Uued liikmed

Uus liige tervitab!

Uus liige tervitab!

26.09.2019 17:22 - 26.09.2019 17:42
#1
Ahhoi kõigile! Aasta ja väheke peale matkaauto omanik oldud ja nüüd siis uue liikmena ka siin.
Siinkohal kasutakski kohe võimalust esimese küsimuse esitamiseks- soovitage Harju-või Raplamaal korraliku töökoda kus tõstuk vähemalt 4 tonni tõstab, 7m matkaauto mahutab ja mehaanik oma tööd tunneb. Oluline on veel see, et ettevõtte kontaktides toodud telefonile ka vastatakse või vähemalt tagasi helistatakse.

Ikka head ilma soovides,
Priit
Viimati muutis: 26.09.2019 17:42 Priit Käos.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

26.09.2019 19:27
#2
Tervist, Keilas Pakiautokeskus on üks asjaikemaid kohti. Eks erand kinnitab reeglit ja kehva teenindust võib sada igalt poolt :)
nr 921
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

27.09.2019 09:09
#3
Keila pakikas jah tihti ei vasta kõnedele ja tagasi ei helista ;) Aga oma tööd nad tunnevad ja neid minagi soovitan ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Käos

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

06.10.2019 16:48
#4
Ka minu hääl läheb Keilale...kahjuks tänapäeva kellast pole nad kuulnud ja liivakella või päiksekella nad kasutavad.. Viimati õnnestus nende ooteruumis veeta neli tundi, kui kellaajaliselt järgi läksin. Suhtlemine on neil nii ja naa. Töö kvaliteedi kohta kriitika puudub, küll aga võib järjekord pikk olla. Midagi paremat pole kahjuks kohanud, on oskamatud ja väga oskamatud tegijad, kuigi masin on aastast 90...
Knaus Traveller Fiat Ducato 1990
+3725012367
VW Transporter " Ambulance" 2006

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

06.10.2019 17:00 - 06.10.2019 17:01
#5
See ongi peamine põhjus miks minu rahakotirauad ei avane sellisele teenindusele.
Tänaseks olen oma probleemile leidnud ka suurepärase lahenduse Fordikeskuse näol kelle uutes ruumides Luha 34 on võimalused ka matkaauto ülestõstmiseks. Oskusteabe kohalt on sealne personal samuti tasemel, kella tunnevad ja kui telefon heliseb saavad aru, et tuleb vastata. Olen oma sõiduautosid seal aastaid hooldanud ja väga rahul.
Viimati muutis: 06.10.2019 17:01 Priit Käos.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

07.10.2019 08:59
#6
Tänan, Priit!
See on hea info ning plaanin neid külastada.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

07.10.2019 10:28
#7
Priit Käos kirjutas: See ongi peamine põhjus miks minu rahakotirauad ei avane sellisele teenindusele.
Tänaseks olen oma probleemile leidnud ka suurepärase lahenduse Fordikeskuse näol kelle uutes ruumides Luha 34 on võimalused ka matkaauto ülestõstmiseks. Oskusteabe kohalt on sealne personal samuti tasemel, kella tunnevad ja kui telefon heliseb saavad aru, et tuleb vastata. Olen oma sõiduautosid seal aastaid hooldanud ja väga rahul.

Nojah, aga pakun nii umbropsu, et ca 2/3 matkabussidest on Fiatid..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

07.10.2019 10:31
#8
Alfons kirjutas:
Priit Käos kirjutas: See ongi peamine põhjus miks minu rahakotirauad ei avane sellisele teenindusele.
Tänaseks olen oma probleemile leidnud ka suurepärase lahenduse Fordikeskuse näol kelle uutes ruumides Luha 34 on võimalused ka matkaauto ülestõstmiseks. Oskusteabe kohalt on sealne personal samuti tasemel, kella tunnevad ja kui telefon heliseb saavad aru, et tuleb vastata. Olen oma sõiduautosid seal aastaid hooldanud ja väga rahul.

Nojah, aga pakun nii umbropsu, et ca 2/3 matkabussidest on Fiatid..

Nad remondivad kõiki marke ;)
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

10.10.2019 10:31
#9
Priit Käos kirjutas: See ongi peamine põhjus miks minu rahakotirauad ei avane sellisele teenindusele.
Tänaseks olen oma probleemile leidnud ka suurepärase lahenduse Fordikeskuse näol kelle uutes ruumides Luha 34 on võimalused ka matkaauto ülestõstmiseks. Oskusteabe kohalt on sealne personal samuti tasemel, kella tunnevad ja kui telefon heliseb saavad aru, et tuleb vastata. Olen oma sõiduautosid seal aastaid hooldanud ja väga rahul.

Puhtjuhuslikult astusin sealt eile läbi ja selgus, et ukse kõrgus on neil 3,05 meetrit. Nii et mõni peab ka selles kohas esimest korda sisenema jõuga (või vähe suurema hooga).
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Priit Peljo

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Uus liige tervitab!

10.10.2019 10:36
#10
Krt, h=3,15m minu matkakal.
Tervitades,
Priit Peljo
Klubi Eesti Karavan liige nr 748
★★★ Mobile office on road ★★★
www.teeseeise.ee/et
Tel 53315713

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev