Tere, Külaline
Kasutajanimi: Parool: Pea meeles
Uued liikmed
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2

TEEMA:

boob ja Carado A461 22.12.2021 11:58 #26

Ei sõida mina mägedes nende viimaste käikudega üles, aga alla.. Küll aga on jõudu vaja järskudel serpentiinidel, et mitte igas neist alustada uuesti esimesega. VKM -is lisatud hobused annavad tunda just madalamatel põõretel. Seega ei pea igal aeglustusel käiku vahetama.  Graafikuid ei lisa, kõik kirjutatu omadest kogemustest. Ford ükskord küsis, et kas mulle kohe  meeldib mägedes autoga ronida? Meeldib jah ja naisule meeldib juba samuti ;) 
Raivo Koppel
729

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Viimane muutmine: lisas kaminahi.

boob ja Carado A461 22.12.2021 13:18 #27

Lisatud graafik on jalgades....teisisõnu selle järgi kaob 7500 (meetri saame kui jagame 3-ga) jala kõrgusel ära kolmantik hobujõududest. Maakeeli tähendaks see, et 2500 m kõrgusel on kadunud kolmandik hobujõududest, ehk 96kW on alles ca 60kW.
Eesmärk polegi mägedes rallit sõita, vaid a) pikkadel tõusudel poleks nii jalus sõiduautodel ja b) soovitud kiirus saavutakakse kõrgema käigu ja madalamate pöörete arvuda, mis kokkuvõttes võiks kütust säästa.

Teistele meeldivaid postitusi:: kaminahi

boob ja Carado A461 22.12.2021 14:58 #28

Oli ju kirjas, et 3% kehtib vabalthingava kohta. Miks inimesed lugeda ei oska või loetust aru ei saa? Graafik oli lihtsalt kaunistuseks lisatud. 

boob ja Carado A461 22.12.2021 18:36 #29

Arvo.A kirjutas: Oli ju kirjas, et 3% kehtib vabalthingava kohta. Miks inimesed lugeda ei oska või loetust aru ei saa? Graafik oli lihtsalt kaunistuseks lisatud. 

Milline isiklik kogemustehulk on Sinul üle  2000m kõrgustel mägiteedel sõitmisega? Ja milline kogemus VKM-i lisahobustega üldse?

www.vkmmotors.ee/chip-tuning/

Raivo Koppel
729

boob ja Carado A461 22.12.2021 18:59 #30

2000m kõrgusel olen käinud jalgsi ning õhupuudust ei ole tekkinud ja mitte kuskil pole ma kahtluse alla seadnud mingi tuunija tehtud töid. Ei ole vaja pastakast välja imeda intrigeerivaid küsimusi.

boob ja Carado A461 28.12.2021 07:51 #31

Arvo.A kirjutas:  Ei ole vaja pastakast välja imeda intrigeerivaid küsimusi.

Mul oli eespool küsimus ja kui ei ole kogemusi, siis ei ole vaja pastakast välja imeda vastuseks õpetusi, kuidas ma mägedes sõitma ja pean ja millal uuesti autokooli pean minema. Seega, täie hooga ja õige kütusega edasi!

Raivo Koppel
729

Lisatud failid:

• Lehekülg:
  • 1
  • 2
Moderaatorid: Ivar Kalev