Kaliningrad juuni 2018

Kaliningrad juuni 2018

16.03.2018 18:29 - 16.03.2018 21:12
#1
Aega läks aga asja sai - Vene karavaniklubi pealikult õnnestus lõpuks mõned Kaliningradis parkimise soovitused saada. Läbirääkimised erinevate kohtadega on lõppenud ja sobivaks osutus:
baltica-hotel.ru/kontakty.html

Plaan kohapeal olla 6.-10.juuni.
Kohapeal tuleb tasuda (elekter hinnas):
The price for 1 car is 1000 rub per night (driver icluded). 250 rub per additional person in the car per night, shover costs 100 rub per person.

Viisad saab teha näiteks www.viisa.ee lehel.

Kel soov kampa lüüa, andke teada!
Ei pea koos sinna ja tagasi sõitma ega ka Kaliningradis kõik see aeg ninapidi koos olema.
Samas, kui on ideid kohapealseks tegevuseks, siis kuulaks hea meelega. Mingi hea plaani võiks kokku panna, sõltuvalt huvidest.

Kohti kohapeal 10-le matkaautole.

Olen üpris põnevil.

Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 16.03.2018 21:12 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaliningrad juuni 2018

16.03.2018 19:35
#2
Ivar, ma oleksin perega tulemas...
Arvesta üks koht meie ekipaažile... Matkaauto+haagissuvila!
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaliningrad juuni 2018

16.03.2018 21:22
#3
Ma olen 2 korda käinud ja lisan oma poolt info. Kaasa ma seekord ei tule:

Tulime Sovjetsi kaudu sisse. Sovjestk on suht väike linna ja tol ajal ilma liikluseta. Ega seal ei ole suurt midagi teha.

Edasi Chernahvosski / Insterburgi. seal huvitavam. Seal on vana loss, ja seal on "varjuteater", ja lahingud. See on päris korralikult.
Linn on ajalooline ja tegelt huvitav. Soovitan läbi sõita.

Kaliningrad ise on ka huvitav, kui ta on enamus betoonist ehitatud, siis on osa vanast linnast alles, ja saab otsida, tasub ka vaadata.

Svetlogradsk ja kõrval linnas, turistidele, ja kes käinud Narva Jõesus leiab seal sarnaseid. Rand, puhkus ja kõik mis sellel kuulub.
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaliningrad juuni 2018

17.03.2018 12:29 - 18.03.2018 13:14
#4
marx224 kirjutas: Tere,oleks väga huvitatud,aga juuni kuidagi ei sobi,puhkusegraafikud peavad veebr.lōpuks kinnitatud olema ja ei osanud sellist aega planeerida.Varematel aegadel oli jutuks juulis minek.Ideaalne oleks selline väike käik sobitada kevadise kokkutulekuga,jääks kōik ühte kanti.

Jah, need muud ajad mõtlesin ka läbi. Kuna kevadel ma pean korraldamise tõttu minema Leetu varem kohale, siis mul sellega läheb kokku juba terve nädal ning ei tahtnud päris kaheks nädalaks reisule jääda. Sealt muidu hea lähedal minna aga paariks päevaks Kaliningradi jälle ei ole asjal jumet - tahaks ikka 5 päeva kohal olla, siis jõuab nö "sisse elada". Juulis ja augustis tuleb Klubil juba FICC kokkutulek Berliinis, seal läheb kokku ise juba kümmekond päeva. Jällegi - hea tee peal läbi põigata aga mõneks päevaks minna ei näinud head mõtet.

Nendel juuni alguse kuupäevadel mul juba teised tuttavad lähevad kümnekesi (motodega), see oli hetkel ka natuke stiimuliks kuupäevade osas. Saab kohapeal koos nendega natuke pulli teha ja lähipiirkonnas kuhugi koos minna (muuseumikülastajad ja kirikutornipildistajad nad ei ole, otsivad ikka ekstreemsusi ja näiteks mahajäetud külaelu, midagi sellist, nagu üleeelmisel Valgevene reisil enne Seljavasse jõudmist nägime).

Veel, kui Eestis on juuni alguses tavaliselt üsna halb ilm, siis Kaliningradis peaks samal ajal olema metsik suveilm (vähemalt 32 aastat tagasi nii oli).
Päris Eestimaa suve juuli-august kulutaks reisimisele võimalikult vähe.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 18.03.2018 13:14 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaliningrad juuni 2018

18.03.2018 12:42
#5
Hotel Baltica matkakate plats vist hotelli taga... Üks juba seal kohal :)

Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Kaliningrad juuni 2018

27.03.2018 11:59
#6
Tere!
Oleksin ka tulemas oma kaasaga Kaliningradi.
Kui veel võimalik, siis palun üks koht arvestada ka meie autole.
Ilusat päeva!
Tõnu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev