Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

01.04.2017 13:04
#1
Garmin Camper 770 LMT-D Kaamera näitab tahavaates vasakut ja paremat poolt vastupidi, kas kusagil menüüs on setinguid, et pilti reaalselt vaadata. Pole jõudnud menüüdes ise veel tudeerida

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

01.04.2017 15:51
#2
Babycam alt on tagurduskaamera vaikseades ja ei lase mingeid muudatusi seal teha, näpi palju tahad ekraani. Tagurduskaamera setingute alt laseb ainult jooni ja nime muuta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

01.04.2017 17:12
#3
Tere kõigile, sooritasin ka impulssostu kassa kõrvalt korvist ja märkamatult sain sama seadme omanikuks.
Olen tutvunud erinevate funktsioonide ja rakendustega, kuid aru ma ei saa, kuidas kustutada jälge?
Ette tänades.
Vana Sohk

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

01.04.2017 18:34
#4
Mul ongi ühendatud juhtmevaba kaameravastuvõtu kaabliga. Kõik ilusti toimib, pilt tekib kui kaamera toite saab. Seadmest saan kaamera nime muuta ja jooni. Mul ei tööta see menüü osa:
babyCam
ja vali paaristatud kaamera.
Toiteseaded
: saad määrata, kui kaua video ekraanil
kuvatakse.
Pööra video
: saad videot pöörata või peegeldada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

01.04.2017 18:47
#5
Uurin garmini esindusest milles võib olla probleem.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

04.04.2017 21:01
#6
Panin kaamera bussile külge ja iseenesest näitab nüüd õieti. Menüüs midagi ise muuta ei saa, pole veel targematega garminist suhelnud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

18.07.2018 17:20
#7
Sama mure - püüdsin kaamerat panna bussile ette kaameraks aga pilti näitab ju peegelpildis, ehk bussi vasak nurk on ekraanil paremal ja vastupidi. Kas keegi teab on seda võimalik 180 kraadi keerata? GPS menüüs selline võimalus puudub.
Või siis tuleb eraldi esikaamera hankida (kui selliseid on).
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

18.07.2018 18:01
#8
Ivar Kalev kirjutas: ... Kas keegi teab on seda võimalik 180 kraadi keerata? GPS menüüs selline võimalus puudub.
Või siis tuleb eraldi esikaamera hankida (kui selliseid on).
Mul on mingi hiinakas, aga pilti saab keerata igatepidi (neli kanti). Tahtsin sellega ütelda, et ehk ka sinu kaameral ikke kusagil sätingutes on pildi keeramise koht.
5o9279o

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

18.07.2018 18:43
#9
Minu salvestava hiinaka kaameral “nupp”, mis 180 kraadi muudab vaate.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

28.11.2018 09:21
#10
Tekkis mõte ka selline komplekt hankida 770+kaamera.
Kuidas kasutajad rahul on? kaamera keeramise mure on lahendatud?
Või on midagi muud paremat saada?
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

29.11.2018 17:21 - 10.06.2019 23:39
#11
Suutsin kogemata oma eelmise seadme Garmin Camper 660 ära rikkuda ja olin sunnitud uue seadme ostma. Võtsin täna prooviks komplekti Garmin Camper 770 LMT-D + tagurduskaamera. Usun, see on hea valik.
Kaamera pilti kahjuks keerata ei saa, see info on endine. Seega esikaameraks see ei sobi. Äkki panen parempoolse peegli külge, siis on hea vaadata manööverdamisel parempoolset esinurka ning kontrollida seisu ajal, mis paremal küljel ja ukse taga toimub. Nagu valvekaamera, noh. Tagurduskaamera on bussil juba olemas.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652
Viimati muutis: 10.06.2019 23:39 Ivar Kalev.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

29.11.2018 19:20
#12
Ivar Kalev kirjutas: Suutsin kogemata oma eelmise seadme Garmin Camper 660 ära rikkuda ja olin sunnitud uue seadme ostma. Võtsin täna prooviks selle komplekti Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera. Usun, see on hea valik.
Kaamera pilti kahjuks keerata ei saa, see info on endine. Seega esikaameraks see ei sobi. Äkki panen parempoolse peegli külge, siis on hea vaadata manööverdamisel parempoolset esinurka ning kontrollida seisu ajal, mis paremal küljel ja ukse taga toimub. Nagu valvekaamera, noh. Tagurduskaamera on bussil juba olemas.

Läksin ka poodi täna, Ivar oli nii suure kotiga poes :D õnneks jättis teistele ka mõned komplektid :D
nr 921

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

29.11.2018 19:25
#13
Tavaliselt tassin selle kotiga raha aga täna oli kott tühi ja navigaatorikomplekti võtsin ka võlgu.:laugh:

Vähemalt oli hea ostetud kaup kotti toppida.
Klubi Eesti Karavan liige nr 652

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

05.12.2018 22:30
#14
Paigaldasin täna kaamera, eks homme valges näeb kui head pilti edastab
nr 921

Lisatud failid:

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

30.05.2019 10:41
#15
Tere

klubi uudistest saab lugeda, et uus versioon on saadaval. Sellest ajendatult küsin, et kuidas kogemus varasemast on - kas need karavaniGPS-id "kitseradadest" ja linnakestest suunavad mööda? Viimased negatiivsemad kogemused tava-gpsidega on näiteks sellised: iidvana, ent uute kaartidega Garmin suunas Tallinnast Klaipedasse läbi Riia linna. Vaatan, et praegu ka Google Maps suunab samamoodi. See aga ei ole ju normaalne. Lisaks ei tee tavaline GPS eriti vahet normaalsel maanteel (Google Mapsis kollane) ning väiksematel teedel (valge). Max lubatud kiirus võib olla neil sama, ent sõiduerinevus teinekord üüratu, eriti karavaniga ja eriti Poolas. Varssavist kodu poole sõites otsustas telefoni Google Maps kusagil enne Bialystoki suunata vasakule läbi linna, kus on kohalik munitsipaalvõim otsustanud praktiliselt terve linnakese ulatuses maha panna sellise üpris rõveda kiviparketi. Linnakese nimi on Tykocin. Kahjuks pärast linna läbimist teeolud sugugi paremaks ei läinud. Õnneks aga olin see hetk bussis üksi ning keegi ei kuulnud, mis ma seal kõva häälega rääkisin.

Alfons
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Ivar Kalev

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

30.05.2019 11:55
#16
Eks nad on ikka jätkuvalt sellised, et hea on, et on abiks, aga oma peaga mõtlemist ei tohi olla jätta.
Mingi vahe tuleb tee planeerimisel sisse, kui panna matkaauto täismassiks 3500+kg. Siis päris kitseradadele ei saada. Teisalt võib jällegi mingeid üüratuid ringe teha selletõttu.
CNC freesimistööd 3D printimine www.vigurpuit.ee
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Alfons

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

09.06.2019 22:55
#17
Ma väga vabandan, aga kas mitte ei ole selle asja nimi inglise keeles backup camera?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

10.06.2019 08:56
#18
dodge kirjutas: Ma väga vabandan, aga kas mitte ei ole selle asja nimi inglise keeles backup camera?

Loe mu allkirja...
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

10.06.2019 13:57
#19
Allkirjaks võib kirjutada mida iganes, see on igaühe enda valik ega kohusta teisi millekski. Kui aga keeltes on sõnad, siis on alati võimalik neid õigesti kirjutada. Kui ka esimese korraga ei õnnestu, siis keegi parandab ja järgmine kord enam ei eksi- see ongi õppeprotsess. Ma ei näe mõtet sellel, et arvutis võib või peab kuidagi teistmoodi kirjutama. Sõna backup on kirjapildis täpselt selline nagu ta on ning muuta ta millekski teiseks, mis tegelikult ei oma mingit tähendust, on jama. Reeglid on kohati head ja vajalikud asjad ning lmselt ei tee keegi meile erandit, kui matkaautoga liikluseeskirju rikume ning vabandame end väitega, et sõiduautoga sõites ei riku.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Garmin Camper 770 LMT-D + Bacup camera

10.06.2019 22:10 - 11.06.2019 00:39
#20
Mina ei vabanda ;) Aga palun/soovin, et siin foorumis ei oleks "halvustavaid ja solvavaid ning targutavaid" kommentaare teema väliselt.
Kui keegi tunneb end häirituna, et keegi on midagi valesti kirjutanud, siis anna kirjutajale otse teada aga ära kirjuta tähelepanuvajadusel "Delfisse". :)

Targutajad võivad teha oma teema ja kõik kirjavead seal välja tuua... siin foorumis on neid veel :)

Jõudu teile dodge ja Arvo.A :)

Oleme ikka sõbralikult koos siin kõik :) Eks ju ;)
Ja ei targuta kellegi kirjavea pärast :)

Üle kahe aasta see viga seal olnud, las tas olla ;)





Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Lisatud failid:

Viimati muutis: 11.06.2019 00:39 Priit Peljo. Põhjus: Täpsustasin oma arvamust :)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev