõik vastab tõele.Auto esiveoline,lühem variant,2,0l mootoriga 85KW.Minu kogemusest peab matkaauto olema topeltratastega tagasillaga ja kõrge raamiga,lisaks pikk variant.Kui on madal raam siis sõida ainult euroopas ja headel teedel,õhuhüppeid mida vastutahtmist teha tuleb selline ei kannata:kas raam väändub või hoopis puruneb.Auto oli ka millalgi 2-3a tagasi müügis aga siis 12-14tuhat EUR hinnaga ja remontimata.

Õnnetus juhtus tagurdades,mäest alla. Väidetavalt pidada olema taga alumiineum raamid? Need ju nõrgad ja tänu sellele suurem kahju. Vanal pildil oli tagaruum vasakust nurgast ikka korralikult sodi ja duširuum puru.Palju selline auto uuena maksaks? Omanik väitis,et üle 700000EEK.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

11.09.2013 16:54
#4
Kui seda viimast garaaži pilti vaadata, on vähemalt materjali pealt kokku hoitud.
Isegi õhutoru pole suudetud asendada ja ülesse puhumise asemel puhub nüüd otsast garaaži ja otsakork on ka endiselt vasakul oleva ilma toruta otsa küljes. Seega õhku see ülesse normaalselt laiali ei puhu.
Sellist taastamist ei saa eriti tõsiselt võtta.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

11.09.2013 17:41
#5
Selle torujupi leiab ise ka.
Hoopis tähtsam oleks näha pilte, mis pärast avariid tehtud. Kas müüja tegi ise laksu või on ta lihtsalt vahendaja või kohendaja? Tegelikult kujuneb arvamus kohapeal müüjaga rääkides ja siis kui oled asja natuke seedinud, saad edasi uurida.

Uue auto hinda ei oska niimoodi pakkuda. Samas ei pea ilmtingimata olema topeltratastega, kuigi seda oleks vaja. Ma näen väga hästi, kuidas see koormus ühele rattapaarile mõjub. Samas lõviosa bussidest on ikkagi ilma topeltratasteta. Otsisin ise ka topeltratastega variani aga polnud miskit saada.
Alumiiniumi eelis ongi kergem kaal.
Bussi kõrgus sõltub just kasutaja eelistest. Mulle meeldib looduses ööbida ja seega kõrgem variant sobib, kuigi visuaalselt on need madalamal istuvad bussid parema väljanägemisega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

11.09.2013 18:17 - 11.09.2013 18:17
#6
Viimati muutis: 11.09.2013 18:17 tiit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

11.09.2013 18:39 - 11.09.2013 18:39
#7
Need sinu poolt toodud topeltratastega bussid on liiga pikad. Rohkem pika otsa ristlejad. Manööverdamisega ka tuleb rohkem ette mõelda. Metsa või niidule väga ei kipuks. Sisu poolest minu omast hulga ettemad.
Mulle oleks meeldinud 6m. buss topeltratastega. Mul peaks olema kummirõhk 4 atm. Raskema koormaga kipub kumm hästi kuumaks minema. Suvel +35 juures ja kiirteel sõitsingi reaalselt 70-80 kilti tunnis. Kartsin just rehvi lõhkemist. Sellist koormat õnneks igapäevaselt ei ole.
Viimati muutis: 11.09.2013 18:39 meelis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Avariiline

11.09.2013 18:46
#8
Palju aga nende reaalne tühikaal on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev