Eesti kaart?

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Eesti kaart?

22.11.2012 18:09
#26
MeelisV kirjutas: lisaks natuke ametlikku juttu kah
kas meil päris ametlikult reguleerib neid asju veel miskine asi või ainult see määrus
www.riigiteataja.ee/akt/131052012002

eks öelge otse kui ma üle paisutan ma ei solvu :silly:
See on vaid majutusasutuste kohta. Karavanikämpingute kohta pole meil veel mingeid määranguid.EAS'i turismiosakonna boss vastas sellelaadse küsimuse peale mullu, et me tegeleme selle asjaga! "Ja kui ära pole surnud, tegelevad siiamaani..." nagu iga ilus muinasjutt tavaliselt lõpeb.
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Eesti kaart?

22.11.2012 18:23 - 22.11.2012 18:26
#27
Egau kirjutas: Parima ülevaate saab Regio kaardilt, kus on minu meelest kõik kohad peal (pole veel sellist leidnud, mida peal pole!)

Paberkaartidest tõepoolest annab Regio vast parima ülevaate.

Egau kirjutas: Mine RMK lehele ja sealt vali liikumine looduses ning telkimisalad.

Ma siuke vanakooli mees ning sõidu ajal läpakat ei kasuta :)
Viimati muutis: 22.11.2012 18:26 Korvimees.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Eesti kaart?

22.11.2012 18:50 - 22.11.2012 18:53
#28
MeelisV kirjutas: mina ei põeks kui võtaksime eeskuju Soomest ja ei leiuta ise ratast
nende karavani kultuur on tugevam ehk vanem ja laiemalt levinud

kui on need tingimused kuskil olemas võiks need ülesse riputad, lasta esmalt nt. google translatega üle ja siis kohendada inimesele arusaadavaks sest paljud ei "puhu" seda keelt
Soome kämpingute kohta on internetis palju infot. Näiteks tärnide ja klassifitseerimise kohta leiab siit:
Soome kämpingutest
Sellelt lehelt leiab veel mõndagi muud huvipakkuvat kämpingute kohta.
On olemas ka 2x aastas ilmuv ajakiri "Caravan Leirintäopas", kus peale värskete andmete kõigi Soome kämpingute kohta leiab nii juhendeid kui ka muud kasulikku. Kes tahab kämpinguid ise ehitama hakata, siis selle kohta on ka Eestis võimalik leida vastavat juhendit. Kõike seda siinkohal avaldada oleks liig. Kes huvitub, vastan personaalselt.
Tervitustega
Egau
Viimati muutis: 22.11.2012 18:53 Egau.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Egau
  • Egau avatar
  • Pole saidil
  • Foorumi guru
  • Foorumi guru
  • t. 5030540 fotograafiateenused, raadioinsener
  • Postitusi: 426

Re: Eesti kaart?

22.11.2012 19:01
#29
ford kirjutas: "MeelisV" miks mitte hakata sellist andmebaasi koostama ilma kaardirakenduse tehnilist lahendust omamata
hiljem saab (jah lisatööd tehes) sinna selle üle tõsta. ?

ehk niikuinii peab enne ju asja sorteerima kui kuhugi ülesse läheb ?

Aga selle jaoks on ju eraldi teema "Ööbimiskohad"

Just. Kuid millegipärast pole selle kasutamine eriti aktiivne.
Ei tahaks küll pessimismi langeda, kuid kahtlen, kas see väljapakutud kaardirakendus leiab niipalju initsiaatoreid, kes piisavalt rikka andmebaasi looksid.
Tore, kui eksin!
Tervitustega
Egau

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Eesti kaart?

12.01.2013 22:15
#30
Mina olen enda jaoks juba 10 viimast aastat igasuguseid huvitavaid kohti salvestanud. Kõik need andmed on laiali ja olen mõelnud need kokku korjata. Kuna enamus ööbimiskohti on olnud nurgatagused, siis ei ole igaks juhuks laiemalt reklaaminud. Aga huvitavad kohad looduses koos piltidega oleks vägagi asjalik andmebaas.
Minu mõte oleks sellise kaardi või andmebaasi koostamise juures arvestada kohe võimalusega tervest Euroopast. Eestiga võib alustada aga kui kunagi tahame Lätit või muud kaugemat riiki, ei peaks hakkama otsast peale leiutama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Eesti kaart?

15.01.2013 09:52
#31
kes teab ja oskab ehk kommenteerib kas seda oleks mõistlik lahendada google mapsi põhiselt ?
Kui suureks saan hakkan ise sõitma - vohh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev