Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

28.04.2019 20:36 - 28.04.2019 20:53
#1
Kas kelegil on kogemusi keset reisi käivitus-sulgemise tsüklisse langeva Garmin Camper 660 ja Camper 770 -ga

Ostsin Carmin Camper 660 mis hakkas poole reisi ajal sarikäivitama ja sulguma.
Mingi väega korda ei saanud. Ka tootja esindus ei saanud.

Andsin garantiiremonti ja tootja otsustas 6 ?? nädala pärest uue 770 mudeli vastu vahetada kuna vana ei saanud parandada.
2/3 suvest kasutasin autot ilma GPS seadmeta ja tagurduskaamerat ei saanud üldese kasutada.
Sügisel sain asemele uue. Kevadel sain reisi minna.
Uus Camper 770 mis esimesel reisil hakkas 4. päeval sarikäivitama ja sulguma nagu eelmine???
Ka See seade võeti tagasi ja pakuti asemele uut või raha tagasi, valisin raha tagasi kuna:

Ei julgenud enam võtta kuna:

2018 Ostsin Roomas reisil asemele 2018 aasta uue Carmini kuna oli vaja kuidagi koju saada.
Peale 10 km ?! läbimist hakkas GPS samuti sarisulgema ja käivituma?????
Läksime viisime kohe poodi tagasi ja võeti vastu kui vigane.

Kas keegi on veel saanud sellise kogemuse?

Iseenesest kui töötab on Garmin väga hea, pilt ja loogika parem kui Tom Tom-il , mida olen ka kasutanud.

Kui juba tootja remont korda ei saanud, siis ei saa minu kasutamise viga olla.
Vigaseid protsessoreid ja koostekomponente ikka juhtub aga kas ainult minul ja 3 korda järjest ??
Viimati muutis: 28.04.2019 20:53 Villu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

28.04.2019 21:56
#2
Minul täpselt sama asi ja mõtlesin, et ainult minul ja ei hakka siin halama. Vaevalt jõudsime jaanuaris Maroko poole sõites Prantsusmaale, kui hakkas pihta. Ja nii pärast koduni välja. Hea, et teine navigaator alati kaasas ning lisaks Google Maps tahvlis. Nendega jõudsime õnnelikult koju.
Jakaris arvati tuleb teha tarkvara uuendus. Kui see ei aita saadavad garantiisse x nädalaks. No tegin. Siis läks navigaator jälle reisile ja kõik hakkas otsast peale ...

Viin Jakarisse tagasi, eks nad annavad uue asemele.
Seade on 770.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

28.04.2019 23:14
#3
Mul hakkas see nädal tagurduskaamera jamama, töötab paar minutit, ja siis ei saa enam ühendust, aitab kaamera voolu katkestus.
Lähen uuel nädalal poodi muret kurtma. ka 770 seade.
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 07:00
#4
Minul täpselt sama asi mõtlesin samuti,et ainult minu sedmel selline viga.Seadmeks oli DriveLux 61 kaks korda vahetati välja rohkem ei tahtnud katsejänes olla.Eestis ja soomes töötas korralikult aga kui euroopase siis kindel et hakkab välja ja sisse ennast lülitama.Proovisin lühemaid lõike sisestada kuskil 500 km kaupa ei aidanud ka see.Lisafunktsioonid liiklusinfo jne välja,ka ei aidanud.Nüüd sai nutisedmesse endale Sygic võetud mis aitab hädaolukorras kohe välja.
Knaus SUN TI 650MF Platinium 2017

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 08:18
#5
Ka minul on üks segast peksma hakanud 770 uue vastu vahetatud ...... Uus on siiani töötanud õnneks tõrgeteta.
CNC freesimistööd 3D printimine www.vigurpuit.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 10:21
#6
Seadmete müüja esindaja rääkis teooriat, et üle 500 km ei tohi teed küsida muidu tõmbab vahemälu täis ja enam tühjaks ei saa.
Võib tõepõhi all olla. Samas on kõik jamad alanud lõunaeuroopas. Tundub, et peale pika tee küsimist.

Sain korra oma tõrkuva vidinaga teel olles peatuda püsinetis, teha kõik tarkvara uuendused ja taastada algsed settingud.
Tulemusteta. Tundub, et konveierile on lipsanud mõned ebakvaliteetsed koostekomponendid , mis ennast alles töös ilmutavad.

Suur suvi tuleb. Kui teaks, et toojal viga leitud ja kõrvaldatud. Julgeks jälle osta.
Igati hea toode, selge pilt ja arusaadav loogika. Huvikohad ja kämpingud olemas.

Reaalne info tuleb ikka kasutajatelt.

Müüjatel info jagamisel ametialased piirangud.
Ega tootja ka neile oma köögipoolt tihi ei ava.

Katsejänese töö pahupool on see, et kodus vigurid ei ilmne.
Teisieks miinuseks on praktiliselt terve suve kestev ekspertiis, ei raha ei seadet olukord.
Kui saaks esindusest rikke menetluse ajaks asenduseks teise sama sorti seadme vastu, siis menetlegu kaua vaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 11:19
#7
Lisan, et mul samuti Eestis töötab.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 12:33
#8
mina kasutan LMT 760, millega probleeme pole veel olnud. Mul oli lapsel selline probleem, et soovis telefonist pilte ja videoid tömmata aga kiilus kinni. pärast saime teada, et telefonil polnud RAM mälu nii palju et kogu mahtu ära tõmmata. Minul on suur mälukaart lisaks pandud. võibolla see aitab aga ei tea.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 19:59
#9
Tere
Mul ka 760 LMT, väga hea navigaator, pole kunagi selliseid probleeme olnud. Olen Base Camp programmiga arvutis ette teinud ja siis navigaatorisse salvestanud 5000 km pikkuseid reise, olen lasknud välja arvutada 800 km päevareise ning ka sõitnud selle järgi. Tarkvarauuendused on tasuta, neid tuleb 1 x kvartalis ja teen neid regulaarselt... aga mul ka hästi suur SD kaart juurde pandud.

Tervitades
Urmas

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 20:36
#10
Urmas 688 kirjutas: Tere
Mul ka 760 LMT, väga hea navigaator, pole kunagi selliseid probleeme olnud. Olen Base Camp programmiga arvutis ette teinud ja siis navigaatorisse salvestanud 5000 km pikkuseid reise, olen lasknud välja arvutada 800 km päevareise ning ka sõitnud selle järgi. Tarkvarauuendused on tasuta, neid tuleb 1 x kvartalis ja teen neid regulaarselt... aga mul ka hästi suur SD kaart juurde pandud.

Tervitades
Urmas


Tere jälle!
Ühe asja unustasin. 760 navigaatori täisversioonis kaardikogu on väga suur ja seetõttu Garmin teeb ta tükkideks regioonide kaupa, et vajalikud kaardid ka väiksema mäluga navigaatorisse mahuks. Kaartide uuendamise käigus saab valida milliseid regioone sisse laadida soovid või laadid sisse täisversiooni. Äkki vajalik osa kaarti ei ole ära mahtunud ja seetõttu läheb navi lolliks. Garmin ütleb oma kodulehel ka, et kui on oht, et vajalikud kaardid ära ei mahu, tuleb navigaatorisse paigaldada piisava suurusega mälukaart.
Aga see kõik 760 kohta, 660 ja 770 puhul pead panti ei anna :)

Tervitades
Urmas (Autocamper OÜ)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 20:49
#11
võibolla kasutad liiga väikest mälukaarti ? minul on praegu 16 GB kaart, Olen ise ka mõtelnud et järsku jääb ka väikeseks ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 20:59
#12
võibolla peaks proovima vahemälu puhastamist- kustutamist ??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

29.04.2019 21:14
#13
See on mulle ka tuttav teema. Ostsin poolteist aastat tagasi enne Maroko reisi Jakarist Garmin Drive 52. Sellise lihtsa ja odava vidina. Töötas kuni lõuna Saksani, siis hakkas sisse-välja lülituma. Õnneks oli muldvana Clarion istme alt võtta, aitas hädast välja.Koju tagasi sõites hakkas samas kohas uuesti tööle. Viisin Jakarisse, oli terve igaviku kuskil kontrollis, lõpuks anti uus. Pidavat tarkvara viga olema. Uuega pole nii kaugele sattunud.
Garmini gps on lihtsa ja mugava menüüga, aga kahjuks kaugeltki mitte usaldusväärne asi.
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

30.04.2019 20:59
#14

siin youtube link kuidas teha hard reset, proovige seda ka võibolla aitab
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: liikur

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

13.05.2019 12:07
#15
Tere!
Kahju, et jõudsin enne seda teemat omale just uue 770-se osta. Sama jama. Nii kui pikema ruutimise paned, hakkab sarikäivitus. Lisasin algselt ka 64 GB mälukaardi, mille veel formateerisin Garminile sobivaks. Seega lisamälu suurus pole vist probleemiks. Hea, et Hispaania reisile igaks juhuks vana TomTom-i kaasa võtsin, muidu oleks pidanud ka poodi minema :S Varasemalt oli 760 LMT Camper, see tegi alati Wrochlawi ringil ühes ja samas kohas restardi. Ilmselt oli kaartide ülekatte koht. See mind suurt ei häirinud. Kui aga sellest Jakaris rääkisin, siis vaid kehitati õlgu. Uut vigast 770 LMT-d pole veel jõudnud Jakarisse tagasi viia.
Klubi liige #556

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Camper 660 LMT-D ja 770 LMT-D sulgemis-käivituse tsüklisse langemine

13.05.2019 14:54
#16
tundub et mina olen vist ainuke õnnelik kellel mingeid probleeme pole olnud. Peab vist ka kuskilt vana navi igaks juhuks välja otsima

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev