16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

13.07.2016 19:22 - 20.08.2016 23:58
#1
Head matkaauto/-haagise sõbrad,

Olete oodatud osalema meie järjekordsel üle-eestilisel matkaautode ja haagissuvilate kokkutulekul, mis toimub seekord 9.-11.septembril 2016. a Vanamõisa Karavanipargis !
Kokkutulek saab olema rahvusvaheline - üritusele on kutsutud ja tulemas erinevate maade karavanisõpru, eelkõige Valgevenest, mille külastusest maikuus on palju sooje mälestusi.

Riietumisstiil: KANTRI ja KAUBOID - oodatud on kõik kauboid ja kaabud, bootsid ja teksapüksid, ruudulised pluusid ja teksaseelikud. Tule või sombreero ja nahkpükstega..." :lol: - parimatele auhinnad!

Taas tuleb kokkutuleku ÕLLETOORIUM – 1 eurone külm õlu ja siider voolavad topsi otse kraanist.

Ja reede õhtul toimub kokkutulekul osalejatele eksklusiivne täis mahus kontsert – esineb Anne Veski!



Kogu info ürituse kohta leiab Eesti Karavan lehel, kus toimub ka registreerumine.


Võta kaasa pere, sõbrad ja hea tuju ning kohtume 9.-11.septembril 2016. a Vanamõisa Karavanipargis!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 20.08.2016 23:58 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Tirtsuke40

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

14.07.2016 00:40
#2
Tundub , et tuleb.. tuleb... suurem pidu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

21.08.2016 00:25 - 21.08.2016 01:03
#3
Kokkutulekul osalejatele on tänaseks mitu olulist uudist:
  1. Registreerunud ekipaazide arv on juba üle 100! Uus kokkutulekul osalejate rekord on sündinud.
  2. Anne Veski kontsert toimub reedel õhtul, mitte laupäeval.
  3. Juba paistab osalustasu suurusjärk kokkutuleku kulude katmiseks tuleb algselt prognoositud vahemikust väiksemast otsast ehk ca 35€. Lõplik ja täpne info tuleb igale registreerunule septembri alguses e-mailile, tasumine toimub enne üritust ülekandega, kohapeal sularahas tasudes lisandub osalustasule 15€, samuti ette registreerumata osalejatele lisandub osalustasule 15€.
  4. Kämpingu tasu osas (9.-11.september) on ka positiivne uudis - läbirääkimiste tulemusena on summa pisut madalam ehk 45€ asemel 38€!

Kohtumiseni kokkutulekul!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 21.08.2016 01:03 Ivar Kalev.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: ford, kaminahi, Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

24.08.2016 14:08
#4
Suur tänu kõigile aegsasti registreerunutele, juba on 115 ekipaazi koos!
Osalejate nimekiri: eestikaravan.eu/et/16-kokkutulek-vanamoisa-karavanipargis/
Kõikidele aegsasti registreerunutele on seekord tulemas ka väike aga vahva kokkutuleku meene. Kuna kogus on juba tellitud, siis neid jagub registreerumise järjekorras (loodetavasti kõigile).

Ilmselt on veel mõned hilised registreerujad lisandumas aga hetke seisuga on lootust, et saame teha "lisaeelarve", tähendab ülejääva osalustasu arvelt saame tõsta kokkutuleku päevadel programmi kvaliteeti. Hetkel käivad läbirääkimised hoogsa ja kaasahaarava professionaalse eesti rahvatantsu trupi esinema kutsumiseks laupäeval:




Plaan on teha jälle "eesti laud" nagu tegime Valgevenes ja selle raames näitame külalistele meie rahvatantsu kunsti. Püüame organiseerida nii, et aktiivsemad saaksid ka ise tantsus kaasa lüüa.

Omalt poolt valgevenelased on organiseerimas jällegi "valgevene lauda".

Tuleb meeleolukas pidu!

Täpsem eelinfo ja vajalikud juhised kokkutuleku õnnestumiseks saadame septembri alguses kõikidele registreerunutule e-maili teel.


Kohtumiseni Vanamõisas 9.-11. septembril!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

24.08.2016 22:09
#5
Mis kellast reedel külalisi vastu hakatakse võtma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

24.08.2016 22:21
#6
Kellaajaliselt algab programm reedel ikkagi tööpäeva lõpu kellaaegadel aga kogunema võib hakata kasvõi hommikust. Kämping on avatud!
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 10:45
#7
Kas keegi maasimeediale on juba vihje saatnud, et selline rahvusvaheline sündmus toimumas on? Edendamaks eestimaist karavaanlust ja kasvõi Valgevene kui potentsiaalse turismisihtkoha pildile tõstmiseks tuleb taolised sündmused ka suurematele rahvahulkadele teatavaks teha. Mina igatahes eelistan rahvaste sõprust, mitte rahvaste vaenu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 11:15
#8
Saabuva kokkutuleku üks eesmärke on tõesti edendada rahvaste sõprust, see on kevadel Valgevenes käimisele loogiliseks jätkuks ja peaks olema kokkuvõttes päris positiivne asi.
Paari telekanaliga on räägitud aga nad ei planeeri nii pikalt ette ja peame nädal enne kokkutulekut uuesti üle rääkima. Igal juhul oleks selline "reklaam" hea võimalus karavaanlust propageerida. Samuti leida Eestist üksi ringi uitavaid karavanisõpru, kes meie ühistest tegemistest (foorum ja Klubi) veel midagi ei tea.

Samas, kui kellelgi on häid mõtteid või kontakte, kuhu veel infot anda (näiteks ajalehed), siis see oleks kindlasti huvipakkuv.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 11:27
#9
Need kommertstelekanalid on teada oma tasemega- kohapeal võivad küll ringi sebida ja palju materjali salvestada, aga eetrisse läheb mingi minut- kaks seosetut juttu ja kiirintervjuu kellegagi ning kiiresti vahelduvate üldplaanidega laagriplatsist. Peale seda televaataja unustab kogu jutu, sest lisainfot, kui peaks huvi tekkima, pole kuskilt leida. Seega tuleb ka klubi kodulehel sündmust korralikult kajastada. Ma muidugi ei eeldagi televisioonis pooletunnist saadet, aga ehk on kirjutav meedia väheke ülevaatlikum. Võib olla Autoleht, Tehnikamaailm? Autoleht on üldiselt päris paljusid eesti autosündmusi üsnagi rohke pildimaterjaliga presenteerinud- internetilehel on neil tavaliselt ikka mitukümmend fotot väljas.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 11:57
#10
Kommertstelekanalite kohta käiva mõttekäiguga olen nõus. See on ikka tase, kuidas paari minutilise hoogsa klipiga saab televaatajale silme ette kiir-luubis virr-varri, millest pärast palju ei mäleta.
Kui nendega edasi rääkida, siis võiks pigem olla mingi reisi- või matkasaate osa?

Ajakirjandusest tundub Autoleht päris asjalik. Uurin neilt huvi kohta uuel nädalal.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 12:14 - 27.08.2016 14:00
#11
No mis meil siis on... Anu Välba hommikutelevisioon, kus annab päris pika intervjuu teha ja sarnast reisimisviisi tutvustada, saatesari Meie inimesed. Saata rahvusringhäälingusse üks mail ja pakkuda välja, et sündmus tulemas, kajastamine igati edumeelne tegevus jne. Las siis ise otsustavad. Kommertsi peal sellist erilist reisisaadet vist ei olegi peale Jõekalda ja Margna tuuritamiste.
Ja miks mitte pakkuda Maanteemuuseumile välja, et järgmisel suvel on matkasõidukite presentatsioon.
www.autoleht.ee/uudised?id=10925
Ka näiteks Postimehe Arter avaldab igasugu nö elustiililugusid.
Viimati muutis: 27.08.2016 14:00 Arvo.A.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

27.08.2016 18:27
#12
kas on teada,mis kell on reedel kontsert,nagu saatuse kiuste on samal päeval koosolek Lätis
KNAUS VAN TI550 telef.5011352

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

28.08.2016 02:59
#13
Sama siin. saatuse kiuste 10 ja 11. töised päevad. Kas nt. üheks õhtuks ja päevaks kannataks ka tulla kuidagi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

28.08.2016 16:29
#14
marx224 kirjutas: kas on teada,mis kell on reedel kontsert,nagu saatuse kiuste on samal päeval koosolek Lätis

Täpsustub septembri alguses aga orienteeruvalt kell 20, kuna siis on päike loojunud ja õues pidu läbi.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

04.09.2016 10:01
#15
Kell on 20 läbi. Miks raha ei küsita :P
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

05.09.2016 15:31
#16
Ivar Kalev kirjutas: Kellaajaliselt algab programm reedel ikkagi tööpäeva lõpu kellaaegadel aga kogunema võib hakata kasvõi hommikust. Kämping on avatud!

Ma just mõtlesin selle peale - ma võin juba varem minna (neljap õhtul, reede hommikul) ja seal töötada - internet on ju olemas.
St - ma võin töötada seal, niikaua kui keegi ei sega liiga palju. Kui keegi seal juba paneb pidu ja segab päeva ajal, siis ei tule mul see välja.

Mõtlen kas minna juba päeva ajal sinna....
Eesti Karavani liige nr 697
Telefon 53 959 859

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

05.09.2016 15:51 - 05.09.2016 15:52
#17
sonnich kirjutas:
Ivar Kalev kirjutas: Kellaajaliselt algab programm reedel ikkagi tööpäeva lõpu kellaaegadel aga kogunema võib hakata kasvõi hommikust. Kämping on avatud!

Ma just mõtlesin selle peale - ma võin juba varem minna (neljap õhtul, reede hommikul) ja seal töötada - internet on ju olemas.
St - ma võin töötada seal, niikaua kui keegi ei sega liiga palju. Kui keegi seal juba paneb pidu ja segab päeva ajal, siis ei tule mul see välja.

Mõtlen kas minna juba päeva ajal sinna....

Mine kohe,siis kindlam........ on hilistel tulijatel ka koht olemas!
KNAUS VAN TI550 telef.5011352
Viimati muutis: 05.09.2016 15:52 marx224.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: sonnich

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

05.09.2016 20:50
#18
Ivar Kalev kirjutas:
marx224 kirjutas: kas on teada,mis kell on reedel kontsert,nagu saatuse kiuste on samal päeval koosolek Lätis

Täpsustub septembri alguses aga orienteeruvalt kell 20, kuna siis on päike loojunud ja õues pidu läbi.

Kokkutuleku programm on nüüd valmis ja täpsustunud on ka kontserdi algus kell 22.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: kaminahi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 05:50
#19
Täna juba teisipäev ja aeg lendab kiiresti palju see osalustasu on? Teeks ülekande ära. Küsimus selline kui teeme
laua kas on midagi vaja kaasa võtta mida lauale panna? Kuidas selle ürituse kajastamisega on? Tegelikult on mul
hea tuttav Õhtulehes ja naabrimees töötab kanal kahes Reporteris nagu olen aru saanud. Kui vaja võin nendega ühentust
võtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 09:50
#20
Kalka kirjutas: Täna juba teisipäev ja aeg lendab kiiresti palju see osalustasu on? Teeks ülekande ära. Küsimus selline kui teeme
laua kas on midagi vaja kaasa võtta mida lauale panna?

Ka e-mail ei ole tulnud kokkutulekuks vajaliku infoga? Kõikidele registreerunutele on saadetud info, kus on kogu vajalik informatsioon olemas.


Kalka kirjutas: Kuidas selle ürituse kajastamisega on? Tegelikult on mul
hea tuttav Õhtulehes ja naabrimees töötab kanal kahes Reporteris nagu olen aru saanud. Kui vaja võin nendega ühentust võtta.

Meedias kajastamise kutse on saadetud ETV. ETV+, Kanal2, TV3, Postimees, Autoleht. Ega kõik reageerinud ja meile vastanud ei ole. Õhtulehe võib ka kutsuda, kui annab organiseerida. Naabrimeest pole mõtet tülitada, kuna Reporteri osas otsustab Ivar Vigla ja tal on kutse käes.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 11:32
#21
Ühesõnaga kogu rahapõhine suhtlus toimub kohapeal, mingeid ülekandeid pole vaja teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 12:47
#22
Arvo.A kirjutas: Ühesõnaga kogu rahapõhine suhtlus toimub kohapeal, mingeid ülekandeid pole vaja teha.

Jah, seekord nii.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 18:17
#23
Unetu seltskond hommikul tõusin ja mõtlesin uurin asja ja kui kiri oli teele sadetud
vaatasin kirjakasti, et unetud on öösel kira saatnud. Vanasõna peab paika, et tark ei torma. Arvo Õhtulehtulehest
tuleb ja teeb mida meil vaja. Reedel näeme.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 18:27
#24
Arvo Uustalu? Tema mu koolivend parallelklassist. Väike see eestimaa ikka :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: 16. kokkutulek 9.-11.september 2016 Vanamõisas

06.09.2016 18:36
#25
Sama Arvo oleme vanad tuttavad läbi minu sõbra kes aastaid juba Tallinnas Õhtulehe kontoris
ja tegeleb reklaamiga. :P

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev