Saaks äkki kokku?

Saaks äkki kokku?

01.12.2008 20:35
#1
Ühe teise teema all tekkis väike arutelu selle ümber, et kas oleks huvi mingil ajal teha ka üks kokkusaamine, et üksteisega ja ka "kuutidega" lähemalt tuttavaks saada.
Kuna asi polnud teemasse ja nõuaks võib-olla eraldi arutamist, siis avan sellekohase eraldi teema.

Mõte oleks siis kevade poole teha üks kokkusaamine koos oma kuutidega. Loodetavasti leiaksid kõik asjaosalised sealt ideid ja mõtteid. Erilisi tingimusi ju selle jaoks vaja poleks, kuna paljudel elamised omal ratastel olemas. Kevadel on lihtsalt aega rohkem ja oleks ehk ka osalejaid rohkem.

Minu arvamus oleks, et asi võiks olla selline kahepäevane ja koos ööbimisega. Hää meelega jooks mõne toreda mõttekaaslasega paar õlut ja sussitaks lihatükki:)

Tore oleks, kui siin teemas saaks kõigi arvamustest lugeda ja vaadata, kui palju üldse huvilisi on. Peale seda saaks hakata mõtet edasi arendama ja juba aega ja kohta arutama.

Nii et kommentaarid ja ettepanekud on teretulnud:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

02.12.2008 10:05 - 14.01.2013 19:54
#2
ford kirjutas:
Minu arvamus oleks, et asi võiks olla selline kahepäevane ja koos ööbimisega. Hää meelega jooks mõne toreda mõttekaaslasega paar õlut ja sussitaks lihatükki:)

Umbes sellisena kujutan ka mina seda asja ette. Paariks tunniks poleks ju mõtet üldse kokku tulla, seda enam, et öömaja on igaühel endal olemas. Vaja oleks ainult piisava suurusega platsi, kuhu kõik kenasti ära mahuks.
Ajaliselt sobiks kevad ilmselt tõesti kõige paremini, kuna suvel kõigil niigi omad tegemised.
Panen ka LINGI , kus on pildiseeria ühest mujal maailmas toimunud üritustest.
Viimati muutis: 14.01.2013 19:54 Korvimees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

04.12.2008 15:44
#3
Sellisteks kohtadeks on RMK puhkealad-kohad väga sobilikud.
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

04.12.2008 20:25
#4
Tere. Meie arust sobiks Trepimägi. Suur katusealune . Parkimisplats vist oli kah. Kahepäevane ikka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

08.01.2009 20:50
#5
no neljakesi saaks juba peo püsti panna küll:), loodame, et mõne kuu jooksul tekib veel huvilisi ja saab juba suurema mansa kokkuB)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

09.01.2009 22:36
#6
Arvan ka et üritus võiks olla kahepäevane. Kohta ei oska hetkel pakkuda, ent seal võiks mingit tegevust olla - saaks midagi põnevat ette võtta (kas loodusrajad või seikluspargi lähedus vms). Oleme ka tulijad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

09.01.2009 22:40
#7
Väga hea. Minu käsi ka selle peale:) Võiks toimuda siis, kui päike juba pisut kõrgemalt käib ja mättale saaks istuda:cheer:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

09.01.2009 22:43
#8
Trebla kus kadunud oled. Sa ise kunagi foorumi algus ajal soovisid kokku saada:P ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

13.01.2009 19:44
#9
ei krt pole ma kadund ega surnd veel, täitsa elus ja terve, lihtsalt siuke talvine laisk aeg, et pooleldi talveunes.
einoh, pidusse ma tulen ikka, kui kutsutakse. mul aint see jamps, et kes mind sinna tahab, mul ju majaga autot pole ja siukest käru ka mitte. sõita mulle meeldib siuksega küll, aga omale pole veel võimalust olnd osta.
ma võin tulla niisama õlutit jooma ja vorstikest sussitama, kui just ära ei aeta:blush:
andke aga teada, kui miskit on, ma teen kalendrisse risti
kõigile kirssidega!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

17.03.2009 15:49
#10
Kevad hakkab vaikselt kätte jõudma... Äkki ajaks asja konkreetsemaks?:P

Minu ettepanek oleks näiteks aprilli lõpp, et 25-26.aprill

Kuidas see teistele sobiks ja kas on mingeid täiendavaid ettepanekuid kohtade osas? Frankia pakkumine oli teha see Trepimäel. "Ööbimiskohtade" teema all on sellest kohast ka pikemalt juttu, tundub igati sobilik.

Ootaks siis uuemaid kommentaare ja üritaks juba konkreetsemalt kokku leppida, et kõigile sobiks.

Hääd kevadet ja algavat matkahooaegaB)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

30.03.2009 21:32
#11
nagu näha, on huvi vist vahepeal lahtunud...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

30.03.2009 22:39
#12
Olen siin ka seda teemat vaikselt jälginud, aga tundub jah vaikus olema. Aga võibolla koht ei sobi? Huvitav kustkandi inimesi siin kõige rohkem koos on? Kui näiteks enamus harjumaalt, siis võibolla hoopis kuskil harjumaal platsi võtta? Mulle sobiks hästi :P
Või mis rahvas üldse arvab? Kas lihtsalt ei viitsi veel varakevadel kuudis magada või on mõni muu põhjus?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 07:53
#13
Oleme täiesti tulijad. Kuupäev ka sobib ja koht ka sobib. Kui on teisi ettepanekuid koha suhtes siis oleme ka nõus tulema.
telefon 5331 8127

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 18:49 - 31.03.2009 21:50
#14
Oleksime tulijad küll. Koht ja aeg sobivad kah Võin lapselapse 4a kah kaasa võtta ;)
Ford Transit Eura Mobil
Viimati muutis: 31.03.2009 21:50 maido45.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 20:47
#15
Mina olen ka muidu Harjumaalt, aga just kuskile teisele poole eestit rändamine tunduks ahvatlev. Loomulikult tuleb siin leida kompromiss, mis rahuldaks kõiki huvilisi, aga arvan, et ka see pole võimatu. Tuleb lihtsalt kõikide arvamused ära kuulata ja leida sobivaim variant. Aga pakkuge veel sovivaid kohti, kui on häid mõtteid.

Hetkeseisuga tundub, et oleks vähemalt viis osalevat pesakonda (julgen oma hääle anda ka "Vari" eest). See juba piisav kogus, et üks väiksemat sorti oleng tekitada:P

Ise kujutaksin ette asja ikka peredega. Omal mul on kaks pisemat mantlipärijat, kes meiega pidevalt kaasas reisivad - 4a poiss ja 10a tüdruk. Varil on ka kaks tirtsu seal kümne kandis. Kui lapsi veel tuleb, on neilgi sääl omamoodi kokkutulek:)

Võiksime ise siis kõik miskit grillimise värki kaasa võtta ja siis õhtal hää lõkke ääres õlut või veini limpsida ja maailma asju paika panna.

Need on minu mõtted. Võimalik, et keegi kujutab seda hoopis teistmoodi ette, aga arutelust selgubki ideaal.

ootan huviga arvamusi ja saan aru, et asi hakkab kindlamat kuju võtma:side:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 21:38
#16
Tere! Me pole ka kuhugi kadunud vaid jälgisime kuupäevasid (käin koolis). Aeg sobib küll. Õhtuks oleks kohal ja järgmise päeva õhtuks oleks jälle koolis. Koht meie pakutud, sobib. Muidugi on ka teisi ilusaid kohti. Oleme Lõuna-Eestist Põlvamaalt. Tuleme ka mujale kui vaja. Meiega reisib veel kaasa noorem tütar. Ta on 11-aastane. Fordi grillimõte väga hea.
1.mail on plaan minna 3. päevaks Hiiumaale.
Kohtumiseni!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 21:38 - 31.03.2009 21:39
#17
No räägin siis ka Vari eest:P , et osaleme kokkusaamisel hea meelega:)

Matkaauto sai ka see kevad juba ära proovitud, nii et meie oleme valmis matkama... Koht ja kuupäev paistab hetkel sobivat.
Viimati muutis: 31.03.2009 21:39 Kristi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Alex
  • Alex avatar
  • Külastaja
  • Külastaja

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 21:54
#18
Jälgin ka vaikselt teemat...külma ei pelga aga muda küll(vähemalt majaga reisides).Kas aprill vähe vara ei ole?Õhtul naljalt õues vist ei istu...?Kuigi tulemine ju vabatahtlik;) aga ka minule sobiks Harjumaa rohkem sest suvi on alles ees ja sõita jõuab veel küll.

terv
Alex, 10 kuuga juba 18000km kogunenud:woohoo:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 21:58
#19
Et viimane siis minu postitus oli:dry:
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Saaks äkki kokku?

31.03.2009 22:18
#20
Oleksime ka tulijad, kuid 25.apr. ei sobi kuidagi.
Ettepanek teha üritus 1.mail, siis aega rohkem ja ehk soojem ka juba.
Väljapakutud asukoht sobib, kuid võib ka mujal, peaasi, et pinnas pehme ei ole. Tallinna ümbrusega see häda, et vaikseid kohti, kus võõrad segama ei tule, praktiliselt pole.

P.S. seal ööbimiskohtade rubriigis toodud Trepimäe koordinaadid juhatavad keset Võrtsjärve!
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

01.04.2009 00:20
#21
Egau Kirjutas:

P.S. seal ööbimiskohtade rubriigis toodud Trepimäe koordinaadid juhatavad keset Võrtsjärve!

Siis sa pidid näpuka tegema sest minu navi näitas ilusti järve äärde. Just kontrollisin!
Ford Transit Eura Mobil

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Saaks äkki kokku?

01.04.2009 01:12
#22
maido45:

Siis sa pidid näpuka tegema sest minu navi näitas ilusti järve äärde. Just kontrollisin!
Mul näitab Vehendi ja Trepimäe vahel randa 58.23084 ja 26.13132 ja see on WGS-84 süsteemis.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

01.04.2009 08:31
#23
No koordinaatide kohta nii palju, et ega see siis rannast ehk väga kaugel ka pole, ju järvel seistes näed ära, kus me istume. Tegelikult peaks ta ikka õiget kohta näitama.

Mis puudutab sopasust, siis sinna parklani oli vist asfalttee, kui õieti mäletan. Plats ise oli ka vist kinni tallatud kruusapõhjaga. Frankia võib mind parandada/täiendada, ta vist sääl rohkem käinud:)

Aga kuupäevade osas paistab siiski, et enamusele see sobib. Kui nüüd hakata seda ümber mängima, läheb asi äkki keeruliseks jälle. Muidugi võib seda ka soojemal ajal teha, aga mida soojemaks käheb, seda tihedamaks lähevad ka graafikud ja selle võrra jääb meid kindlasti vähemaks. Ega sellist aega vist nagunii ei teki, mis absoluutselt kõigile sobiks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Re:Saaks äkki kokku?

01.04.2009 15:38
#24
Mulle ei andnud see koordinaatide asi ikka hingerahu ja üritasin uurida, millest siis see vahe.
Tundub, et need etteantud koordinaadid on sel juhul õiged, kui kirjutada kujul
58:13:50 ja 26:07:50, ehk siis kraadid, minutid ja sekundid. See kirjapilt, mis teil seal toodud, tähendab et koordinaate tuleb tõlgendada ainult kraadides ja selle kümnendikosades antuna. Kuna koordinaate võib esitada väga mitmel moel, siis tuleks seda ka korrektselt teha.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Saaks äkki kokku?

03.04.2009 23:13
#25
ah et nii... kui ma selleks ajaks veel elus olen, siis katsun ka mõne uhke autu kuskilt laenutada ja kohale tulla:)
kõigile kirssidega!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev