Üritustest

Üritustest

12.12.2011 14:16
#1
Teema hakkas arenema seminari korraldamisega seoses.

Muhkam:
No, kui üritus toimuks kuskil, kellegi juures saunas, oleks ju asjal täitsa jumet


Sellega seoses hakkas ka minul tekkima küsimus: Miks peaks ürituse tegema Tallinnas ja Meelise kontoris?
Foorumi liikmed omavad kõik matkamiseks sobivat liikuvat elamist. Miks ei võiks ürituse korraldada nädalavahetusel kuskil põnevas kohas. Osalejad vuravad oma aparaatidega kohale. Saab ju lisaks saunale korraldada ka muidki põnevaid tegevusi.

Formuleerin oma küsimuse: Mille taga seisab ühisürituste korraldamine sügis/talve/kevadisel ajavahemikul?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Üritustest

12.12.2011 14:32
#2
Päris hea mõte!
Oleks täitsa käsi, kui kutsutaks kuhugi maale metsade vahele sauna. Valges vaataks natuke metsas ringi ja õhtul libistaks mõnusas seltskonnas õlut. Saaks ka temaatilisi jutte rääkida ja ennast ja teisi vaimselt harida.
Hommikul lahkuks koos oma majakesega jälle kodu suunas.

Laupäeva ja pühapäeva veetmiseks hea idee.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

13.12.2011 20:11
#3
Minule ka meeldib see mõte:) talvel ongi väga igav ja vahest peaks otsima vaheldust. Samas peaks olema soe ruum koosistumiseks (saunaks:)), õues hakkab vist pikapeale jahe.

Selle jaoks leiaks mõne "talvepuhkusel" oleva turismitalu, kelle saunateenuse ja ruumikasutuse rendi vast pundi peale ikka kokku saame. Ega neil praegu vist väga aktiivne aeg ei ole ja väike sissetulek oleks vaid rõõmuks.

Igal juhul teema väärib arutamist ja mina oleksin käsi:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Üritustest

13.12.2011 20:42 - 13.12.2011 20:46
#4
Ööbida saab oma tigumajas, sooja saab saunas - rohkem polegi midagi vaja. "Talveunes" olev turismitalu või mõne mehe privaatne kutse mõnda metsasauna - peaks vast leiduma. Ehk on kellelgi välja pakkuda.
Hea oleks, kui sauna omanik rõõmust käsi plaksutab mitte oodatava suure rahanutsu peale, vaid ikka hea seltskonna ootuses.
Ja mis peamine - saab oma suvilat ka natuke tuulutada ja kopitanud haisu värskema vastu vahetada.
Tervitustega
Egau
Viimati muutis: 13.12.2011 20:46 Egau.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

13.12.2011 21:46
#5
Oleks huvitav minna Otepää MK etappi vaatama mis toimub 21.01.2012 - 22.01.2012 olen käinud matkaautoga kaks aastat seda vaatamas. Päeval elaks eestlastele kaasa
ja siis õhtul teha kuskil seminar. Ühel sugulsel on Kuutsemäe lähedal talu kus on eraldi maja, kus on võimalus teha ka seminar ja on ka saun nii, et ei sega pererahvast 5-7 autot peaks ära mahtuma vast küll. Kindlasti oleneb ka lumeoludest palju seda sellel ajal on. Kui pakub huvi siis küsin asja kohta täpsemalt üle.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

13.12.2011 22:39
#6
Väärt mõttekäik! Toetan eelöeldud argumente.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

13.12.2011 23:00
#7
Huvitav idee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

28.12.2011 14:29
#8
tundub, et keegi ise meid sauna ei kutsu, peame ikka peale pressima:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

28.12.2011 14:40
#9
Mul kahjuks 3 e mehe saun :( Kuigi saunatamise seminari vastu pole miskit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

28.12.2011 14:43
#10
mulle mahuks 4 ka ära aga õuele üle 3-4 auto ei mahuta, seega pole see aprim pakkumine:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

28.12.2011 14:50 - 28.12.2011 14:55
#11
Setomaa turissmitallu, seal suur suitsusaun ja toitlustus ka olemas. Enamusel ju tiguelamud talvekorterisse pakitud, saab tava massinaga hakkama.
RMK Majades on ruumi küll, päris odavad ka, kuid need saunad on parajad läbud. Suure saunaga kohta on päris raske leida mu meelest.
Viimati muutis: 28.12.2011 14:55 Rein.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

30.12.2011 14:42
#12
Mis sa sellise talvega neid ikka talvekorterisse pakid. Selline ju meie maa kevad-sügis ilm välja näebki.:laugh:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

30.12.2011 18:58
#13
Kui nüüd päris aus olla, siis mul aind vesi välja lastud, pane aga kohe järgi ja kuku kimama :D Aga noh jah, kellel laonurkasid ja muid ruume võtta olnud, need ikka ära pakkinud oma jaod.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

02.01.2012 19:51
#14
Kas on ka midagi uut selgunud? Või peab hakkama MK ks hotelli sebima?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

02.01.2012 20:48
#15
kahjuks pole varem minu poolt välja pakutud kohta uuenduste ja remondi tõttu võimalik kasutada.:( aga üritusest võtaks osa kindlast

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Üritustest

18.02.2012 20:07
#16
Kui on veel huvilisi talvise saunaseminari vastu, siis mul on välja pakkuda üks koht Pärnumaal

www.maria.ee/

Kes oleks tulijad, kui kuupäevad paika panna?
Näiteks 10 märts?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Üritustest

03.11.2012 22:40
#17
Plaanis oli talvise väljasõidu arutelu jätkata uue teemana siin:
www.matkaauto.com/forum/20-kokkutulekud/7723-talvine-valjasoit-veebruar-2013
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev