Ajakirjad Eestis versus mujal

Ajakirjad Eestis versus mujal

26.04.2021 14:12 - 26.04.2021 14:14
#1
Olles pidevalt jälginud matkaautodega seonduvat, siis jääb silma ajakirjade puudumine Eestis. Soomes, Rootsis, Norras on väga põhjalikud ajakirjad. Seal on ära toodud markide tutvustus, reisisoovitused ja palju muud huvitavat ning kasulikku. Soomes kirjutatakse vigases eesti keeles ning sellest ei saa aru, Rootsis kirjutatakse ka arusaamatus keeles.
Kas oleks võimalik saada mingi kokkulepe Soome või Rootsi lehtedega, et võiks neid eesti keelde tõlkida ja kas kellegil oleks ideid, kuidas seda saaks valutumalt teha?
Ma saan aru, et klubiliikmeid on Eestis nii vähe ja selle vähese raha eest, mis liikmemaksuna laekub, ei saa midagi sellist lubada. Samuti teevad klubi juhtkonnaliikmed rasket tööd oma vabast ajast ja tahtest, et klubi püsiks.
Klubi Eesti Karavan liige nr 1124
Tel +372 56 61 6988
Kui vaja, siis teeme ära!

Lisatud failid:

Viimati muutis: 26.04.2021 14:14 vraido.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ajakirjad Eestis versus mujal

10.04.2022 16:33
#2
Telli autolehte. Seal vahel ikka midagi iseehitamisest on, lisaks siis erinevate müüjate artiklid, mis võivad ka teinekord harivad olla.

Lisaks siis veel www.youtube.com/c/MATKASUVILADee

Rääkimata siis vene, saksa ja inglise keelsetest lehtedest ja kohtadest. Soome ja rootsi on ka mulle võõrad, saan ainult aru, kummas keeles on kirjutatud või räägitakse.
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: MATKASUVILAD.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Ajakirjad Eestis versus mujal

11.04.2022 23:52
#3
Ma julgen kihla vedada , et lähimatel aastatel seda ei juhtu, et saaksime midagi sellist eesti keeles lugeda.
Lihtsalt potensiaalsete klientide hulk ei lubaks.
Sellise ajakirja eesti keelde tõlkimine maksab sigapalju ja kui läheb maksmiseks siis soovijaid pole.
Isegi siis kui originaali autor mingit kalõmmi ei küsiks.
Olen kunagi selle teemaga otseselt kokku puutunud ja tean protsessi otsast lõpuni. Samuti maksumust.
Lepi olukorraga, et piilud selliseid ajakirju kas sulle arusaadavas keeles või lihtsalt vaatad värvilisi pilte ja katsud aru saada millest võiks jutt käia.



 

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev