Logo

  • ugri
  • ugri avatar Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja

Logo

27.09.2010 21:53
#1
Hei Kõigile
Sain logokavandid kommentaaridega kätte ja oli väga häid ja kasulikke mõtteid TÄNAN:)
Teeme nüüd kuuest kavandist 2-3 uut mis rahvale kõige enam peale läks.Läbi käis ka see teema, et lisada inglise keelne slogan ja see peaks minu teada kõlama LIFE LIKE A PEA kui keegi teab või äkki on kellegi tuttav kes teab, kudas see kõlaks veel paremini ja arusaadavam siis andge kindlasti teada.
Nüüd natuke kannatust ja üritame ENNE JÕULE MIDAGI KOKKU PANNA ...:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

15.12.2010 18:41 - 06.11.2012 15:02
#2
Nagu lubatud ENNE JÕULE... siis siit proovin nüüd lisada uued kavandid logo kohta.

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus1.jpg
Faili suurus:335 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT



Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus1.jpg
Faili suurus:335 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Viimati muutis: 06.11.2012 15:02 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

15.12.2010 18:52
#3
vabandust aga midagi on valesti

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus2.jpg
Faili suurus:314 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

15.12.2010 18:53
#4
no kudagi läbi häda tuleb

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus3.jpg
Faili suurus:252 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

16.12.2010 11:12
#5
Nii monigi logo oleks meeleparane!
Kas tuleb lisa, vai hakkame valima/haaletama?
Tel. +3725073021

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

16.12.2010 11:26
#6
nüüd on viimane

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus4.jpg
Faili suurus:247 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

16.12.2010 11:27
#7
minu poolt läheb hääl 4 varjant vasakpoolne

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

16.12.2010 21:28
#8
Mul tekkisid väiksed kahtlused. Ei kahtlusi ei ole, ainult kõhklused on. No mida nad seal "plangu" taga ikka arvavad.
Me eestlased oleme ju nii suur rahvas, et kogu maailm peaks meie vanasõnu teadma. :P
Otsustasin siis saata laiali küsitluslehe väljamaalastele. Välja sai saadetud 13 kirja.
Küsimus oli seatud järgnevalt: Kui sa näed matkabussi, mille peal on silt "Life is like pea", millised mõtted tekivad.
Vastuseid kaheksa - pooled arvasid just nii, nagu me tahame ja teised pooled täiesti mööda.
Valesti arvajatest olid kolm ühesugust. Nad said aru, et matkabuss on nagu kinnine hernekaun, mille avades alles saame teada, mis seal sees. Ons kenad herned või on kõik ussitanud. - See pidi olema jälle mingi inglismannide vanasõna.
Küsitletavad olid üle maailma, mitte ainult kuskilt ühest riigist.
Vat selline asi siis.

Mulle muidugi sümpatiseerib see logo, kus hernes hakkab veerema just saaremaalt. ;)
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

17.12.2010 12:08
#9
mind hâirib vigane eesti keel logol.kui inglise keeles panna ka midagi vigase grammatikaga?oleks see kena?:angry:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

17.12.2010 14:31
#10
Kokkutulekul sai seda ka arutatud ja ühine hääl oli, et see on taotuslik. Aga selle üle võib veel arutada, ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

17.12.2010 20:07
#11
Mille taoltus on "ernes"? Miks on ernes parem kui hernes? Võiks siis öelda näiteks ka "onu nagu obune" :laugh:
Hernes on ilus sõna.
Lihtsalt minu arvamus.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

17.12.2010 20:32 - 17.12.2010 22:03
#12
Ma peaksin vist kommenteerima sõna "ernes" aga ega mul miskit väga mõistlikku öelda ei olegi.

Ernes on samasugune suus mugavdatud sõna, nagu number "kaksgend". See, et selline väljend üldse tekkis, on süüdi lihtsalt üks reis soojale maale, kui sai õhtul soojas kliimas mere ääres toolile lösutatud, külm õlu lahti tehtud ja nautida... elu nigu ernes...
Ega polnudki ju mingit plaani, et see asi suureks läheb ja veel vähem mingile hääletusele:) Lihtsalt kaks auto-omaniku otsustasid selle lause oma bussi taha seinale kleepida ja just avatud interneti lehel (voorumis - just "v"-ga:)) üles riputada:silly: Sel momendil tundus see sobivat ja ei olnud mõeldud kümnete-sadade mõttekaaslaste ärritamiseks ja vaidluse esilekutsumiseks.
Ausõna, me ei ole süüdi, et see nii suureks läks:)

Kuna asi on juba selliseks läinud, nagu ta on, siis jätaks üldsuse otsustada, milline peab olema kirjapilt. Aga minu arvamus on see, et kui ernest saab hernes, peab ka nigust saama nagu:side: Äkki peaks elu olema hoopis lill?

Af on ju ka tore loom:silly:
Viimati muutis: 17.12.2010 22:03 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

17.12.2010 23:11
#13
Ja kahemõttelise ingliskeelse teksti ära jätma. See ju meie ernes ja meie kaksgend.
Aga olga päälegi. Mis nüüd mina. :P
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

18.12.2010 01:43
#14
Njah ... vabandust nojah või midaiganes :) Minu meelest ei saa kõnekäändu "tõlkida kirjakeelde"
"Elu nigu ernes" on väga OK, muukeelne inimene nagunii ei mõista, mis selle taga on, aga eestlane saab aru. Ealeski ei paneks oma bussi taguotsale kirja "Elu nagu hernes", seevastu "Elu nigu ernes" sobiks vägagi hästi. Seega minu hääl läheb just sellele "vigasele" kirjapildile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

18.12.2010 17:29
#15
mina poolda ka algset varjant kõik ei pea olema alati sirge ja otse.Need kes sellest naljast aru ei saa on juba nende mure;) ja võib olla polegi see neile mõeldud. Inglise keeles PEA OTSETÕLKES TÄHENDAB KA TEGELIKULT HOOPIS UBA aga väga hästi inglise keet oskavad inimesed ütlesid, et see tähendab mõlemt nii uba kui hernest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

18.12.2010 20:17
#16
See tõlge ingliskeelde ei peaks olema otsetõlge vaid analoogne hüüe ingliskeelest(släng).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

18.12.2010 21:06
#17
Kas peab olema üldse inglise keeles?
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

18.12.2010 21:36
#18
Olen Korvimehega absoluutselt nõus ja ausalt öelda ajab kogu see õigekeele "teema" natuke muigama.
Ugrile paljud tänud nähtud vaeva eest, kavandid on väga huvitavad. Isiklikult imponeerib esimene fail ja vasakpoolne kavand. Kas me teeme mingisuguse avaliku hääletamise ka (foorumi esilehel) või arutleme veel kirjakeele ja õigekirja üle?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

19.12.2010 11:29 - 19.12.2010 11:31
#19
Mina pakuksin omalt poolt ka ühe kavandi. Mul ainnult see jama, et ma ise ei oska seda pildiks ehitada ja kirjutan lihtsalt oma mõtte siia. Äkki Ugri või mõni teine hää inimene vormib selle kavandiks.

Kõigepealt panen siia pildi, mis mul auto taguotsast on tehtud:



Minu mõte oleks jätta "erneks" see sama kollane nägu, keel ripakil. Kui hernes on roheline, miks siis "ernes" ei võiks olla kollane:P
Selle kohale paneksin sama shriftiga, mis pildil, poolkaares teksti "Elu nigu ernes..." ja alla äärde pool-kaares matkaauto.com.
Et siis tekiks ümargune märk - tekstid ka siis üleval ja all poolkaares.
Loodan, et mõte jõudis kohale...

Inglise keelse kirja jätaksin üldse ära. Alla võib tavalise otse tekstiga kirjutada lihtsalt: estonia

Lisatud failid:

Viimati muutis: 19.12.2010 11:31 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

22.12.2010 11:56 - 06.11.2012 15:01
#20

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus5.jpg
Faili suurus:266 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

siin siis Fordi mõtete järgi tehtud kavand

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus5.jpg
Faili suurus:266 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Viimati muutis: 06.11.2012 15:01 ford.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

22.12.2010 11:57
#21
ja üks veel

Lisatud fail:

Faili nimi: Matkaauto_...uus6.jpg
Faili suurus:239 COM_KUNENA_USER_ATTACHMENT_FILE_WEIGHT

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

22.12.2010 12:00
#22
See on juba parem. Pooldan ka sellist varianti, kus ei oleks liiga palju detaile (maakera, Hiiumaa ...).
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

22.12.2010 13:37
#23
Ivar_Kalev kirjutas: See on juba parem. Pooldan ka sellist varianti, kus ei oleks liiga palju detaile ...

Täiesti nõus. Toetan ka viienda ja kuuenda kavandi variantide vahel valimist. Lõpliku valiku tegemist lükkaks ehk veidi veel edasi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

22.12.2010 21:25
#24
Meeldib ka viimane variant. Isiklik arvamus oleks, kui see veel ovaalseks venitada (horisontaalselt), oleks tulemus hea :) .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Logo

02.01.2011 02:14
#25
Mina ei hakkaks üldse inglisekeelse logoga vaeva nägema.
Punakas värv tundub ka parem

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev