Uued liikmed

Tervitusi Cadolt

Tervitusi Cadolt

11.06.2017 10:55 - 11.06.2017 10:56
#1
Tere siis minu poolt siinsele rahvale.
Olen USA raua ja tsiklite ja muu mototehnika ja elektroonika hull koguaeg olnud ja neid ikka jätkub. Naise arvates liiga palju kuigi tal ka väike pisik sees :D
Huvi pakub veel fotograafia ja ka droonidelt pildistamine.
Kuna mingi hetk tekkis ellu kaks väikset mind (hetkel pea 2 ja 5 a) :laugh: siis Eesti suvega sai mõned aastad tagasi haagissuvila soetatud milega olime ülirahul. Kuid laste kasvades siiski jäi väikseks. Lisaks pidev pikemal sõidul buss seisma (haagist vedasin tavaliselt 2,5 Vivaroga) haagisesse pissile. Siis jälle kõht tühi buss seisma jälle haagisesse :laugh: jne. Päris tüütuks osutus.Lisaks veel pikem haagis Vivaro taga on väge ebamugav manööverdada ja mahtuda kuhu vaja. Nii vaatasime/otsisime matkaautosid ja hiljuti soetasime ühe päris viisaka välimusega J5 2,5 TD 70kw. Mis päris heas kondisioonis oma vanuse kohta aga kuna oli seisnud 10 aastat Soomes (õnneks ruumis sees) siiski kogu pehme osa oli puudu . Nüüd vaikselt oleme pea kogu sisu naisega tekitatud ja hakkab päris hea ning hubane saama. Lisaks kuna antud autol on kõik möll : vedelik küte, hüdrofor, gaasi/elektri ahjud ,soojevee boiler ,wc veega ,põranda küte jne .Siis 10 aastata seisnud auto puhul ikka annab ehitada. Vedelikest vist kõik liitmikud tilkusid kuskilt või mingi elektri jama jne. Ühe said pidama avastasid kohe uue. Foormumist leidsin väga palju abi. Ise vist oleks kogu wc välja kiskunud kui keegi poles vihjanud ,et paberi rulli topsik käib ära ja sealt saab voolikutele ligi :laugh:
nii ,et olen väga täulik neile kes viitsivad ka kirjutada peale probleemi hiljem ka selle lahenduse.

Hetkel nagu suuremid probleeme pole kuid nokitsemist ja täiendamist küllaga.

Mõnusat lahedat suve ja km .

PS Kui mõnel perel natuke sarnases vanuses lapsed ja tahavad teinekord sarnast pere seltsiks ,et lastel ka põnevam oleks võib ühendust võtta
siin või FB Kaido Kruusamets. Asume Keila külje all.

Mis muidugi ei tähenda ,et teised kellel huvi tekkis või siin kandis hätta saatub ei võiks ka ühendust võtta. Olemas päris arvestatav hulk tehnikat ja tööriistu pea mille iganes remontimiseks ja hädalise aitamiseks.
Biker.ee on helplist mis hästi toimib võibolla siin ka pole jõudnud süveneda.
Abivalmis tehnika hull .
Kaido Kruusamets
Gsm 5152682
Keila külje all .

Ps Kui laupäeva öösel purjuspeaga kraavi sõitsid pole mõtet helistada nii abivalmis ma ka pole. :D
Viimati muutis: 11.06.2017 10:56 Cado.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Illar

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tervitusi Cadolt

11.06.2017 11:27
#2
Lekita mõni pilt ka, kui saladus pole. :)
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tervitusi Cadolt

11.06.2017 11:32
#3
Hetkel seis siis selline:





Abivalmis tehnika hull .
Kaido Kruusamets
Gsm 5152682
Keila külje all .

Ps Kui laupäeva öösel purjuspeaga kraavi sõitsid pole mõtet helistada nii abivalmis ma ka pole. :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tervitusi Cadolt

11.06.2017 11:47
#4
Eks vana matkaauto olegi nagu vana maja-ikka tilgub ja nagiseb siit-sealt, aga selle pideva nokitsemise tulemusel saab ruttu armsaks. :)
See isend näeb vanuse kohta küll väga käbe välja.
Ära sõida kiiremini, kui su kaitseingel lennata suudab.
Klubi Eesti Karavan liige nr. 700
Illar Algma
EuraMobil 2004
Tel: 5072560
Tallinn, Kristiine.
Järgnev(ad) kasutaja(d) tänas(id) sind: Cado

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Tervitusi Cadolt

11.06.2017 12:04
#5
Jah see meie otsimise eesmärk oli ,et raam ja kuut kõva oleks. Ülejäänu käed jalad küljes saab ise ehitada.
Sõitnud on hetkeks 200 000 kopikatega
ja hooldusraamat algusest peale lubab arvata äkki isegi õige nagu Hr Pasinen põhalikult kinnitas :laugh:
Viimati täidetud 2007 aasta 197 peal ja 90 nendate servise raamatut mis on algusest lõpuni täidetud on selle raha eest vist suht mõtetu võltsida :D
Kapotialt näeb ka vägagi hea välja aga eks elu näitab kui hea on :D
Hetkel teeb ilusat häält mootor ja ei suitse ka kuidagi

Tähtis on ka ,et tundub ,et pole ümber ratsitud ka väga siiani on mootori jupid kõik kataloogi järgi sobinud.
Abivalmis tehnika hull .
Kaido Kruusamets
Gsm 5152682
Keila külje all .

Ps Kui laupäeva öösel purjuspeaga kraavi sõitsid pole mõtet helistada nii abivalmis ma ka pole. :D

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev