Uued liikmed

Tervitused selle foorumi rahvale!

Tervitused selle foorumi rahvale!

09.05.2012 21:39
#1
Tervist!
Minu nimi on Aavo ja ma olen olnud matkaauto omanik juba peaaegu 6 aastat, enne seda sai reisitud vaguniga. Hetkeliseks matkavahendiks siis Ford Transit 350L SCAB baasil tehtud Rimor 677TC-ga, millega on läbi reisitud suhteliselt suur osa Euroopast. Läbisõit on 38000 km ja eristatavateks tunnusteks on maalingud koertest ees ja taga.
Põhjus, miks sai vaadatud üldse matkaautode poole, oli vajadus mahutada kuskile pere ja koerad. Nüüd, kui matkaauto kogemus käes, tean, mis peaks olema järgmist ostes teisiti.
Ühtlasi olen ka liige Eesti Karavanis, aga enam ei saa aru, mis sellest saanud on. Loodetavasti on see lehekülg enam jätkusuutlik. :)
Peatse kohtumiseni,
Aavo.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Tervitused selle foorumi rahvale!

09.05.2012 22:37 - 09.05.2012 22:38
#2
Tere tulemast,meie seltskonda ja mina näiteks ootan huviga mõnedest sinu reisidest väikest tutvustust/ülevaadet. Huvituks veel, mis võiks olla teisiti kui peaksid uue matkaka soetama.

Tervitades Gulfstream.
Mõtle roheliselt, sõida gaasiga!

www.usaraud.ee/?id=5_5_20_1276
Viimati muutis: 09.05.2012 22:38 Gulfstream.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Tervitused selle foorumi rahvale!

10.05.2012 20:43
#3
Tere Gulfstream!
Eks reisidest kohe nii rääkida ei oskagi. Käidud on nii Horvaatias, Slovakkias, Sloveenias, Poolas, Austrias, Leedus, Lätis, Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja Taanis. Enamus seoses koertenäitustega, ülejäänud pere lõbureisid, kõik koertega. Eks kui huvi, võib ka mõnest pikemalt pajatada.
Matkaauto puhul peaks olema kõik teisiti. Kindlasti peab olema integreeritud, alkovi-tüüpi pole ikka see, mis olema peaks. Kaptenitoolid oleks ka pluss. Üks kahe ja kaks ühekohalist voodit, suur garaaþ avaga salongi, põrandaküte, tosooliküte, seisu- ja sõidukliima, võiks olla ka VW baasil, midu tagavedu. Edasi juba peensused.
Kui veel küsimusi, siis võib ikka küsida. :)
Parimat soovides,
Justamj.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Re: Re:Tervitused selle foorumi rahvale!

10.05.2012 23:58
#4
Aga kas kokkutulekule juba kirja pandud ??
Mis koeri näitustel näitamas käid ???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

Moderaatorid: Ivar Kalev