Uued liikmed

Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

26.07.2020 12:52 - 26.07.2020 13:05
#1
Hei!
Ülimalt roheline tiim matkaautode suhtes piilub vaikselt sellesse põnevasse ja palju lubavasse maailma.
Järgmisest nädalast peaks meie õue kaunistama Renaulti peale ehitatud Ahorn Canada 2018 iludus ja noh ega ta siia õuele kauaks püsima ei jää, sellest peaks saama ikkagi poole kohaga kontor ratastel + mõnus chill kodu lähi- ja kaugema ümbruse avastamiseks. Lennatud küll ja veel, nüüd on aega see 50-60 tuhat km aastas mööda eesti vuramist teha veidi kodusemaks.
Lugedes siin foorumit mõistan, et ma/me ei tea sellest elust ikka mitte kui midagi aga ongi tore vanemas eas uusi trikke õppida. Ameteid ja hobisi on rohkem kui hunt kriimsilmal siis peab elamus olema igasuguseid tehnikavidinaid ja jubinaid.
Eks vaikselt üritame seltskonda sulanduda ja piiluda ja kuulata mida targemad ja kogenenumad oskavad pajatada.

Lisatud failid:

Viimati muutis: 26.07.2020 13:05 margusveer.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

26.07.2020 17:11
#2
Väike täpsustav küsimus -
kas see on AS, AE, AD , TE või TQ mudel ?
Bussisõit kaitseb keskkonda

.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

26.07.2020 20:13
#3
eavp kirjutas: Väike täpsustav küsimus -
kas see on AS, AE, AD , TE või TQ mudel ?
Hei nüüd on Sul võimalus rumalale selgitada mis nende kõikide vahe on aga meil peaks olema TE mudel nagu ma aru saan ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

26.07.2020 20:38
#4
Vahe on magamiskohtade arvus ja võimalik, et milleski veel .

Käsin lihtsalt tootja kodulehel, sest nad toodavad ka kaubiku baasil asju ja mul sõber just otsib midagi 4 magamiskohaga ja mitte igivana.

www.ahorn-camp.de/ahorn-reisemobile/teilintegrierte-reisemobile/
www.ahorn-camp.de/ahorn-reisemobile/alkoven-reisemobile/
Bussisõit kaitseb keskkonda

.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: margusveer

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Veerid tervitavad Ahron Canada pardalt

28.07.2020 01:28
#5
Hahaa täna vurasin mööda oma kaasklubilisest, ei olnud ise küll veel klubile iseloomuliku autoga. Aga mõtlesin, et ooo tutav kleepekas oli masina tagumikul ;)
Fiati peal olev vagunelamu ja kuskil oli kiri ka matrix, see on kogu minu teadmine kaasklubilisest ;)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev